PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୋବେଲ ଶାନ୍ତି ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା: ମାନବାଧିକାର ପ୍ରବକ୍ତା ଆଲେସ୍ ବାଲିଆସ୍କି ସହ ଦୁଇଟି ସଂଗଠନକୁ ମିଳିବ ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶା ଲଳିତ କଳା ଏକାଡେମୀ ଉପସଭାପତି ତଥା ବିଶିଷ୍ଟ ଶିଳ୍ପୀ ଶ୍ରୀନିବାସ ପଢ଼ିଆରୀଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ମୁରିବାହାଲ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ମୁରିବାହାଲ ବ୍ଲକ APO ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ଦାସ, ୪୫ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଧରାପଡ଼ିଲେ
  • ||
  • ବାଙ୍ଗିରିପୋଷି : ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଆକ୍ରମଣ କଲା ଦନ୍ତା, ଯୁବକ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୁଣି ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ ସମ୍ଭାବନା, ୨୫ ପୂର୍ବରୁ ଓଡ଼ିଶା ଛାଡ଼ିବନି ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ନଭେମ୍ୱର ୩ରେ ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ, ଆଜିଠୁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ଶୁଝି ପାରିଲେନି କିସ୍ତି, ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଅସହାୟ ଟ୍ରକ ମାଲିକ
  • ||
  • ମୋହନା : ଜଙ୍ଗଲରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର କାଠ ଗଣ୍ଡି ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୬୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ନିଜ ବୟସଠାରୁ ୧୭ ବର୍ଷ ଛୋଟ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ମିକା ସିଂ

ଗୀତ ଶୁଣିବାକୁ କାହାକୁ ବା ଭଲ ନ ଲାଗେ। ଏମିତି ବି କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ବିନା ଗୀତରେ ସେମାନେ କୈାଣସି କାମ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ମୁଖ୍ୟ କଥା ହେଲା କି ଗୀତ ଶୁଣିବା ଅପେକ୍ଷା ଗୀତ ଗାଉଥିବା ଲୋକ ହେଉଛି ମୁଖ୍ୟ। ପୁଣି ଯଦି ସିଏ ବଲିଉଡ୍ ଏବଂ ପଞ୍ଜାବୀ ଗୀତର ଶ୍ରେଷ୍ଠ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ହୋଇଥିବେ ତେବେ ତାଙ୍କ କଣ୍ଠର ଯାଦୁ ନ କହିବା ଭଲ। ସେ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି ସୁପରହିଟ ସିଙ୍ଗର ମିକା ସିଂ।

‘ସାବନ ମେ ଲଗ୍ ଗଇ ଆଗ୍’ ଗୀତରୁ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ମିକା ଏମିତି ଅନେକ ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି ଯାହା ହିଟ୍ ହୋଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ମିକା ସିଂଙ୍କ ବୟସ ୪୦ ବର୍ଷ। ମାତ୍ର ସେ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହ କରିନାହାନ୍ତି। ମାତ୍ର ଏବେ ସେ ଆଉ ଡେରି କରିବେ ନାହିଁ।

କାହିଁକି ନା ମିକା ସିଂ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଜଣେ ହଟ୍ ଏବଂ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଦୁହେଁ ଖୁବ୍ ଜଳଦୀ ବିବାହ କରିବେ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କୁ ଭରୋସା ଦେଇଛନ୍ତି। ‘ସନମ୍ ରେ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ବଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ବଶୀ ରୈାତେଲାଙ୍କୁ ସେ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ମିକା କହିଛନ୍ତି।

ଆଶ୍ଚଯ୍ୟର କଥା ହେଲା କି ମିକା ସିଂଙ୍କ ଠାରୁ ପାଖାପାଖି ୧୭ ବ​ର୍ଷ ଛୋଟ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ। ମାତ୍ର ଉର୍ବଶୀଙ୍କୁ ଏହି ସମ୍ପର୍କରେ ପଚରାଯିବାରୁ ସେ କହିଛନ୍ତି କି, ବର୍ତମାନ ସେ ବିବାହ କରିବେ ନାହିଁ। ତାଙ୍କ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ବାହାଘର ସରିବା ପରେ ସେ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଏବେ ସେ କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ସମୟ ଆସିବେ ସେ ନିଜେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହିବେ ବୋଲି ଉର୍ବଶୀ କହିଛନ୍ତି।