PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଫଗାନିସ୍ତାନର ଧାର୍ମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଭୟଙ୍କର ବିସ୍ଫୋରଣ, ୧୫ ମୃତ, ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର…
  • ||
  • HSRP ମାମଲା : ୧,୨,୩ ଏବଂ ୪ ନମ୍ଵର ପାଇଁ ଆଉ ଏକ ମାସ ସମୟ ସୀମା ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ପୁରୀରେ ନିର୍ମାଣ ହେବ କୁଲତା ସମାଜର ଧର୍ମଶାଳା, ସୁନାମୁହିଁରେ ୧ ଏକର ଜାଗା ଓ ୩ କୋଟି ମଞ୍ଜୁର କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ମୈଦଲପୁର : ବନ୍ଧୁକ ମରାମତି ବେଳେ ଗୁଳି ଫୁଟି ୪ ଆହତ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ନଦୀରେ ଭାସୁଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ପରିଚୟ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ରେଢ଼ାଖୋଲ : ଔଷଧ ବୋଝେଇ କଣ୍ଟେନର ଧକ୍କାରେ ୪ ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍ ଚୂରମାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ATM ଭିତରେ ପଶିଲା ନାଗ, ଦେଢ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଉଦ୍ଧାର କଲା ସ୍ନେକ୍ ହେଲ୍ପଲାଇନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ସାମୁଦ୍ରିକ ବାୟୁ ପ୍ରଭାବରେ ରାଜ୍ୟରେ ରାତ୍ରି ତାପମାତ୍ରା ସ୍ୱାଭାବିକ ଠାରୁ ଅଧିକ ରେକର୍ଡ
  • ||
  • ନାରାୟଣପାଟଣା : ଝାଙ୍କିରିକାରିଲି ଗାଁ ପାହାଡ଼ରେ ମାତିଛି ମହାବଳ, ପୁଣି ଏକ ଛେଳିକୁ ମାରି ଖାଇଲା ବାଘ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ଧାନ ଖଳାରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ବର୍ଷକର ଅମଳ ଫସଲ
  • ||

ଏଥର ତେଲୁଗୁ ହିରୋଙ୍କ ସହ ରୋମାନ୍ସ

ଅଭିନେତା ଅର୍ଜ୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘ନମସ୍ତେ ଲଣ୍ଡନ’ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପରିଣିତୀ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ରୋମାନ୍ସ ଦର୍ଶକ ବେଶ୍‌ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଏହି ରୋମାନ୍ସ ସିନ୍‌ରେ ସୁପରହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ‘ବାହୁବଲି’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏସ୍‌ଏସ୍‌ ରାଜମୌଲି ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମରେ ପରିଣିତୀଙ୍କୁ ନାୟିକା ଭାବେ ନେବା ସକାଶେ ମିଡିଆରେ ହିଣ୍ଟ୍‌ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ସେହି ଫିଲ୍ମର ନାମ ହେଲା ‘ଆର୍‌ଆର୍‌ଆର୍‌’ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ତେଲୁଗୁ ଅଭିନେତା ରାମ ଚରଣ କିମ୍ବା ଅଭିନେତା ଏନ୍‌.ଟି ରାମା ରାଓ ଜେଆର୍‌ଙ୍କ ସହ ପରିଣିତୀ ରୋମାନ୍ସ କରିପାରନ୍ତି । ଏହି ଦୁଇ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ନାୟକ ହେବେ ବୋଲି ରାଜମୌଲି ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ କହିଛନ୍ତି । ଏହାଛଡ଼ା ଆଉ ଏକ ଖବର ନଜରକୁ ଆସିଛି ଯେ, ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ପରିଣିତୀ ତାଙ୍କ ପାରିଶ୍ରମିକ ଅଧିକ ମାଗିଥିବାରୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଟିକେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଯାହା ହେଉ, ଏହି ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ପରିଣିତୀଙ୍କ ପ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁ ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଫିଲ୍ମର ବଜେଟ୍‌ ୩୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା । ଚଳିତ ବର୍ଷ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ସୂଚନା ଥାଉକି, ଆଉ ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ତେଲୁଗୁ ଅଭିନେତା ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ସହ ପରିଣିତୀଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ‘ସ୍ପାଇଡର’ରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା । ମାତ୍ର ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ପରିଣିତୀ ଠିକ୍‌ ତାରିଖ ନ ଦେଇ ପାରିବାରୁ ସେହି ଫିଲ୍ମଟି ତାଙ୍କ ହାତରୁ ଖସିଯାଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାକୁଲ ପ୍ରିତଙ୍କ ହାତକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲା

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର