PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୋବେଲ ଶାନ୍ତି ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା: ମାନବାଧିକାର ପ୍ରବକ୍ତା ଆଲେସ୍ ବାଲିଆସ୍କି ସହ ଦୁଇଟି ସଂଗଠନକୁ ମିଳିବ ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶା ଲଳିତ କଳା ଏକାଡେମୀ ଉପସଭାପତି ତଥା ବିଶିଷ୍ଟ ଶିଳ୍ପୀ ଶ୍ରୀନିବାସ ପଢ଼ିଆରୀଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ମୁରିବାହାଲ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ମୁରିବାହାଲ ବ୍ଲକ APO ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ଦାସ, ୪୫ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଧରାପଡ଼ିଲେ
  • ||
  • ବାଙ୍ଗିରିପୋଷି : ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଆକ୍ରମଣ କଲା ଦନ୍ତା, ଯୁବକ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୁଣି ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ ସମ୍ଭାବନା, ୨୫ ପୂର୍ବରୁ ଓଡ଼ିଶା ଛାଡ଼ିବନି ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ନଭେମ୍ୱର ୩ରେ ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ, ଆଜିଠୁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ଶୁଝି ପାରିଲେନି କିସ୍ତି, ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଅସହାୟ ଟ୍ରକ ମାଲିକ
  • ||
  • ମୋହନା : ଜଙ୍ଗଲରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର କାଠ ଗଣ୍ଡି ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୬୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ରିଲିଜ ହେଲା ପିଏମ୍ ମୋଦିଙ୍କ ବାୟୋପିକର ଦମଦାର ଟ୍ରେଲର, ଦେଖନ୍ତୁ…

ମୁମ୍ବାଇ ୨୧/୩: ରଙ୍ଗର ଉତ୍ସବ ହୋଲିରେ ରିଲିଜ୍ ହେଲା ‘ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି’ଙ୍କ ବାୟୋପିକର ଟ୍ରେଲର । ଟ୍ରେଲରରେ ମୋଦିଙ୍କ ଜୀବନ ଯାତ୍ରା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଟ୍ରେଲରରେ ମୋଦିଙ୍କ ପିଲାଦିନ, ଆରଏସଏସରେ ଯୋଗଦାନ ଓ ରାଜନୈତିକ ଜୀବନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଫିଲ୍ମରେ ମୋଦିଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅମିତ ଶାହ ଓ ଅନ୍ଯ କିଛି ବଡ ରାଜନେତାଙ୍କ ଝଲକ ମଧ୍ଯ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଟ୍ରେଲର ଦେଖି ଅନୁମାନ କରିହେଉଛି ଯେ ଫିଲ୍ମଟି ଅତି ଦମଦାର ହେବ । ଟ୍ରେଲରରେ ଅନେକ ଦମଦାର ଓ ଯୋଶ୍ ଭରା ଡାଇଲଗ୍ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଗୁଜରାତରେ ହୋଇଥିବା ଦଙ୍ଗା ଓ ଆତଙ୍କବାଦ ବିରୁଦ୍ଧରେ ମୋଦିଙ୍କ ଲଢେଇ ମଧ୍ଯ ଟ୍ରେଲରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।  ବିବେକ୍ ଓବରୟ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି  ।

ଫିଲ୍ମରେ ୨୦୧୪ ନିର୍ବାଚନ ସମୟର ଚିତ୍ର ମଧ୍ଯ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ପିଏମ ମୋଦିଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି  ଅଭିନେତା ବିବେକ ଓବରୟ । ଫିଲ୍ମରେ ବିବେକଙ୍କ ବ୍ଯତୀତ ବୋମନ୍ ଇରାନୀ  ଓ ମନୋଜ ଜୋଶୀ ମଧ୍ଯ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଉମଙ୍ଗ କୁମାର । ଉମଙ୍ଗ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ‘ମେରୀ କମ୍’ ଓ ‘ସରବଜିତ୍’ ଭଳି ବାୟୋପିକ୍ ନିର୍ମାଣ କରିସାରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମଟି ୫ ଏପ୍ରିଲରେ ରିଲିଜ ହେବ । ହିନ୍ଦୀ ବ୍ୟତୀତ ତାମିଲ ଓ ତେଲୁଗୁ ଭାଷାରେ ମଧ୍ଯ ଫିଲ୍ମକୁ ରିଲିଜ କରାଯିବ ।