PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେବି କଲେଜ ହଷ୍ଟେଲରୁ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ୨୦୨୨-୨୩ ବଜେଟ୍‌ : ଶିକ୍ଷା ଓ ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ କ୍ଷେତ୍ର ପାଇଁ ୨୭,୩୨୪କୋଟି ଟଙ୍କା ଆବଣ୍ଟନ
  • ||
  • ଉଦୟପୁର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣା : କୋର୍ଟ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ୧୦ଦିନର NIA ରିମାଣ୍ଡରେ ପଠାଇଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର ପରେ କଟକରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଗୁଣ୍ଡିଚା ମନ୍ଦିର ରୋଷଘର ଚୁଲି ଭାଙ୍ଗିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଚୁଲି ଭାଙ୍ଗି ଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବିଧାନସଭାର ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନ ଆରମ୍ଭ: ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାରିତ, ଆସିବ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ବଜେଟ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ; ଫୁଟ୍‌ ଉପରେ ବିମାନ କ୍ୟାବିନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ଧୁଆଁ; ଦିଲ୍ଲୀ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅବତରଣ କଲା ସ୍ପାଇସଜେଟ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୪ରେ ଲଘୁଚାପ, ଆଜିଠୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର : ଜଗା ଦର୍ଶନ ସାରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୋଲେରୋକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ: ଜଣେ ମୃତ, ୯ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପୁରୀ: ଦାରୁବ୍ରହ୍ମଙ୍କ ପତିତପାବନ ଯାତ୍ରା: ଆଜି ଜନ୍ମବେଦିକୁ ବିଜେ କରିବେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବାରିପଦା: ଆଜି ଗଡ଼ିବ ଦ୍ୱିତୀୟ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ରଥ, ସୁଭଦ୍ରାଙ୍କ ରଥକୁ ଟାଣିବେ ମହିଳା ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • କଟକ: ଆଜିଠୁ ମିଳିତ ପୁଲିସ୍‌ ସେବା ପରୀକ୍ଷା, ୩୪ କେନ୍ଦ୍ରରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ୨୯ ହଜାର ୬୪୪ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ
  • ||

ସିସିଟିଭିରେ ସୁନ୍ଦରୀ ଲୁଟେରା, ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଲୁଟିନେଲେ ୨ ମୁଦି

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୩୧ ।୧(ବ୍ୟୁରୋ): ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ୍‌ ସୁନ୍ଦରୀ । ଡ୍ରେସ୍‌ ପତ୍ର ଓ ହାବଭାବରୁ ଜଣେ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷିତା ଭଳି ଜଣା ପଡ଼ୁଛନ୍ତି । ହେଲେ ତାଙ୍କର ଏହି ସୁନ୍ଦର ଚେହେରା ଭିତରେ ଥିବା ଆଉ ଗୋଟିଏ ସାଂଘାତିକ ଗୁଣକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ତାଜୁବ୍‌ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ସୁନ୍ଦରୀ ଜଣକ ଏକ ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଅତି ଚତୁରତାର ସହ ଦୁଇଟି ସୁନା ମୁଦି ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି । ସୁନାମୁଦି ଲୁଟି ନେବାର ଦୃଶ୍ୟ ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭିରେ ଉତ୍ତୋଳିତ ହୋଇଛି । ଘଟଣାଟି ଏମିତି । ରାଜମହଲ ଛକରେ ରହିଛି ଏକ ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନ । ଗତକାଲି ଜଣେ ସୁନ୍ଦରୀ ଯୁବତୀ ଜିନ୍ସ ସାଙ୍ଗକୁ ଗୋଲାପି ରଙ୍ଗର ଫୁଲ୍‌ ସାର୍ଟ ଓ ମୁଣ୍ଡରେ ମଙ୍କି କ୍ୟାପ୍‌ ପିନ୍ଧି ଉକ୍ତ ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନକୁ ଆସିଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ କାନଫୁଲ ଦେଖାଇବାକୁ ଦୋକାନୀଙ୍କୁ କହିଥିଲେ । ଦୋକାନୀ କାନ ଫୁଲ ପାଇଁ ଭିତରକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଯୁବତୀ ସୋକେସ୍‌
ବାକ୍ସରୁ ଏକ କାନଫୁଲ ନେଇ ଦୋକାନରୁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲେ । କିଛିବାଟ ଯାଇ ଅନ୍ୟ ଏକ ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରେ ବିକ୍ରି କରିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ବେଳେ ତାହା
ଇମିଟେସନ୍‌ ବୋଲି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ତେଣୁ ସେ ପୁଣି ଉକ୍ତ ଜୁଏଲାରୀକୁ ଆସି ଦୋକାନୀଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ସୁନା କାନଫୁଲ ନୁହେଁ, ଘରୁ ସୁନା ମୁଦି ପାଇଁ ବରାଦ
ଆସିଲା । ତେଣୁ ଦୋକାନୀ ତାଙ୍କୁ ସୁନାମୁଦି ଦେଖାଇଥିଲେ । ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବତୀ ଗୋଟାଏ ପରେ ଗୋଟାଏ ସୁନା ମୁଦି ନିଜ ଅଙ୍ଗୁଳିରେ ଗଳାଇ ପରଖୁଥିଲେ । ଦୋକାନୀଙ୍କ ଟିକେ ଅନ୍ୟମନସ୍କତାର ସୁଯୋଗରେ ଦୁଇଟି ମୁଦିକୁ ମୁଣ୍ଡରେ ପିନ୍ଧିଥିବା ମଙ୍କି କ୍ୟାପ୍‌ ଭିତରେ ଲୁଚାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଯାହାକି ଦୋକାନୀ ଜାଣିପାରି ନଥିଲେ । ପସନ୍ଦ ହେଉନାହିଁ କହି ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ସେଠାରୁ ପଳାଇଥିଲେ । ରାତିରେ ଦୋକାନର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ସବୁ ଗଣତିବେଳେ ଦୁଇଟି ସୁନା ମୁଦି ନଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିଥିଲା । ତେଣୁ ଦୋକାନୀ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍‌କୁ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ । ସେଥିରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ସୁନା ମୁଦି ଦୁଇଟି ମଙ୍କି କ୍ୟାପ୍‌ରେ ଲୁଚାଇ ନେଉଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଚୋରି ଯାଇଥିବା ଦୁଇଟି ସୁନା ମୁଦିର ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ ୬୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ହେବ ବୋଲି ଦୋକାନୀ କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏନେଇ ସେ ଥାନାରେ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ କରି ନଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିଛି ।