ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୧୦୦ ଆସନରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୂଡାନ୍ତ ! କଟିପାରେ ୭୦ ସାଂସଦଙ୍କ ଟିକେଟ, ନୂଆ ମୁହଁ ଓ ମହିଳାଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ନିଳାଦ୍ରୀ ବିହାର ଏଟିଏମ୍‌ ଛକରେ ବୋମାମାଡ, ବିଳମ୍ବିତ ରାତି କାର୍‌କୁ ବୋମା ଫିଙ୍ଗି ଚମ୍ପଟ୍ ମାରିଲେ ୨ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଏ ବର୍ଷ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଲହରୀ ଲମ୍ବିବ: ମାର୍ଚ୍ଚରୁ କଲବଲ କରିବ ଖରା, ଆକାଶରୁ ନିଆଁ ବର୍ଷିବ
  • ||

ପିତା ଯେବେ ପୁଅକୁ ଷ୍ଟେସନ ଛାଡ଼ିବାକୁ ଆସନ୍ତି , ପ୍ରତିଥର ସେ ଏମିତି କରନ୍ତି ... ଜାଣି ଭାବବିହ୍ୱୋଳ ହେଲେ ଲୋକେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ – ପିତାଙ୍କୁ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ପ୍ରତି ଭଲପାଇବା ଦର୍ଶାଇବାର ନିଜର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଉପାୟ ଥାଏ। ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ରେ ଏମିତି ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି , ଯାହାକୁ ଜଣେ ଭିଜୁଆଲ ଆର୍ଟିଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କି, ଯେବେ ବି ତାଙ୍କର ପିତା ତାଙ୍କୁ ରେଲୱେ ଷ୍ଟେସନ ଛାଡିବାକୁ ଯାଆନ୍ତି ତ କଣ କରନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏହି ଆକ୍ସନ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ରେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତି ନେଇଛି।

ପବନ ଶର୍ମାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ୨୮ ଅକ୍ଟୋବର , ୨୦୨୨ରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇ ଥିବା ଭାଇରାଲ ଭିଡ଼ିଓ, ଶର୍ମାଙ୍କର ପିତାଙ୍କୁ ଟ୍ରେନ୍‌ ସହ ଚାଲୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ପୋଷ୍ଟରେ ଶର୍ମା ନିଜ ପିତାଙ୍କ ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ, ସେ ଲେଖିଥିଲେ , ପ୍ରତି ଥର ମୋତେ ଯେବେ ମୋ ପିତାଜୀ ମୋତେ ଛାଡ଼ିବାକୁ ଆସନ୍ତି ଏବଂ ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଖିବା ବନ୍ଦ ହୋଇନଥାଏ ତ ସେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ମୋ ସହ ଚାଲନ୍ତି। କ୍ୟାପସନରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି , ଏହା ପ୍ରତିଥର ଇମୋସନାଲର ଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଥାଏ।

ଭିଡ଼ିଓକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ୯.୮ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖା ଯାଇ ସାରିଛି। ଏହି କ୍ଲିପ୍ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଭାବୁକ କରି ଦେଇଛି। ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୋ ପିତା ବି ପ୍ରତିଥର ମୋତେ ବିଦା କରିବା ପାଇଁ ଏମିତି ହିଁ କରିଥାନ୍ତି। ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ଶ୍ରଦ୍ଧା ଓ ସ୍ନେହ ଦେଖାଇବାର ଏହା ତାଙ୍କର ନିଜର ଉପାୟ।

୩ୟ ୟୁଜର କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି , କେବଳ ସେ ଜାଣିଥାନ୍ତି ସେ ସେହି ସମୟରେ କେତେ ଦୁଃଖ ଅନୁଭବ କରୁଥିବେ। ୪ର୍ଥ ୟୁଜର ଲେଖିଥିଲେ , ଏତେ  ସୁନ୍ଦର ପୋଷ୍ଟ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.