PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜସ୍ଥାନରେ ବାୟୁସେନାର ବିମାନ କ୍ରାସ୍‌: ଖସିବା ମାତ୍ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଶବ୍ଦରେ ଥରି ଉଠିଲା ପୁରା ଗାଁ
  • ||
  • ଧାନବାଦ: ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭୀଷଣ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଯୋଗୁଁ ଡାକ୍ତର ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ସହ ୬ ମୃତ, ଅଳ୍ପକେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ରୋଗୀ
  • ||
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ବାୟୁସେନାର ଯୁଦ୍ଧ ବିମାନ ସୁଖୋଇ ଓ ମିରାଜ ୨୦୦୦ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ
  • ||

ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ହନିଟ୍ରାପ୍‌ରେ ଫସାଇ ୮୦ ଲକ୍ଷ ଲୁଟିଛନ୍ତି ଦିଲ୍ଲୀର ଏହି ଜଣାଶୁଣା ୟୁଟ୍ୟୁବର, ବଳାତ୍କାର ମାମଲାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ କରିବାକୁ ଦେଇଥିଲେ ଧମକ…

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦିଲ୍ଲୀର ଜଣାଶୁଣା ୟୁଟ୍ୟୁବର ନମ୍ରା କାଦିରଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ନମ୍ରା ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ହନିଟ୍ରାପରେ ଫସାଇ ଥିବା  ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ନମ୍ରା ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଠାରୁ ହନିଟ୍ରାପରେ ଫସାଇ ୮୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଆଣିଛନ୍ତି । ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ଏକ ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀର ମାଲିକଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ମାମଲାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ମାମଲାରେ ନମ୍ରା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଅପରାଧକୁ ସ୍ବିକାର କରିଛନ୍ତି ।

ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ, ନମ୍ରା କାଦିରଙ୍କୁ ସୋମବାର ଜାତୀୟ ରାଜଧାନୀରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଡ୍ୟୁଟି ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ଅଦାଲତରେ ହାଜର କରାଯିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଚାରି ଦିନ ପାଇଁ ରିମାଣ୍ଡରେ ପଠାଯାଇଛି । ଏହି ମାମଲାରେ କାଦିରଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତଥା ସହ-ଅଭିଯୁକ୍ତ ମନୀଷ ଓରଫ ବିରାଟ ବେନିୱାଲ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି ।  ତାଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଚଢାଉ କରାଯାଉଛି ।

ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ୨୨ ବର୍ଷୀୟ ନମ୍ରା କାଦିରଙ୍କ ୬.୧୭ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସବସ୍କ୍ରାଇବର ଅଛନ୍ତି । ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ, ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଗଷ୍ଟରେ ବାଦଶାହପୁରର ୨୧ ବର୍ଷୀୟ ଦୀନେଶ ଯାଦବ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର