ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ଦିନ ବିକ୍ଷିପ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୨୫ରୁ ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ଛେଚିବ
  • ||

ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ‘ପାକିସ୍ତାନର ରଣବୀର କପୁର’ କୁହନ୍ତି , ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ

ମୁମ୍ୱାଇ – ପାକିସ୍ତାନରେ ସର୍ବଦା ସେଠାର ଫିଲ୍ମ ଠାରୁ ବଲିଉଡର ଫିଲ୍ମର ବହୁତ କ୍ରେଜ୍‌ ରହିଛି। ପାର୍ଟି ଠାରୁ ନେଇ ବିବାହ ଆଦିରେ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ଗୀତ ବାଜିଥାଏ। ଆପଣଙ୍କର ମନେଥିବ ନିକଟରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଯୁବତୀଙ୍କ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିଲା , ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଲତା ମଙ୍ଗେସକରଙ୍କ ଗୀତ ମେରା ଦିଲ ୟେ ପୁକାରେ ଆଜା ରେ  ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିଲେ । ଏବେ ଏମିତି ହିଁ କିଛି ଜଣେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତାଙ୍କର ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଅଭିନେତା ଜଣଙ୍କ ତୁ ଝୁଠି ମୈଁ ମକ୍କାରର ଗୀତରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ପାକିସ୍ତାନୀ ଆକ୍ଟରଙ୍କୁ ସେଠାରେ ରଣବୀର କପୁର କୁହାଯାଏ।

wp:html
/wp:html

ପାକିସ୍ତାନର ଏହି ଆକ୍ଟରଙ୍କର ନାମ ହମ୍ମାଦ ସୋଏବ । ତାଙ୍କର ଚେହେରା ଓ ହାବ-ଭାବ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ ରହିଛି। ହମ୍ମାଦ ଏକ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ , ଯେଉଁଠି ସେ ରଣବୀରଙ୍କ ଗୀତ ପ୍ୟାର ହୋତା କଇ ବାର ହୈ  ଉପରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ପଛରେ ଭେନ୍ୟୁରେ ପହଞ୍ଚି ଥିବା ଅନ୍ୟ ଲୋକେ ଠିଆ ହୋଇ ଥିଲେ । ହମ୍ମାଦଙ୍କର ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ବାରମ୍ୱାର ଦେଖାଯାଉଛି। ଏବେସୁଦ୍ଧା ଏହାକୁ ଅଢେଇ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଲାଇକ୍‌ କରିଛନ୍ତି।

wp:html
/wp:html

ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ହମ୍ମାଦ ଏହି ଭେନ୍ୟୁରୁ ଆଉ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ ଏହା ସହ ଲେଖିଛନ୍ତି , କାହିଁକି ନା ମୋର ଇନଷ୍ଟା ଫ୍ୟାମିଲି ଚାହୁଁଥିଲେ କି, ମୁଁ ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡ଼ିଓକୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଆଙ୍ଗଲରୁ ସେୟାର କରିବି। ତ ଏଠାରେ କରିଛି।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.