PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ : ଗୁଣ୍ଡିଚା ମନ୍ଦିର ରୋଷଘର ଚୁଲି ଭାଙ୍ଗିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଚୁଲି ଭାଙ୍ଗି ଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବିଧାନସଭାର ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନ ଆରମ୍ଭ: ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାରିତ, ଆସିବ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ବଜେଟ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ; ଫୁଟ୍‌ ଉପରେ ବିମାନ କ୍ୟାବିନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ଧୁଆଁ; ଦିଲ୍ଲୀ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅବତରଣ କଲା ସ୍ପାଇସଜେଟ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୪ରେ ଲଘୁଚାପ, ଆଜିଠୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର : ଜଗା ଦର୍ଶନ ସାରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୋଲେରୋକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ: ଜଣେ ମୃତ, ୯ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପୁରୀ: ଦାରୁବ୍ରହ୍ମଙ୍କ ପତିତପାବନ ଯାତ୍ରା: ଆଜି ଜନ୍ମବେଦିକୁ ବିଜେ କରିବେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବାରିପଦା: ଆଜି ଗଡ଼ିବ ଦ୍ୱିତୀୟ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ରଥ, ସୁଭଦ୍ରାଙ୍କ ରଥକୁ ଟାଣିବେ ମହିଳା ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • କଟକ: ଆଜିଠୁ ମିଳିତ ପୁଲିସ୍‌ ସେବା ପରୀକ୍ଷା, ୩୪ କେନ୍ଦ୍ରରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ୨୯ ହଜାର ୬୪୪ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ
  • ||

ମୀନ ରାଶିରେ ଗଠନ ହେଉଛି ତ୍ରିଗ୍ରହି ଯୋଗ, ଏହି ୩ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଖୋଲିଯିବ ଭାଗ୍ୟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧/୦୫: ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ମେ ମାସ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର। ମେ ୨୦୨୨ ରେ ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଗ୍ରହ ସେମାନଙ୍କ ରାଶି ବଦଳାଇ ସାରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସଂଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଛି। ଏହି ସମୟରେ ମୀନ ରାଶିରେ ତ୍ରିଗ୍ରହି ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ମୀନ ରାଶିରେ ୩ଟି ଗ୍ରହ ମଙ୍ଗଳ, ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ସଂଯୋଗ ହୋଇଛି। ଭାଗ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରୁଥିବା ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ରାଶିରେ ଗଠିତ ତ୍ରିଗ୍ରହି ଯୋଗ ସମସ୍ତ ୧୨ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ବଡ଼ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। କିନ୍ତୁ ୩ ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ତ୍ରିଗ୍ରହି ଯୋଗ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ରହିବ। ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶିଗୁଡିକ ବିଷୟରେ।

ବୃଷ: ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ତ୍ରିଗ୍ରହି ଯୋଗ ବହୁତ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେବ। ବୃଷ ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ହେଉଛନ୍ତି ଶୁକ୍ର ଏବଂ ଏହି ତ୍ରିଗ୍ରହି ଯୋଗ ମଙ୍ଗଳ, ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ଶୁକ୍ର ମିଳିତ ଭାବେ କରୁଛନ୍ତି। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ଏହି ସମୟରେ ଲାଭ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରମୋସନ୍ ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ। ହଠାତ୍ ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ। କ୍ୟାରିୟରର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ କରାଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ।

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଭାଗ୍ୟ ସମର୍ଥନ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଜଗତ ସହିତ ଜଡିତ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବେ। ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟ ବଢିବ। ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲା ସମାଧାନ ହେବ।

ବିଛା: ମଙ୍ଗଳ-ଗୁରୁ-ଶୁକ୍ରର ମିଳନ ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ବହୁତ ଶୁଭ ସମୟ ହେବ। ଧନ ଲାଭ ହେବ, ଯାହା ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବ। ଜୀବନରେ ସୁଖ-ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ଏପରି କିଛି କିଣି ପାରିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ନେବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଥିଲେ। ନବ ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାଇବେ। ଲଭ୍ କପଲଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।