ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ସୁପର-୮ ରାଉଣ୍ଡ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ଆଫଗାନିସ୍ତାନ, ବାଂଲାଦେଶକୁ ଭେଟିବ ଭାରତ
  • ||
  • କନିଷ୍ଠ ଶିକ୍ଷକ ଚୟନ ଅନିୟମିତତା ମାମଲା, ଓସେପା ମେରିଟ୍ ଲିଷ୍ଟ କାଏମ ରଖିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ୱର: ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ମାନିବା ସହ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଏସପି ସାଗରିକା ନାଥଙ୍କ ଅନୁରୋଧ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପଥରବନ୍ଦ ବସ୍ତିରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ମୁତୟନ
  • ||
  • ଜୁନ୍‌ ୨୦ରେ ବାଚସ୍ପତି ନିର୍ବାଚନ, ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ଦଳ ନେତା ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଅସଲି ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରାପଡ଼ିଲା ନକଲି ସିବିଆଇ ପୋଲିସ, ଲୋକଙ୍କଠୁ ଲୁଟୁଥିଲା ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଖୋଲିଲା ସ୍କୁଲ, ଅଧା ଜିଲ୍ଲାରେ ସକାଳୁ କ୍ଲାସ ଆରମ୍ଭ, ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୦ ଯାଏ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର, ବୁଧବାର ନବନିର୍ବାଚିତ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଶପଥ ପାଠ କରାଇବେ କାମଚଳା ବାସ୍ପପତି, ୨୦ ନୂଆ ବାଚସ୍ପତି ନିର୍ବାଚନ
  • ||
  • ଅଶାନ୍ତ ବାଲେଶ୍ୱର: ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ ପାଇଁ କର୍ଫ୍ୟୁ, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ରହିବ ଦୋକାନ ବଜାର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୪୨% ନିଅଣ୍ଟିଆ ବର୍ଷା, ୩ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍ୱାଭାବିକ, ୨୬ ଜିଲ୍ଲାରେ ନିଅଣ୍ଟିଆ: ୪ ଦିନ ଭିତରେ ମୌସୁମୀ ଅଗ୍ରସର ହେବ
  • ||

କୁଖ୍ୟାତ ଲୁଟେରା ଚନ୍ଦନକୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ, ୭ ସୁନାଚେନ୍‌ ଓ ବାଇକ୍‌ ଜବତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୮/୦୩: କମିଶନରେଟ୍‌ ପୁଲିସର ନିଦ ହଜାଇ ଦେଇଥିବା କୁଖ୍ୟାତ ଲୁଟେରା ଚନ୍ଦନ ଓରଫ ବିଭୁପ୍ରସାଦ ଜେନା(୨୧)କୁ ନୂଆପଲ୍ଲୀ ଥାନା ପୁଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ଚନ୍ଦନଠାରୁ ୭ଟି ସୁନାଚେନ୍‌ ଓ ଏକ ବାଇକ୍‌ ଜବତ ହୋଇଛି । ଚନ୍ଦନର ଘର ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା କୋଣାର୍କ ଥାନା ଡାଳିମ୍ବ ଗରଡ଼ି । ତାକୁ ନୂଆପଲ୍ଲୀ ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ହୋଟେଲରୁ ପୁଲିସ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଆଜି ଚନ୍ଦନକୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରା ଯାଇଥିଲା । ଜାମିନ ନାମଞ୍ଜୁର ହେବାରୁ ତାକୁ ଜେଲ୍‌ ହାଜତକୁପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି ।

 ଜୋନ୍‌-୫ ଏସିପି ସଞ୍ଜୀବ ଶତପଥୀଙ୍କଠାରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ ୧୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ତମାଣ୍ଡୋ ଠାରୁ ଜୟଦେବବିହାର ଛକ ମଧ୍ୟରେ ଗତ କିଛିଦିନ ମଧ୍ୟରେ ବାଇକ୍‌ଆରୋହୀଙ୍କ ଠାରୁ ସୁନାଚେନ୍‌ ଲୁଟ୍‌ ହେଉଥିଲା । ଏନେଇ ତମାଣ୍ଡୋ, ଖଣ୍ଡଗିରି ଓ ନୂଆପଲ୍ଳୀ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହେଉଥିଲା। ଲୁଟେରାକୁ ଧରିବାକୁ ୩ ଥାନା ପୁଲିସ ଚେଷ୍ଟା କରି ବି ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ । ଗତ ୨୧ ତାରିଖରେ ପାତ୍ରପଡ଼ା ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ଆକାଶ କୁମାର ଗୁପ୍ତା ବାଇକରେ ଯାଉଥିଲାବେଳେ ନୂଆପଲ୍ଲୀ ଇସ୍କନ୍‌ ମନ୍ଦିର ସମ୍ମୁଖରେ ଲୁଟର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ । ଏନେଇ ଆକାଶ ନୂଆପଲ୍ଲୀ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଲୁଟେରା ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ବାଇକ୍‌ ନମ୍ବରରୁ ପୁଲିସ ତନାଘନା ଚଳାଇଥିଲା । ଗତକାଲି ରାତିରେ ନୂଆପଲ୍ଲୀରେ ଥିବା ଏକ ହୋଟେଲରେ ପୁଲିସ ଚଢ଼ଉ କରି ଚନ୍ଦନକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ଚନ୍ଦନ ନିକଟରୁ ୭ଟି ସୁନାଚେନ୍‌ ଓ ବାଇକ୍‌ ଜବତ ହୋଇଥିଲା ।

  ସୁନାଚେନ୍‌ ଲୁଟ୍‌ପାଟ କରିବା ପରେ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ଚନ୍ଦନ ବିକ୍ରି କରୁଥିଲା କିମ୍ବା ବନ୍ଧା ପକାଇ ଦେଉଥିଲା । ଉକ୍ତ ଟଙ୍କାରେ ସେ ଅଏସ୍‌ କରୁଥିଲା । ଭୁବନେଶ୍ୱରର ବିଭିନ୍ନ ହୋଟେଲରେ ରହି ଟଙ୍କା ଉଡ଼ାଉଥିଲା । ବମ୍ବେ, ଦିଲ୍ଲୀ, ବେଙ୍ଗାଲୁର୍‌, କୋଲକାତା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭକରି କାଶ୍ମୀର ଆଦି ପ୍ରମୁଖ ସ୍ଥାନ ବୁଲାବୁଲି କରୁଥିଲା । ରିଲ୍‌ସ ମଧ୍ୟ ବନାଉଥିଲା । ସେ ଗାଁରୁ ଆସି ବିଭିନ୍ନ ହୋଟେଲରେ ରହିବା ସହ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ବାଇକ୍‌ ମାଗି ଲୁଟ୍‌ପାଟ କରୁଥିଲା । ଚନ୍ଦନ ଜଣେ ଅଭ୍ୟାସଗତ ଅପରାଧୀ । ତା’ ନାମରେ ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ୧୫ରୁ ଅଧିକ ଲୁଟ୍‌ପାଟ ମାମଲା ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.