PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କୋଇଡା ବ୍ଲକର ଫଟାଟାଙ୍ଗର ଆଶ୍ରମ ଛାତ୍ରୀ ନିବାସରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇ ୧୦୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଛାତ୍ରୀ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ୫ମ ଟେଷ୍ଟ: ଜୋ ରୁଟ୍‌ ଏବଂ ଜନି ବୈୟାରିଷ୍ଟୋଙ୍କ ଶତକୀୟ ଇନିଂସ, ଭାରତକୁ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ହରାଇ ସିରିଜ ବରାବର୍‌ କଲା ଇଂଲଣ୍ଡ
  • ||
  • ପୁଣି ରାଜଧାନୀରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଭୁବନେଶ୍ବର ସ୍ଥିତ ଆଚାର୍ଯ୍ୟବିହାର ନିକଟ ଏକ ଭଡାଘରୁ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଉତ୍କଟ ବେକାରୀ ସମସ୍ୟା, ମୁଲତବୀ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଲୋଚନା ବେଳେ ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ବିରୋଧୀ
  • ||
  • ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ : ମୋବାଇଲ୍ ଗେମ୍ ହେଲା କାଳ, ଅନଲାଇନ୍ ଗେମ୍ ଖେଳି ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ହାରିଯିବାରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ସମ୍ଵଲପୁର : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଅଜଣା ଟ୍ରକ୍, ୨ ମୃତ ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ନିର୍ମାଣ ହେବ ୫୫ଟି ନୂତନ ବାତ୍ୟା ଓ ବନ୍ୟା ଆଶ୍ରୟସ୍ଥଳୀ, ଦ୍ଵିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିରୁ ୨୯ କୋଟି ୩୬ ଲକ୍ଷ ମଞ୍ଜୁର
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ପୋଲିସ ପଞ୍ଝାରେ ଦୁଇ ନକଲି ମାଓବାଦୀ, ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଇ ମାଗୁଥିଲେ ୫ ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରୁ ବାପା ଓ ଝିଅ-ପୁଅଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ: କମାଣ୍ଡର ଜିପ୍‌ରୁ ୩୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • ପୁରୀ: ଆଜି ହେରାପଞ୍ଚମୀ, ନନ୍ଦିଘୋଷ ରଥ ଭାଙ୍ଗି ରାଗ ଶୁଝାଇବେ ଅଭିମାନିନୀ ମା’ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସାଆନ୍ତାଣୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଉତ୍ତର ଓଡ଼ିଶାରେ ଲଘୁଚାପ ବଳୟ ସୃଷ୍ଟି, ୪ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା: ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ଛେଚିବ
  • ||

ସାଂସଦ ହେବା ପରେ ଏବେ ବୋହୂ ହେବେ ନୁସରତ

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୧/୬: ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ୨୦୧୯ରେ ବିଜେପି ଭାରୀ ମାତ୍ରାରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି । ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ୨୦୧୯ରେ ୫୪୩ରୁ ୫୪୨ ଆସନରୁ ମତଗଣନାର ଫଳାଫଳ ପରେ କେନ୍ଦ୍ରରେ ପୁଣି ମୋଦିଙ୍କ ସରକାର ଆସିଛି । ବିଜେପି ରାଜସ୍ଥାନ, ମଧ୍ଯପ୍ରଦେଶ, ଗୁଜରାତ, ମହାରାଷ୍ଟ୍ର, ୟୁପି ଓ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ମଧ୍ଯ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି ବିଜେପି ।

ତେବେ ଏଥର ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ତାରକା ମଧ୍ଯ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ନିଜ ଭାଗ୍ଯ ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ । କାହାକୁ ସଫଳତା ମିଳିଲା ତ ଆଉ କିଏ ହାର୍ ବରଣ କଲା । ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁସରତ ଜହାଁ । ନୁସରତ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ଜଣେ ଫେମସ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ସେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ବଶିରହାର ଆସନରୁ ଟିଏମସି ତରପରୁ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସଫଳତା ମଧ୍ଯ ମିଳିଥିଲା । ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜୟ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ମଧ୍ଯ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖବର ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ନିଜ ବିବାହ ଖବରକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।

ନୁସରତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନିଜ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ରିଙ୍ଗ ନଜର ଆସୁଛି । ସେ ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରିବା ସହିତ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଶେଷରେ ବାସ୍ତବତା ସ୍ୱପ୍ନ ଠାରୁ ଭଲ ହୋଇଥାଏ, ଜୀବନରେ ଜଣେ ଅନ୍ଯ ଜଣଙ୍କୁ ଧରି ରଖିବା ଉଚିତ୍…. । ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଚ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଖବରକୁ କନଫର୍ମ କରୁଛି । ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ୍ସ ଅନୁସାରେ ନୁସରତ ଖୁବଶୀଘ୍ର କୋଲକାତାରେ ବିଜନେସ୍ ମ୍ୟାନ୍ ନିଖିତ ଜୈନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

କହିରଖୁଛୁ ନୁସରତଙ୍କ ଜନ୍ମ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର କୋଲକାତାରେ ୮ ଜାନୁୟାରୀରେ ୧୯୯୦ ରେ ହୋଇଥିଲା । ସେ ବଙ୍ଗାଳୀ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀର ସବୁଠାରୁ ଭଲ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ଯରୁ ଜଣେ । ସେ କୋଲକାତାର ଆଭର ଲେଡି କ୍ୱିନ୍ ଅଫ ଦ ମିଶନ ସ୍କୁଲ୍ରୁ  ପାଠପଢା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ଭବାନୀପୁର କଲେଜରୁ କମର୍ସରେ ସ୍ନାତକରେ ଡିଗ୍ରୀ ହାସଲ କରିଥିଲେ । ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ୍ ରୁହନ୍ତି ।