PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୋବେଲ ଶାନ୍ତି ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା: ମାନବାଧିକାର ପ୍ରବକ୍ତା ଆଲେସ୍ ବାଲିଆସ୍କି ସହ ଦୁଇଟି ସଂଗଠନକୁ ମିଳିବ ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶା ଲଳିତ କଳା ଏକାଡେମୀ ଉପସଭାପତି ତଥା ବିଶିଷ୍ଟ ଶିଳ୍ପୀ ଶ୍ରୀନିବାସ ପଢ଼ିଆରୀଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ମୁରିବାହାଲ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ମୁରିବାହାଲ ବ୍ଲକ APO ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ଦାସ, ୪୫ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଧରାପଡ଼ିଲେ
  • ||
  • ବାଙ୍ଗିରିପୋଷି : ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଆକ୍ରମଣ କଲା ଦନ୍ତା, ଯୁବକ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୁଣି ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ ସମ୍ଭାବନା, ୨୫ ପୂର୍ବରୁ ଓଡ଼ିଶା ଛାଡ଼ିବନି ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ନଭେମ୍ୱର ୩ରେ ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ, ଆଜିଠୁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ଶୁଝି ପାରିଲେନି କିସ୍ତି, ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଅସହାୟ ଟ୍ରକ ମାଲିକ
  • ||
  • ମୋହନା : ଜଙ୍ଗଲରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର କାଠ ଗଣ୍ଡି ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୬୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ଛତା ସହିତ ପବନରେ ଉଡିଗଲେ ଏହି ବ୍ଯକ୍ତି, ଶିବରାଜ କହିଲେ ‘କଂଗ୍ରେସ ଅବସ୍ଥା ବି ଏମିତି ହେବ’

source:zeenews.india.com

ଭୋପାଳ ୨୯/୩: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଭିଡିଓଟି କୌଣସି ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟର ପରି ଲାଗୁଛି । ବହୁତ ଜୋରରେ ପବନ ହେବା ଫଳରେ ସେଠାରେ ଥିବା ବଡବଡ ଛତା ସବୁ ଉଡିବାରେ ଲାଗୁଛି । ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଛତାକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ଛତା ଉପରେ ଚଢି ଠିଆ ହୋଇଯାଉଛି । କିନ୍ତୁ ଏହାପରେ ସେହି ବ୍ଯକ୍ତି ଜଣକ ମଧ୍ଯ ସେହି ଛତା ସହିତ ଉଡିଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶର ପୂର୍ବତ୍ତନ ମୁଖ୍ଯମନ୍ତ୍ରୀ ଶିବରାଜ ସିଂହ ଚୌହାନ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହାକୁ ସେୟାର କଲେ ଏବଂ ଏହା ସହିତ କ୍ୟାପସନ ଦେଲେ ଯେ ଆଗାମୀ ନିର୍ବାଚନରେ କଂଗ୍ରେସର ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ଯ ଏହିପରି ହେବ ।

କହିରଖୁଛୁ ଭିଡିଓଟି ତୁର୍କିର ଓସ୍ମାନିୟା ପ୍ରାନ୍ତର । ଜୋରରେ ପବନ ହେବା ଫଳରେ ମାର୍କେଟ ଏରିଆରେ ସମସ୍ତ ସାମଗ୍ରୀ ଉଡିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେତିକିବେଳେ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସହିତ ଲାଗିଥିବା ନିଜ ଛତାକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଜଣେ ବ୍ଯକ୍ତି ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଉପରେ ଚଢିଗଲା କିନ୍ତୁ ପବନର ବେଗ ଏତେ ତୀବ୍ର ଥିଲା ଯେ ସେହି ବ୍ଯକ୍ତି ମଧ୍ଯ ପବନରେ ଉଡିଗଲା । ଏହି ଦୃଶ୍ଯ ସିସିଟିଭି କ୍ଯାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ଏହି ଘଟଣା ଦେଖି ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସବୁ ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ଯ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏହି ଭିଡିଓଟି ୪୧ ସେକେଣ୍ଡର, ଯାହାକୁ GoViral ନାମକ ୟୁଟ୍ଯବ ପେଜରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ କହିରଖୁଛୁ ସେହି ପବନରେ ଉଡି ଯାଇଥିବା ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ନାମ ହେଉଛି ସାଦିକ । ଏବେ ସେ ଠିକ୍ ଅଛନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ସେ ପବନରେ ଉଡିଗଲେ ହଟାତ୍ ସେ ଜାଣିପାରିଲେନି ଯେ କଣ କରିବେ । ମାତ୍ର ୪ ମିଟର ଉଚ୍ଚତାକୁ ଉଠିଯିବାପରେ ସେ ତଳକୁ ଡେଇଁ ପଡିଥିଲେ । ଛତାଟି ଉଡି ପଳାଇଥିଲା । ସେ ତଳେ ପଡି ସାମାନ୍ଯ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର