PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଲମତାପୁଟ : ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଵୋଝେଇ କାର ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ୩ କୁଇଣ୍ଟାଲ ୨୦ କେ.ଜିର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲିଗୁଡ଼ା : ଆବାସିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ, ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଛାତ୍ର ଅଟକ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ତ୍ରିନାଥ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ଦାନବାକ୍ସ ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଓ ରୂପାର ଝୁମର ଚୋରି କରିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନା କାଙ୍କଡ଼ପାଳ ଗ୍ରାମରେ ବଚସାକୁ ନେଇ ଫାଙ୍କା ଗୁଳିଚାଳନା, ଭୟରେ ଖସିପଡ଼ି ଜଣେ ଆହତ, ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ୩ ଖୋକା ଜବତ
  • ||

ସୁଧୁରୁନି ପାକିସ୍ତାନ: ଲଣ୍ଡନରେ ଖଲିସ୍ତାନୀ ସମର୍ଥକଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଭାରତୀୟଙ୍କ ଉପରେ କରୁଛି ଆକ୍ରମଣ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୦।୩; ପୁଲଓ୍ବାମା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ପରେ ସାରା ବିଶ୍ବ ପାକିସ୍ତାନକୁ ବିରୋଧ କରୁଛି। ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଲଣ୍ଡନରେ ମଧ୍ୟ ଭାରତୀୟମାନେ ପାକିସ୍ତାନୀଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। ଏବେ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ରାଗି ପାକିସ୍ତାନର ଆଇଏସ୍ଆଇ ଖଲିସ୍ତାନୀ ସମର୍ଥକଙ୍କ ସହ ହାତ ମିଶାଇ ଦେଇଛି। ଗତକାଲି ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ  ଲଣ୍ଡନର ଖଲିସ୍ତାନର ସମର୍ଥକମାନେ କିଛି ଭାରତୀୟଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ।

source:https://aajtak.intoday.in

ଲଣ୍ଡନରେ ଥିବା ଭାରତୀୟ ଦୂତାବାସ ବାହାରେ କିଛି ଭାରତୀୟ ନିଜ କାମ ପାଇଁ ଏକାଠି ହୋଇଥିଲେ। ସେ ସମୟରେ ଖଲିସ୍ତାନୀ ସମର୍ଥକ ସେଠାରେ ପହଁଞ୍ଚି ଭାରତ ବିରୋଧୀ ସ୍ଲୋଗାନ ଦେବା ସହ ଭାରତୀୟଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ଉଲ୍ଳେଖନୀୟ ଯେ ଖଲିସ୍ତାନୀ ସମର୍ଥକଙ୍କୁ ପାକିସ୍ତାନର ଆଇଏସ୍ଆଇ ନିକଟରୁ ସମର୍ଥନ ମିଳିଥାଏ। ନିକଟରେ ପୁଲଓ୍ବାମା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣକୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ସମାଲୋଚନାର ପାତ୍ର ପାଲଟିଥିବା ପାକିସ୍ତାନ ଏବେ ନିଜର ସମର୍ଥକଙ୍କ ଜରିଆ​‌ରେ ଭାରତୀୟଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରୁଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର