PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ କମିବ ଶୀତ, ୯ରେ ପୁରୀ ଓ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ସହ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାରେ ବର୍ଷା
  • ||
  • ନୂଆପଡା: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଫରେଷ୍ଟର ,୧୩ ଲକ୍ଷ ୮୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଇ ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଥିଲା ଟିମ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଚାକିରି ନାଁରେ ଠକେଇ ଘଟଣା: ଡିସିପିଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହେଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା, କହିଲେ ‘ମୋ ବିରୋଧରେ ବଡ଼ ଧରଣର ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର ଚାଲିଛି’..
  • ||
  • ବରଗଡ: ଆଜି ଖୋଲିବ ପଦ୍ମପୁର ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ: ୧୪ଟି ଟେବୁଲ, ୨୩ ରାଉଣ୍ଡରେ ହେବ ଭୋଟ ଗଣତି
  • ||

ସିଇଓଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ନବୀନ: କହିଲେ, ‘କାଳିଆ’ ଟଙ୍କା ଅଟକାଉଛି ବିଜେପି

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୯/୪: ସିଇଓଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ । ଦଳର ଇସ୍ତାହାର ଘୋଷଣା ପୂର୍ବରୁ ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଭେଟିଛନ୍ତି ନବୀନ । କିଛି ସମୟ ପରେ ଦଳର ଇସ୍ତାହାର ପ୍ରକାଶ ପାଇବ । ସିଇଓଙ୍କୁ ଭେଟି କାଳିଆ ଯୋଜନା ଟଙ୍କା ରୋକାଯିବା ନେଇ ସେ ଫେରାଦ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ସିଇଓଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ନବୀନ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଜେପି ଯୋଗୁଁ ଚାଷୀ ‘କାଳିଆ’ ଟଙ୍କା ପାଇଲେନି । ଚାଷୀଙ୍କ ପାଇଁ କାଳିଆ ଟଙ୍କା ଅତ୍ଯନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ଏହା ରୋକାଯିବା ଅତ୍ଯନ୍ତ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ସେ ଏହା ମଧ୍ଯ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଜେପିକୁ ଚାଷୀ ଏହାର ଠିକ୍ ଉତ୍ତର ଦେବେ । ନବୀନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରସନ୍ନ ପାଟ୍ଟଶାଣୀ ମଧ୍ଯ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ତେବେ ଅନ୍ଯପଟେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ମଧ୍ଯ ଖୁବଶୀଘ୍ର ସିଇଓଙ୍କୁ ଭେଟିବେ । ତେବେ ସେ କେଉଁ ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଯିବେ ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନି ।  

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ ନବୀନଙ୍କ ପରେ ସିଇଓଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର: କହିଲେ, କାଳିଆ ଯୋଜନା ଆଗକୁ କାଳ ହେବ

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର