PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବିଧାନସଭାର ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନ ଆରମ୍ଭ: ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାରିତ, ଆସିବ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ବଜେଟ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ; ଫୁଟ୍‌ ଉପରେ ବିମାନ କ୍ୟାବିନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ଧୁଆଁ; ଦିଲ୍ଲୀ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅବତରଣ କଲା ସ୍ପାଇସଜେଟ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୪ରେ ଲଘୁଚାପ, ଆଜିଠୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର : ଜଗା ଦର୍ଶନ ସାରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୋଲେରୋକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ: ଜଣେ ମୃତ, ୯ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପୁରୀ: ଦାରୁବ୍ରହ୍ମଙ୍କ ପତିତପାବନ ଯାତ୍ରା: ଆଜି ଜନ୍ମବେଦିକୁ ବିଜେ କରିବେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବାରିପଦା: ଆଜି ଗଡ଼ିବ ଦ୍ୱିତୀୟ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ରଥ, ସୁଭଦ୍ରାଙ୍କ ରଥକୁ ଟାଣିବେ ମହିଳା ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • କଟକ: ଆଜିଠୁ ମିଳିତ ପୁଲିସ୍‌ ସେବା ପରୀକ୍ଷା, ୩୪ କେନ୍ଦ୍ରରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ୨୯ ହଜାର ୬୪୪ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ
  • ||

ଡି’ କକ୍‌ଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଶତକ, କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ଧମାକାଦାର ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସ୍କୋର ବିନା ଓ୍ବିକେଟରେ ୨୧୦

ମୁମ୍ବାଇ ୧୮/ ୦୫ : ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍‌ରେ ବୁଧବାର ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ବ୍ୟାଟିଂ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ବିନା ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ୨୧୦ ରନ କରିଛି ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସୁପର୍‌ ଜିଆଣ୍ଟସ୍‌ । ଗୋଟିଏ ହେଲେ ଓ୍ବିକେଟ ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇନାହାନ୍ତି କୋଲକାତା ନାଇଟ୍‌ ରାଇଡର୍ସ ବୋଲର । କ୍ବିଣ୍ଟନ ଡି’ କକ୍‌ଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଶତକ ଏବଂ ଅଧିନାୟକ ଲୋକେସ୍‌ ରାହୁଲଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ବ୍ୟାଟିଂ ବଳରେ କେକେଆରକୁ ବଡ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ ଦେଇଛି ଲକ୍ଷ୍ନୌ ।


ସୁପର୍‌ ଜିଆଣ୍ଟସ ପକ୍ଷରୁ ଦୁଇ ଓପନର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହି ଧୂଆଁଧାର ବ୍ୟାଟିଂ କରିଛନ୍ତି । ଡି’ କକ୍‌ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ ୭୦ ବଲ ଖେଳି ୧୦ ଚୌକା ଏବଂ ୧୦ ଛକା ସହାୟତାରେ ୧୪୦ ରନ କରି ଅପରାଜିତ ଅଛନ୍ତି । ସେହିଭଳି ଅଧିନାୟକ ଲୋକେସ ରାହୁଲ ୫୧ ବଲ ଖେଳି ୩ ଚୌକା ଏବଂ ୪ଛକା ସହାୟତାରେ ୬୮ ରନ କରି ଅପରାଜିତ ଅଛନ୍ତି ।

କୋଲକାତା ନାଇଟ୍‌ ରାଇଡର୍ସ ପକ୍ଷରୁ ଉମେଶ ଯାଦବ ୪ ଓଭରରେ ୩୪ରନ ଦେଇଥିବା ବେଳେ, ଟିମ୍‌ ସାଉଦୀ ୪ ଓଭରରେ ୫୭ରନ, ସୁନୀଲ ନାରିନ ୪ ଓଭରରେ ୨୭ରନ, ବରୁଣ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ୪ ଓଭରରେ ୩୮ରନ, ନୀତିଶ ରାଣା ୧ ଓଭରରେ ୯ରନ ଏବଂ ଆନ୍ଧ୍ରେ ରସେଲ ୩ ଓଭରରେ ୪୫ରନ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର