PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ: ରେଞ୍ଜରଙ୍କ ହେପାଜତରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ବଡ଼ମ୍ବା ରେଞ୍ଜରଙ୍କ ସମେତ ୧୫ ଅଟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଥଣ୍ଡା ଜ୍ୱରରେ ରାଜ୍ୟ କଲବଲ: ପୀଡ଼ିତ ଶିଶୁଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩ଗୁଣ ବଢ଼ିଛି, ଚିନ୍ତାରେ ଅଭିଭାବକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବରମୁଣ୍ଡା ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ବୋମାମାଡ଼, ଜଣେ ଅଟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସରିଲା ଖଣ୍ଡଗିରି କୁମ୍ଭମେଳା, ଫେରିଲେ ସାଧୁସନ୍ଥ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ତ୍ରୀବତା ଥିଲା ୭.୮
  • ||

ବିଦ୍ୟୁତ୍  ସବ୍‌ଷ୍ଟେସନ୍‌ରେ ଧକ୍କା ଦେଲା ବିମାନ; ଅନ୍ଧକାରମୟ ଆମେରିକାର ମଣ୍ଟଗୋମେରୀ କାଉଣ୍ଟି ଅଞ୍ଚଳ

Image Courtesy: India Today

ଓ୍ବାଂଶିଟନ୍‌,୨୮/୧୧: ଆମେରିକାର ମଣ୍ଟଗୋମେରୀ କାଉଣ୍ଟି ଅଞ୍ଚଳ ଥିବା ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ସବ୍‌ଷ୍ଟେସନ୍‌ରେ ଏକ ଛୋଟ ବିମାନ ରବିବାର ରାତିରେ ଦୁର୍ଘଟଣାଗସ୍ତ ହୋଇଛି। ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ସମଗ୍ର ଅଞ୍ଚଳର ଅନ୍ଧକାରମୟ ହୋଇଯାଇଥିବା ବେଳେ ଏନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ନିକଟରେ ରିପୋର୍ଟ ହୋଇଛି। ବିଦ୍ୟୁତ ବିଭ୍ରାଟ ଯୋଗୁ ମଣ୍ଟଗୋମେରୀ କାଉଣ୍ଟିରେ ୯୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଘର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛି। ତେବେ ଏହି ଘଟଣାରେ କିଛି ବି କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହୋଇନଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ପାଣିପାଗ ଠିକ୍‌ ନଥିବାରୁ ଏକ ବ୍ୟବସାୟିକ ଅଞ୍ଚଳ ନିକଟରେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲେ ବି ପ୍ରକୃତ କାରଣ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ପଡିନାହିଁ। ଓ୍ବାଶିଂଟନ ପୋଷ୍ଟର ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ ବିମାନଟି ହୁଏତ ୧୦ଟି ପୋଲ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି। ତେବେ ଏନେଇ ତୁରନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ବୋଲି ସ୍ଥାନୀୟ ପୁଲିସ୍‌ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି।

ମଣ୍ଟଗୋମେରି କାଉଣ୍ଟି ପୋଲିସ ବିଭାଗ ଟ୍ୱିଟରରେ ସୂଚନା ଦେଇଛି ଯେ, “ରୋଥବେରୀ ଡ & ଗୋଶେନ୍ ଆରଡି ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଛୋଟ ବିମାନ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ସବ୍‌ଷ୍ଟେସନ୍‌ ପୋଲ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଇ ଦୁର୍ଘଟଣାଗସ୍ତ ହୋଇଛି। mcfrs ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ତୁରନ୍ତି ପହଞ୍ଚିଥିବା ବେଳେ ଦୟାକରି ସେହି ଅଞ୍ଚଳରୁ ଦୂରେଇ ରୁହିବାକୁ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ପୁଲିସ୍‌ ପ୍ରଶାସନ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର