PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୀଳଗିରି ସହରରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳାଉଛି କୁଳଡିହା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ଫାଇନାଲରେ ଜର୍ମାନୀ , ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୪-୩ ଗୋଲରେ ହରାଇଲା ଜର୍ମାନୀ
  • ||
  • ଦିନ ଦ୍ୱିପ୍ରହରରେ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଲା ଚୋର : ଲୁଟି ନେଲା ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ସୁନାଗହଣା, ନଗଦ ୧ଲକ୍ଷ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଗୋଟିଏ ରିପୋର୍ଟରେ ଦୋହଲି ଗଲା ଆଦାନୀଙ୍କ ସାମ୍ରାଜ୍ୟ , କୋଟିପତିଙ୍କ ତାଲିକାରୁ ଖସି ରହିଲେ ୭ମ ନମ୍ୱରରେ
  • ||

ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇରେ ହାଇ ଆଲର୍ଟ ଜାରି, ଏୟାର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ଆଶଙ୍କାରେ ନୋ ଫ୍ଲାଇଙ୍ଗ୍ ଜୋନ୍ ଘୋଷଣା କଲା ପୋଲିସ…

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇରେ ହାଇ ଆଲର୍ଟ ଜାରି କରାଯାଇଛି । ମୁମ୍ବାଇର ଦାଦର ଶିବାଜୀ ପାର୍କରେ ଏୟାର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ହେବାର ଆଶଙ୍କା କରି ପୋଲିସ ଏହି ଅଞ୍ଚଳକୁ ନୋ ଫ୍ଲାଇଙ୍ଗ୍ ଜୋନ୍ ଘୋଷଣା କରିଛି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଏଭଳି ଇନପୁଟ ମିଳିଛି, ଯେଉଁଥିରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ୨୬ ଜାନୁଆରୀରେ ସହରର ଶିବାଜୀ ପାର୍କରେ ଏୟାର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ହୋଇପାରେ ।

ଇନପୁଟ ଆଧାରରେ ଆକ୍ସନ ମୋଡ୍‌କୁ ଆସିଛି ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ । ସହରର ସୁରକ୍ଷା ବୃଦ୍ଧି କରିଛି ପୋଲିସ । ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳନ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେଠାରେ ନୋ ଫ୍ଲାଇଙ୍ଗ ଜୋନ୍ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି ।  

ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପାଳନକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ସୁରକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଜାତୀୟ ରାଜଧାନୀ ଉପରେ ଉପ-ପାରମ୍ପାରିକ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇଛି । ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ କମିଶନର ସଂଜୟ ଆରୋରା ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ପାରା-ଗ୍ଲାଇଡର୍, ପାରା-ମୋଟର, ହ୍ୟାଙ୍ଗ-ଗ୍ଲାଇଡର୍, ୟୁଏଭି, ୟୁଏଏସ, ମାଇକ୍ରୋଲାଇଟ୍ ବିମାନ, ଦୂରରୁ ସଂଚାଳିତ ବିମାନ ଉଡିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବନି । ପୋଲିସ୍ ଏକ ଗାଇଡଲାଇନ ଜାରି କରି କହିଛି ଯେ କିଛି ଅପରାଧୀ କିମ୍ବା ସାମାଜିକ ବିରୋଧୀ କିମ୍ବା ଭାରତ ବିରୋଧୀ ଆତଙ୍କବାଦୀ ମୁମ୍ବାଇକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିପାରନ୍ତି ।