PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେସିଙ୍ଗା : କେସିଙ୍ଗାରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି ସଟ୍ଟା ଖେଳ ସହିତ ବେଆଇନ ମଦ ବିକ୍ରି, ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ଓଡ଼ିଆ ପରିବାରକୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା, ସ୍ଵାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ସମେତ ଦୁଇ ଛୁଆ ମୃତ
  • ||
  • କଟକ : ବଢିବ ହାଇସିକ୍ୟୁରିଟି ନମ୍ଵର ପ୍ଲେଟ ଅବଧି, ମାସେ ସମୟସୀମା ବୃଦ୍ଧିକଲେ ସରକାର
  • ||

ସୁରକ୍ଷିତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଡିଜିପିଙ୍କ କ୍ଯାମ୍ପ ଅଫିସରେ ବୈଠକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୯/୪: ସୁରକ୍ଷିତ ନିର୍ବାଚନ ଓ ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ପାଇଁ ଡିଜିପିଙ୍କ କ୍ଯାମ୍ପ ଅଫିସରେ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ବୈଠକରେ ଡିଜିପି ଇନଚାର୍ଜ ବି.କେ. ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ବରିଷ୍ଠ ଆଇପିଏସ୍ ଅଫିସରମାନେ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗର ସ୍ପେଶାଲ ଡିଜି, ପୋଲିସ କମିଶନର ଏହି ବୈଠକରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି । ସୁରକ୍ଷିତ ନିର୍ବାଚନ ଓ ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ନେଇ ବୈଠକରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଛି ।

ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ଆସନ୍ତା ୧୧ ତାରିଖରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ମତଦାନ ପାଇଁ ଥିବା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ଗୁଡ଼ିକ ମୁଖ୍ୟତଃ ମାଓ ଉପଦ୍ରୁତ ଇଲାକାରେ ରହିଛି । ମାଓ ଉପଦ୍ରୁତ ଇଲାକାରେ ପୁଲିସ୍‌ କିପରି ନିରାପଦରେ ଶାନ୍ତିଶୃଙ୍ଖଳାର ସହ ମତଦାନ କରାଇବ ତାହା ଉପରେ ଫୋକସ୍ ରହିଛି । କହିରଖୁଛୁ ଡିଜିପି ଆର୍ ପି ଶର୍ମା ଛୁଟିରେ ଯାଇଥିବାରୁ ବରିଷ୍ଠ ଆଇପିଏସ୍ ଅଫିସର  ବିଜୟ କୁମାର ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଡିଜିପି ଦାୟିତ୍ବ ଦିଆଯାଇଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର