PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ , ଗୁଳିମାଡ଼ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇ ଥିଲା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଓଗଡ଼ରେ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ୨୦୦ ଗରିବ ଆଦିବାସୀଙ୍କୁ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ବଣ୍ଟନ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନରେ ପୁଣି ମହଙ୍ଗା ମାଡ଼, ପେଟ୍ରୋଲ-ଡିଜେଲ ଦାମରେ ୩୫ ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡ଼ା: ମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାଡ଼: ଛାତିରେ ବାଜିଛି ଗୁଳି, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ନିଆଯାଉଛି ହସ୍ପିଟାଲ
  • ||
  • ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌: ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ଫାଇନାଲ୍ ଫାଇଟ୍, ବେଲଜିୟମ-ଜର୍ମାନୀ ମଧ୍ୟରେ ଟାଇଟଲ ଟକ୍କର
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ୍, ୭ ମୃତ, ୪୦୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ମୟୂରଭଞ୍ଜ: ହାତୀମୃତ ଦେହ ମିଳିବା ଘଟଣାରେ ୪ ଶିକାରୀ ଗିରଫ, ୨ ହାତୀଦାନ୍ତ ଜବତ…
  • ||
  • ଆଜି ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି: ଭାରତ ପାଇଁ ‘କର ବା ମର’, ସିରିଜ ଜିତି ସ୍ୱଦେଶ ଫେରିବା ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୧୦ରେ ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ! ସଜେଇ ହେଉଛି ରମାଦେବୀ ମହିଳା ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଚିନାବାଦାମ ଚାଷର ନୂତନ ଜ୍ଞାନକୌଶଳ ଶିଖିବେ ଓଡ଼ିଆ କୃଷକ, ୮୦ ଚାଷୀଙ୍କୁ ଗୁଜରାଟ ପଠାଇଲା ସୋଆ
  • ||

ଲାଇଭ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ବେଳେ ରାସ୍ତାରେ ବିଦେଶୀ ମହିଳା ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌ରଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ପରେ ୨ ଗିରଫ

ମୁମ୍ବାଇ,୧।୧୨: ମୁମ୍ବାଇର ଖାର ପୋଲିସ ଜଣେ ବିଦେଶୀ ମହିଳା ୟୁଟ୍ୟୁବରକୁ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯୋଗରେ ଦୁଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାର ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମୋବିନ ଚାନ୍ଦ ମୋହଦ ଶେଖ ଏବଂ ମୋହମଦ ନାକିବ ସାଦ୍ରିୟାଲମ୍ ଅନସାରୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ପଚରାଉଚରା ସହିତ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି। ଡିସିପି ଅନିଲ ପାରସକର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆଇପିସିର ଧାରା ୩୫୪ ଅନୁଯାୟୀ ଉଭୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି।  

ମିଳିଥିବା ଖବର ଅନୁସାରେ, କୋରିଆର ମହିଳା ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ମୁମ୍ବାଇ ରାସ୍ତାରେ ଲାଇଭ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ କରୁଥିଲେ। ଠିକ୍ ସେତିକିବେଳେ ଦୁଇ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସନ୍ତି ।ସେମାନେ ତାଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି । ଲାଇଭ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ସମୟରେ ଜଣେ ଯୁବକ ବିଦେଶୀନିଙ୍କ ହାତ ଧରି ତାଙ୍କ ଗାଡିରେ ବସିବାକୁ କହିଥିଲା। ଝିଅଟି ମନା କରି ‘ବାଏ ବାଏ’ କହି ଖସିଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରଥିଲେ। ଏହାପରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଲାଇଭ୍ ଭିଡିଓ କରି ନିଜେ ରହୁଥିବା ସ୍ଥାନ  ଆଡକୁ ଯିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ହେଲେ ଯୁବକମାନେ ତାଙ୍କ ବାଇକ୍ ନେଇ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କୁ ଲିଫ୍ଟ ଦେବାକୁ କୁହନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ ତାଙ୍କ ଘର ପାଖରେ ଅଛି। ସେ ବାରି ହେଉଛି।

ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଛି।। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଦେଶୀ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଯଦିଓ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ କରିନାହାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ୨ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ​‌ରେ ଜୋରଦାର ବିରୋଧ କରାଯାଇଛି। ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଲୋକମାନେ କହିଛନ୍ତି, ଏହା ଦେଶର ପ୍ରତିଷ୍ଠାର ପ୍ରଶ୍ନ। ମୁମ୍ବାଇ ଭଳି ମହାନଗରୀରେ ରାସ୍ତାରେ ଚାଲୁଥିବା ଯୁବତୀ ସହ ଏଭଳି କିପରି ଅସଦାଚରଣ କରାଯାଇପାରେ। ସେଭଳି ପୋଲିସ ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପରେ ସମସ୍ତେ ଖୁବ୍ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର