PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କୋଇଡା ବ୍ଲକର ଫଟାଟାଙ୍ଗର ଆଶ୍ରମ ଛାତ୍ରୀ ନିବାସରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇ ୧୦୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଛାତ୍ରୀ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ୫ମ ଟେଷ୍ଟ: ଜୋ ରୁଟ୍‌ ଏବଂ ଜନି ବୈୟାରିଷ୍ଟୋଙ୍କ ଶତକୀୟ ଇନିଂସ, ଭାରତକୁ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ହରାଇ ସିରିଜ ବରାବର୍‌ କଲା ଇଂଲଣ୍ଡ
  • ||
  • ପୁଣି ରାଜଧାନୀରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଭୁବନେଶ୍ବର ସ୍ଥିତ ଆଚାର୍ଯ୍ୟବିହାର ନିକଟ ଏକ ଭଡାଘରୁ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଉତ୍କଟ ବେକାରୀ ସମସ୍ୟା, ମୁଲତବୀ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଲୋଚନା ବେଳେ ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ବିରୋଧୀ
  • ||
  • ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ : ମୋବାଇଲ୍ ଗେମ୍ ହେଲା କାଳ, ଅନଲାଇନ୍ ଗେମ୍ ଖେଳି ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ହାରିଯିବାରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ସମ୍ଵଲପୁର : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଅଜଣା ଟ୍ରକ୍, ୨ ମୃତ ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ନିର୍ମାଣ ହେବ ୫୫ଟି ନୂତନ ବାତ୍ୟା ଓ ବନ୍ୟା ଆଶ୍ରୟସ୍ଥଳୀ, ଦ୍ଵିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିରୁ ୨୯ କୋଟି ୩୬ ଲକ୍ଷ ମଞ୍ଜୁର
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ପୋଲିସ ପଞ୍ଝାରେ ଦୁଇ ନକଲି ମାଓବାଦୀ, ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଇ ମାଗୁଥିଲେ ୫ ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରୁ ବାପା ଓ ଝିଅ-ପୁଅଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ: କମାଣ୍ଡର ଜିପ୍‌ରୁ ୩୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • ପୁରୀ: ଆଜି ହେରାପଞ୍ଚମୀ, ନନ୍ଦିଘୋଷ ରଥ ଭାଙ୍ଗି ରାଗ ଶୁଝାଇବେ ଅଭିମାନିନୀ ମା’ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସାଆନ୍ତାଣୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଉତ୍ତର ଓଡ଼ିଶାରେ ଲଘୁଚାପ ବଳୟ ସୃଷ୍ଟି, ୪ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା: ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ଛେଚିବ
  • ||

ଏଥର ତେଲୁଗୁ ହିରୋଙ୍କ ସହ ରୋମାନ୍ସ

ଅଭିନେତା ଅର୍ଜ୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘ନମସ୍ତେ ଲଣ୍ଡନ’ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପରିଣିତୀ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ରୋମାନ୍ସ ଦର୍ଶକ ବେଶ୍‌ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଏହି ରୋମାନ୍ସ ସିନ୍‌ରେ ସୁପରହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ‘ବାହୁବଲି’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏସ୍‌ଏସ୍‌ ରାଜମୌଲି ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମରେ ପରିଣିତୀଙ୍କୁ ନାୟିକା ଭାବେ ନେବା ସକାଶେ ମିଡିଆରେ ହିଣ୍ଟ୍‌ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ସେହି ଫିଲ୍ମର ନାମ ହେଲା ‘ଆର୍‌ଆର୍‌ଆର୍‌’ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ତେଲୁଗୁ ଅଭିନେତା ରାମ ଚରଣ କିମ୍ବା ଅଭିନେତା ଏନ୍‌.ଟି ରାମା ରାଓ ଜେଆର୍‌ଙ୍କ ସହ ପରିଣିତୀ ରୋମାନ୍ସ କରିପାରନ୍ତି । ଏହି ଦୁଇ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ନାୟକ ହେବେ ବୋଲି ରାଜମୌଲି ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ କହିଛନ୍ତି । ଏହାଛଡ଼ା ଆଉ ଏକ ଖବର ନଜରକୁ ଆସିଛି ଯେ, ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ପରିଣିତୀ ତାଙ୍କ ପାରିଶ୍ରମିକ ଅଧିକ ମାଗିଥିବାରୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଟିକେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଯାହା ହେଉ, ଏହି ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ପରିଣିତୀଙ୍କ ପ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁ ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଫିଲ୍ମର ବଜେଟ୍‌ ୩୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା । ଚଳିତ ବର୍ଷ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ସୂଚନା ଥାଉକି, ଆଉ ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ତେଲୁଗୁ ଅଭିନେତା ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ସହ ପରିଣିତୀଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ‘ସ୍ପାଇଡର’ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା । ମାତ୍ର ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ପରିଣିତୀ ଠିକ୍‌ ତାରିଖ ନ ଦେଇ ପାରିବାରୁ ସେହି ଫିଲ୍ମଟି ତାଙ୍କ ହାତରୁ ଖସିଯାଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାକୁଲ ପ୍ରିତଙ୍କ ହାତକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲା