ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୧୯ରେ ବିଜେଡି ବିଧାୟକ ଦଳ ବୈଠକ, ଅଧକ୍ଷତା କରିବେ ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ଦାର୍ଜିଲିଂରେ ଭୟଙ୍କର ଟ୍ରେନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଟ୍ରେନ୍‌କୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲ ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍, ୮ ଯାତ୍ରୀ ମୃତ, ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ରଜ ଉତ୍ସବରେ ଅଘଟଣ।ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି ରେ ୯ ଗୁରୁତର ,୨ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ରାଜେନ୍ଦ୍ରାଭିଷେକ ନୀତି, ମଙ୍ଗଳବାର ଋକ୍ମିଣୀ ବିବାହ ଉତ୍ସବ
  • ||
  • ସରିଲା ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଛୁଟି, କାଲିଠୁ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ: ଶିକ୍ଷକ ଆସି କରିବେ ସମସ୍ତ ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ନୂଆପଡା ଲଛିପୁର ଛକରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର୍କୁ ପିଟିଲା କାର, ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୪ ଜୀବନ
  • ||
  • ନାକେଦମ୍‌ କଲାଣି ଭୀଷଣ ତାତି ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳୁଗୁଳି: ଆଗଉନି ମୌସୁମୀ, ବର୍ଷା ଗାଏବ
  • ||

ଟ୍ରଫି ସହ ବେଡ୍‌ରେ ଶୋଇଥିବା ନଜର ଆସିଲେ ଷ୍ଟାର୍‌ ମେସି, ବିଶ୍ବକପ୍‌ ବିଜୟ ପରେ ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନାରେ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ସେଲିବ୍ରେସନ୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୦/ ୧୨: ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନା ଫିଫା ବିଶ୍ବକପ୍‌ ୨୦୨୨ ଟାଇଟଲ୍‌ ହାତେଇସାରିଛି । ୩୬ ବର୍ଷ ପରେ ବିଶ୍ବକପ୍‌ ଚାମ୍ପିୟନ ହୋଇଛି ଲିଓନେଲ୍‌ ମେସିଙ୍କ ଟିମ୍‌ । ଟ୍ରଫି ଜିତିବା ପରେ ଭାବବିହ୍ବଳ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନା ଫୁଟବଲର । କେବଳ ଖେଳାଳି ନୁହେଁ ପୂରା ଦେଶ ଏବେ ଉତ୍ସବମୁଖର । ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନାର କୋଣ ଅନୂକୋଣରେ ଚାଲିଛି ସେଲିବ୍ରେସନ୍‌ ।

ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନା ଅଧିନାୟକ ଲିଓନେଲ୍‌ ମେସି ବେଡ୍‌ରେ ଶୋାଇଥିବା ବେଳେ ବିଶ୍ବକପ୍‌ ଟ୍ରଫି ସହ ପୋଜ୍‌ ଦେଇ ଫଟୋ ସୁଟ୍‌ କରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଟିମ୍‌ ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ସେଲିବ୍ରେସନ୍‌ କରିବା ପରେ ଏଭଳି ପୋଜ୍‌ର ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ମେସି । ଯାହାକି ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

{"id":510573,"width":807,"height":988,"sizeSlug":"full","linkDestination":"none"}

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିବା ସହିତ କ୍ୟାପସନ୍‌ରେ ମେସି ଲେଖିଛନ୍ତି “Buen día” ଅର୍ଥାତ୍‌ 'ଦିନ ଭଲରେ କଟିଲା' । କାତାରରୁ ଫେରି ନିଜ ଦେଶ ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନାରେ ପାଦ ରଖିବା ପରେ ଖେଳାଳି ଏବଂ ସହଯୋଗୀ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଓ୍ବେଲକମ୍‌ କରାଯାଇଛି । ଏଜେଇଜା ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଅସମ୍ଭବ ଭିଡ ସାଙ୍ଗକୁ ବିଭିନ୍ନ ନାରାରେ ପ୍ରକମ୍ପିତ ହୋଇଥିବା ପୂରା ଅଞ୍ଚଳ ।

{"width":834,"height":513}
FIFA World Cup: Watch: Millions Celebrate World Cup Victory At Iconic  Argentina Monument

ଫ୍ରାନ୍ସ ଏବଂ ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନା ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଫାଇନାଲ ମୁକାବିଲାକୁ କେବେ ଭୁଲିବେନି ଫୁଟବଲ ପ୍ରେମୀ । କାରଣ ଶେଷ ଯାଏଁ ଉଭୟ ଟିମ୍‌ ମଧ୍ୟରେ ଜୋରଦାର ସଂଘର୍ଷ ହୋଇଥିଲା । ଶେଷରେ ପେନାଲିଟି କର୍ଣ୍ଣରରେ ଫ୍ରାନ୍ସକୁ ୨-୪ ଗୋଲ୍‌ରେ ହରାଇଥିଲା ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନା । ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚରେ ହିରୋ ସାଜିଛନ୍ତି ନିଜେ ଅଧିନାୟକ ଲିଓନେଲ୍‌ ମେସି । ଦଳର ବିଜୟ ପରେ ଦେଶର ରାଜଧାନୀରେ ବ୍ୟାପକ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ପାର୍ଟି ଚାଲିଛି । କାରଣ ଡିଏଗୋ ମାରାଡୋନାଙ୍କ ପରେ ଅର୍ଥାତ୍‌ ୩୬ ବର୍ଷ ପରେ ଦଳ ଫିଫା ବିଶ୍ବକପ ଜିତିଛି । ଆଉ ମେସିଙ୍କ ଦୀର୍ଘଦିନର ସ୍ବପ୍ନ ସାକାର ହୋଇଛି ।

Argentina World Cup Celebration: Government to honour national team on  return, declares holiday on Tuesday | Football News – India TV
{"id":510578,"width":829,"height":1001,"sizeSlug":"full","linkDestination":"none"}

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.