PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଲମତାପୁଟ : ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଵୋଝେଇ କାର ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ୩ କୁଇଣ୍ଟାଲ ୨୦ କେ.ଜିର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲିଗୁଡ଼ା : ଆବାସିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ, ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଛାତ୍ର ଅଟକ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ତ୍ରିନାଥ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ଦାନବାକ୍ସ ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଓ ରୂପାର ଝୁମର ଚୋରି କରିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନା କାଙ୍କଡ଼ପାଳ ଗ୍ରାମରେ ବଚସାକୁ ନେଇ ଫାଙ୍କା ଗୁଳିଚାଳନା, ଭୟରେ ଖସିପଡ଼ି ଜଣେ ଆହତ, ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ୩ ଖୋକା ଜବତ
  • ||

କୁମ୍ଭରେ ବୁଡ଼ ପକାଇବା ସହ ସଫେଇ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଦ ଧୋଇଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

ପ୍ରୟାଗରାଜ,୨୪।୨: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ରବିବାର କୁମ୍ଭରେ ସ୍ନାନ କରିବାକୁ ପ୍ରୟାଗରାଜ ପହଁଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ସେଠାରେ ସେ ସଙ୍ଗମ ଘାଟରେ ପୂଜାର୍ଚନା   କରି କୁମ୍ଭରେ ସ୍ନାନ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଯାହାର ଭିଡିଓ ସେ ନିଜେ ଟ୍ବିଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ଟ୍ବିଟ୍ କରି ମୋଦି ଲେଖିଛନ୍ତି ’କୁମ୍ବରେ ସ୍ନାନ କରିବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ମିଳିଛି। ୧୩୦ କୋଟି ଭାରତୀୟଙ୍କ କଲ୍ୟାଣ ପାଇଁ ମୁଁ ପାର୍ଥନା କରୁଛି।

source: https://www.news18.com

ଏହାଛଡା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍ବଚ୍ଛ କୁମ୍ଭ ସ୍ବଚ୍ଛ ଆଭାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ସେ ନା କେବଳ ସଫେଇ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ ବଂର ସଫେଇ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଦ ଧୋଇଥିଲେ। ସଫେଇ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଦ ଧୋଇବା କଥାକୁ ବହୁଲୋକ ରାଜନୀତି ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି। ସଫେଇ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଦ ଧୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କୁମ୍ଭରେ ସ୍ନାନ କରିଥିଲେ। କୁମ୍ଭରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨୫ କୋଟି ଲୋକ ସ୍ନାନ କରିସାରିଛନ୍ତି। ତେଣୁ ସଫେଇ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମ୍ମାନରେ ସେ ଏଭଳି କରିଛନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର