PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଏଟିଏମରେ ଟଙ୍କା ଭରିବା ନେଇ ଗାଡିରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ୫୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଧରି ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାଁରେ ଜମି ବିକ୍ରି ଘଟଣାରେ ତହସିଲଦାର ଓ ଅତିରିକ୍ତ ତହସିଲଦାର ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ମଣ୍ଡଳରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ମୁକ୍ତାର ଆବ୍ବାସ ନକଭି
  • ||
  • ଯାତ୍ରା ଅଭିନେତା ଦୈତାରୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ନାଁରେ ରାଜଧାନୀ ମିଡ଼ିଆ ହାଉସ୍ ସିଇଓ ଥାନାରେ କଲେ ଅଭିଯୋଗ , ଯାତ୍ରା ରାଜିନାମା ଅଗ୍ରୀମ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ନକରିବାରୁ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ଔପଦା ଥାନାରେ ରୁଜୁ ହୋଇଛି ମାମଲା, ପାର୍ବତୀ ଗଣନାଟ୍ୟ ଠାରୁ ୧୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ ଅଗ୍ରୀମ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆସାମ ବନ୍ୟା ପୀଡିତଙ୍କ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଲେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା କରନ ଜୋହର, ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦେଲେ ୧୧ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ରାଜନ ଏକ୍କାଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେଡି ଟିମ୍, ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରାର୍ଥି ଦ୍ରୌପଦୀ ମୁର୍ମୁଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ କଲେ ନିବେଦନ
  • ||
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ପାସ ହାର ୯୦.୫୫
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : କଟକ ଜିଲ୍ଲା ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ଥାନା ସୁକରପଡା ଗାଁରେ ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ମା’କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ପୁଅ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଶାଳବଣୀ ଛକ ନିକଟରେ ଟାୟାର ଫାଟିଯିବାରୁ ପୋଲିସ ହାବୁଡରେ ଧରାପଡିଲା ବେଆଇନ ଗୋ-ଚାଲାଣ ଟ୍ରକ, ଜବତ କଲା ଆନନ୍ଦପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା, ପ୍ରେମିକ ସନ୍ତୋଷ ପାତ୍ର ରାଉରକେଲା ବାସନ୍ତୀକଲୋନୀରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ରାଉରକେଲାରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା : ଚାନ୍ଦିଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୩୨୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ହାତୀଖମ୍ବ ଗାଁ ନିକଟରେ ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ ଓଲଟି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୦ ଆହତ
  • ||

ମେହୁଲ ଚୌକସୀର ନୂଆ ବାହାନା: ‘ମୁଁ ପଳାୟନ କରିନି, ଟ୍ରିଟମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଆସିଛି’

source:zeenews.india.com

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭/୬: ପଳାତକ ବ୍ୟବସାୟୀ ମେହୁଲ ଚୌକସୀ ମୁମ୍ବାଇ ହାଇକୋର୍ଟରେ ଏକ ଆଫିଡେବିଟ୍ ଜମା କରିଛି । ଏଥିରେ ସେ କହିଛି ଯେ ସେ ଦେଶ ଛାଡି ପଳାୟନ କରିନି ବରଂ ସେ ମେଡିକାଲ୍ ଟ୍ରିଟମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଯାଇଛି । ଏହା ସହିତ ସେ ନିଜ ରୋଗ ସମ୍ପର୍କରେ ମେଡିକାଲ ଡକ୍ଯୁମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଜମା କରିଛି ।

ଆଫିଡେବିଟ୍ ଅନୁସାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଆଣ୍ଟିଗୁଆରେ ରହୁଛି । ସେ କହିଛି ଯେ ସେ ଯାଞ୍ଚରେ ସହଯୋଗ କରିବ । ସେ କହିଛି ଯେ ଯଦି କୋର୍ଟ ଚାହିଁବ ତେବେ ତେବେ ଯାଞ୍ଚ ଅଧିକାରୀ ଆଣ୍ଟିଗୁଆ ଆସିପାରିବେ ଏବଂ ସେ ଏଥିପାଇଁ ସହଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ରାଜି ଅଛି ।

ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛି ଯେ ସେ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ଜରିଆରେ ସ୍ପେଶାଲ କୋର୍ଟ ଓ ଯାଞ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ହାଜର ହେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛି । ସେ ଇଡି ଓ ସିବିଆଇର ସେହି କଥାକୁ ପ୍ରତ୍ଯାଖାନ କରିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ସେ ସହଯୋଗ କରୁନି । ସେ ସଫା ସଫା କହିଛି ଯେ ମେଡିକାଲ କଣ୍ଡିସନ୍ ଏମିତି ହୋଇଯାଇଛି ଯେ ସେ ଆଣ୍ଟିଗୁଆରୁ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରୁନି । କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଆସି ମୋତେ ପଚରାଉଚରା କରିପାରିବେ ଏବଂ ମୁଁ ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର