PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆସାମ ବନ୍ୟା ପୀଡିତଙ୍କ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଲେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା କରନ ଜୋହର, ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦେଲେ ୧୧ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ରାଜନ ଏକ୍କାଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେଡି ଟିମ୍, ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରାର୍ଥି ଦ୍ରୌପଦୀ ମୁର୍ମୁଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ କଲେ ନିବେଦନ
  • ||
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ପାସ ହାର ୯୦.୫୫
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : କଟକ ଜିଲ୍ଲା ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ଥାନା ସୁକରପଡା ଗାଁରେ ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ମା’କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ପୁଅ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଶାଳବଣୀ ଛକ ନିକଟରେ ଟାୟାର ଫାଟିଯିବାରୁ ପୋଲିସ ହାବୁଡରେ ଧରାପଡିଲା ବେଆଇନ ଗୋ-ଚାଲାଣ ଟ୍ରକ, ଜବତ କଲା ଆନନ୍ଦପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା, ପ୍ରେମିକ ସନ୍ତୋଷ ପାତ୍ର ରାଉରକେଲା ବାସନ୍ତୀକଲୋନୀରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ରାଉରକେଲାରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା : ଚାନ୍ଦିଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୩୨୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ହାତୀଖମ୍ବ ଗାଁ ନିକଟରେ ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ ଓଲଟି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୦ ଆହତ
  • ||

ଯୋଗ ଦିବସ ପାଇଁ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ, ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲେଖିଲେ…

ଭୁବନେଶ୍ବର ୫।୬: ଜୁନ ୨୧ରେ ବିଶ୍ୱ ଯୋଗ ଦିବସ। ଏନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ସଚେତନତା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି। ସାଧାରଣ ଜୀବନ ଯାପନରେ ଯୋଗର ମହତ୍ୱ, ଯୋଗର ବିଭିନ୍ନ ଲାଭକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଯୋଗାସନର ଏକ ଛୋଟ ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟରରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଗତ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ସେ ଯୋଗାସନର ବିଭିନ୍ନ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ।

ଏହା ସହିତ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ୨୧ଜୁନ ୨୦୧୯ରେ ଆମେ ଯୋଗ ଦିବସ ପାଳନ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ମୁଁ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯୋଗକୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ଅଭିନ୍ନ ଅଂଶ କରିବାକୁ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଏଥିରେ ପ୍ରେରିତ କରିବା ପାଇଁ ଅପିଲ କରୁଛି । ଜୀବନରେ ଯୋଗ ଖୁବ୍ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ଏଠାରେ ତ୍ରିକୋଣାସନର ଏକ ଭିଡିଓ ରହିଛି ବୋଲି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ।

The Prime Minister, Shri Narendra Modi participates in the mass yoga demonstration at the Ramabai Ambedkar Maidan, on the occasion of the 3rd International Day of Yoga – 2017, in Lucknow on June 21, 2017.

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଭାରତ ସରକାର ଦିଲ୍ଲୀ, ଶିମଲା, ମସୁରୀ, ଅହମଦାବାଦ ଏବଂ ରାଂଚିରେ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଯୋଗ ଦିବସ ପାଳନ କରିବାକୁ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆୟୋଜନ କରୁଛି । ତେବେ ପ୍ରଥମ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଦିଲ୍ଲୀରେ ରହିଛି । ଚଳିତ ବର୍ଷ ସେ ରାଂଚି ଯିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି। ପ୍ରତି ଥର ଭଳି ଏଥର ମଧ୍ୟ ମୋଦୀ ଖୋଦ ଯୋଗାସନ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିବେ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର