PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ , ଗୁଳିମାଡ଼ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇ ଥିଲା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଓଗଡ଼ରେ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ୨୦୦ ଗରିବ ଆଦିବାସୀଙ୍କୁ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ବଣ୍ଟନ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନରେ ପୁଣି ମହଙ୍ଗା ମାଡ଼, ପେଟ୍ରୋଲ-ଡିଜେଲ ଦାମରେ ୩୫ ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡ଼ା: ମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାଡ଼: ଛାତିରେ ବାଜିଛି ଗୁଳି, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ନିଆଯାଉଛି ହସ୍ପିଟାଲ
  • ||
  • ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌: ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ଫାଇନାଲ୍ ଫାଇଟ୍, ବେଲଜିୟମ-ଜର୍ମାନୀ ମଧ୍ୟରେ ଟାଇଟଲ ଟକ୍କର
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ୍, ୭ ମୃତ, ୪୦୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ମୟୂରଭଞ୍ଜ: ହାତୀମୃତ ଦେହ ମିଳିବା ଘଟଣାରେ ୪ ଶିକାରୀ ଗିରଫ, ୨ ହାତୀଦାନ୍ତ ଜବତ…
  • ||
  • ଆଜି ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି: ଭାରତ ପାଇଁ ‘କର ବା ମର’, ସିରିଜ ଜିତି ସ୍ୱଦେଶ ଫେରିବା ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୧୦ରେ ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ! ସଜେଇ ହେଉଛି ରମାଦେବୀ ମହିଳା ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଚିନାବାଦାମ ଚାଷର ନୂତନ ଜ୍ଞାନକୌଶଳ ଶିଖିବେ ଓଡ଼ିଆ କୃଷକ, ୮୦ ଚାଷୀଙ୍କୁ ଗୁଜରାଟ ପଠାଇଲା ସୋଆ
  • ||

ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ ଡେଟିଂ ଗୁଜବରେ ଫୁଲଷ୍ଟପ୍ ଲଗାଇଲେ କ୍ରିତି, ନୋଟ୍ ସେୟାର କରି କହିଲେ- ‘ନା ପ୍ରେମ, ନା ପିଆର’

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୦/୧୧: ଆଜିକାଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ରିତି ସାନନ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ସାଉଥ୍ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସିକ୍ରେଟଲି ଡେଟିଂର ଗୁଜବ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଘୁରି ବୁଲୁଛି। ନିକଟରେ ବରୁଣ ଧାୱନ ମଧ୍ୟ କ୍ରିତିଙ୍କୁ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଚିଡାଇଥିଲେ। ଏସବୁ ମଧ୍ୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶେଷରେ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଡେଟିଂ ଗୁଜବରେ ଫୁଲଷ୍ଟପ୍ ଲଗାଇଛନ୍ତି।

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ କ୍ରିତି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ରିଆଲିଟି ସୋ’ରେ ବରୁଣଙ୍କ ମଜାକ୍ ଏତେ ଅଧିକ ବଢିଯାଇଥିଲା ଯେ ଲୋକେ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ। କ୍ରିତି କହିଛନ୍ତି, ବରୁଣଙ୍କ ମଜାକ୍ ଡେଟିଂ ଗୁଜବ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ତେବେ ସମସ୍ତ ଗୁଜବ ଭିତ୍ତିହୀନ ଏବଂ ମିଛ।

କ୍ରିତି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ ସେୟାର କରିଥିବା ତାଙ୍କ ନୋଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହା ନା ପ୍ରେମ, ନା ପିଆର … ଆମର ଭେଡିଆ ଏକ ରିୟଲିଟି ସୋରେ ଟିକେ ଅଧିକ ଜଙ୍ଗଲୀ ହୋଇଗଲା । ଏବଂ ତାଙ୍କ ମଜାକ କିଛି ଗୁଜବକୁ ଜନ୍ମ ଦେଲା। କୌଣସି ପୋର୍ଟାଲ ମୋର ବିବାହ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରିବା ପୂର୍ବରୁ – ମୋତେ ତୁମର ବବୁଲକୁ ଫଟେଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ। ଗୁଜବ ଭିତ୍ତିହୀନ!’

ଝଲକ ଦିଖଲା ଜା ୧୦ ରେ, କରଣ ଜୋହର ବରୁଣଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ କ୍ରିତୀଙ୍କ ନାମ ଲିଷ୍ଟରେ କାହିଁକି ନାହିଁ? ବରୁଣ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ, ତାଙ୍କ ନାଁ ଲିଷ୍ଟରେ ଏଥିପାଇଁ ନାହିଁ କାରଣ ତାଙ୍କ ନାଁ ଅନ୍ୟଜଣଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଅଛି। ଯେତେବେଳେ କରଣ ବରୁଣଙ୍କୁ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମ ପଚାରିଲେ, ସେତେବେଳେ ବରୁଣ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସୂଚାଇ ଦେଇ କହିଲେ, ସେ ମୁମ୍ବାଇରେ ରହନ୍ତି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଯେ ପ୍ରଭାସ ହିଁ ଦୀପିକାଙ୍କ ସହ ‘ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ କେ’ ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ। ବରୁଣଙ୍କ ଏହି ଖୁଲାସା ପରେ କ୍ରିତି ଲାଜେଇ ଯାଇଥିଲେ।