ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡି ଛାଡ଼ିଲେ ଦେବାଶିଷ ନାୟକ । ପୂର୍ବତନ ବରୀ-ଡେରାବିସ୍ ବିଧାୟକ
  • ||
  • ୩୪ ନୂଆ ଏନ୍‌ଏସି ଘୋଷଣାରେ ଲୋଇସିଂହା ବାଦ୍, ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ବନ୍ଦ ଡାକରା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିିରି: ଛତିଶଗଡ଼ କାଙ୍କେରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ଯବାନଙ୍କ ଗୁଳିରେ ୩ ମାଓବାଦୀ ନିହତ
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା ଥାନା ଭିତରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଛେଚିଲେ, ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଚିଲିକା ମଝିରେ ଫସିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଡଙ୍ଗା, ୧୦ ବାଇକ ସହ ୩୦ ଯାତ୍ରୀ ଫସିଲେ
  • ||
  • ଯୁକ୍ତ ୨ ପରୀକ୍ଷା ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନ ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ରରେ ତ୍ରୁଟି: ୭୦ ମାର୍କର ପରୀକ୍ଷାରେ ୨୭ ମାର୍କର ସିଲାବସ୍‌ ବାହାର ପ୍ରଶ୍ନ
  • ||
  • ଡବ୍ଲ୍ୟୁପିଏଲ୍‌- ୨୦୨୪: ରୋମାଞ୍ଚକ ମୁକାବିଲା, ୟୁପି ୱାରିୟର୍ସଠୁ ୨ରନ୍‌ରେ ଜିତିଲା ରୟାଲ୍‌ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ
  • ||
  • ‘ଦିଲ୍ଲୀ ଚଲୋ’ ସ୍ଥଗିତ ରହିବା ପରେ ଖୋଲିଲା ଦିଲ୍ଲୀ-ହରିଆଣା ସୀମା, ଶମ୍ଭୁ ସୀମାରେ ଚାଷୀଙ୍କ କ୍ୟାଣ୍ଡେଲ୍‌ ଶୋଭାଯାତ୍ରା
  • ||
  • ବାଙ୍ଖିଡି ଛକରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଗଛରେ ପିଟି ହୋଇ ବାଇକ୍ ଚାଳକ ମୃତ
  • ||
  • ବର୍ଷିଲା ପରେ ଖସିଲା ତାତି: ୨୭ ଯାଏ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଜିଲ୍ଲାରେ ପାଗ କୋହଲା
  • ||
  • ଗୁଜରାଟ ଗସ୍ତରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ: ଆଜି ‘ସୁଦର୍ଶନ ସେତୁ’ ଲୋକାର୍ପଣ, ସୌରାଷ୍ଟ୍ରକୁ ଦେବେ ୫୨,୨୫୦ କୋଟିର ପ୍ରକଳ୍ପ ଭେଟି
  • ||

ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ ଡେଟିଂ ଗୁଜବରେ ଫୁଲଷ୍ଟପ୍ ଲଗାଇଲେ କ୍ରିତି, ନୋଟ୍ ସେୟାର କରି କହିଲେ- 'ନା ପ୍ରେମ, ନା ପିଆର'

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୦/୧୧: ଆଜିକାଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ରିତି ସାନନ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ସାଉଥ୍ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସିକ୍ରେଟଲି ଡେଟିଂର ଗୁଜବ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଘୁରି ବୁଲୁଛି। ନିକଟରେ ବରୁଣ ଧାୱନ ମଧ୍ୟ କ୍ରିତିଙ୍କୁ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଚିଡାଇଥିଲେ। ଏସବୁ ମଧ୍ୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶେଷରେ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଡେଟିଂ ଗୁଜବରେ ଫୁଲଷ୍ଟପ୍ ଲଗାଇଛନ୍ତି।

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ କ୍ରିତି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ରିଆଲିଟି ସୋ’ରେ ବରୁଣଙ୍କ ମଜାକ୍ ଏତେ ଅଧିକ ବଢିଯାଇଥିଲା ଯେ ଲୋକେ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ। କ୍ରିତି କହିଛନ୍ତି, ବରୁଣଙ୍କ ମଜାକ୍ ଡେଟିଂ ଗୁଜବ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ତେବେ ସମସ୍ତ ଗୁଜବ ଭିତ୍ତିହୀନ ଏବଂ ମିଛ।

କ୍ରିତି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ ସେୟାର କରିଥିବା ତାଙ୍କ ନୋଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହା ନା ପ୍ରେମ, ନା ପିଆର ... ଆମର ଭେଡିଆ ଏକ ରିୟଲିଟି ସୋରେ ଟିକେ ଅଧିକ ଜଙ୍ଗଲୀ ହୋଇଗଲା । ଏବଂ ତାଙ୍କ ମଜାକ କିଛି ଗୁଜବକୁ ଜନ୍ମ ଦେଲା। କୌଣସି ପୋର୍ଟାଲ ମୋର ବିବାହ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରିବା ପୂର୍ବରୁ - ମୋତେ ତୁମର ବବୁଲକୁ ଫଟେଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ। ଗୁଜବ ଭିତ୍ତିହୀନ!’

ଝଲକ ଦିଖଲା ଜା ୧୦ ରେ, କରଣ ଜୋହର ବରୁଣଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ କ୍ରିତୀଙ୍କ ନାମ ଲିଷ୍ଟରେ କାହିଁକି ନାହିଁ? ବରୁଣ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ, ତାଙ୍କ ନାଁ ଲିଷ୍ଟରେ ଏଥିପାଇଁ ନାହିଁ କାରଣ ତାଙ୍କ ନାଁ ଅନ୍ୟଜଣଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଅଛି। ଯେତେବେଳେ କରଣ ବରୁଣଙ୍କୁ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମ ପଚାରିଲେ, ସେତେବେଳେ ବରୁଣ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସୂଚାଇ ଦେଇ କହିଲେ, ସେ ମୁମ୍ବାଇରେ ରହନ୍ତି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଯେ ପ୍ରଭାସ ହିଁ ଦୀପିକାଙ୍କ ସହ ‘ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ କେ’ ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ। ବରୁଣଙ୍କ ଏହି ଖୁଲାସା ପରେ କ୍ରିତି ଲାଜେଇ ଯାଇଥିଲେ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.