PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଟାଉନ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରିଜେଣ୍ଟ ମାର୍କେଟ୍‌ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷ, ଫାଙ୍କା ଗୁଳି ଚାଳନା କରି ୧୦ ଅଟକ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଟେନ୍ସା ଗୀତାରାଣୀ ମାଇନ୍ସ ସମ୍ମୁଖରେ ଅଘଟଣ, ହାଇଓ୍ୱା ସହ ଜିଅନ୍ତା ଜଳିଗଲେ ଡ୍ରାଇଭର
  • ||
  • ବଡ଼ବିଲ : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ବାମେବାରୀ ଥାନା ବସନ୍ତପୁର ମାଝୀ ସାହିରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ, କଟୁରୀରେ ହାଣି ମୁଣ୍ଡଗଣ୍ଡି ଅଲଗା କରିଦେଲା ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ବାରିପଦା ଷ୍ଟେସନ ଠାରେ ଗଛ ପଡ଼ି ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ ତାର ଛିଡି ଅଟକିଲା ଟ୍ରେନ, ବିଳମ୍ବରେ ଚାଲିବ ଟ୍ରେନ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ସମ୍ଭାବ୍ୟ ବନ୍ୟା ଲାଗି ଛୁଟି ବାତିଲ, ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଓଡ୍ରାଫ-ଏନ୍‌ଡିଆରଏଫ୍‌-ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ବିଶୋଇ ଥାନା ଲୋହାକାନି ଭୋଳ ବେଡା ଗ୍ରାମରେ ବିଳମ୍ୱିତ ରାତିରେ ଭୁଷୁଡିଲା ଘରର କାନ୍ଥ, ଚାଲିଗଲା ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ନୌ : ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସମେତ ୟୁପିର କେତେକ ଜିଲ୍ଲା , କୌଣସି କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହୋଇନଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ବେକରେ ବ୍ଲେଡ୍‌ ମାରି ସୁନା ଚେନ୍‌ ଲୁଟ ଉଦ୍ୟମ ଫେଲ୍, ଧରାପଡି ଛେଚା ଖାଇଲେ ୩ ଲୁଟେରା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ୬୨୧.୦୨ ଫୁଟ୍‌କୁ ଖସିଲା ହୀରାକୁଦ ଜଳଭଣ୍ଡାର ଜଳସ୍ତର, ୨୦ ଗେଟ ଦେଇ ଚାଲିଛି ବନ୍ୟାଜଳ ନିଷ୍କାସନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୧ରୁ ବନ୍ୟାଞ୍ଚଳ ଗସ୍ତ କରିବ ପିସିସି ଟିମ୍‌, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଦେବେ ରିପୋର୍ଟ
  • ||
  • ବାଲିଗୁଡ଼ା : ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ବ୍ଲକ ତିଲୋରୀ ପଞ୍ଚାୟତର ସିମନବାଡ଼ି ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ଥିବା ପୋଲର ପାର୍ଶ୍ଵ ରାସ୍ତା ଧସି ଯାଇଛି, ବସ୍ ଚଳାଚଳ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଠପ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ସଦର ବ୍ଲକ ମହାଦେଇଯୋଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତ ଟିକରପଡ଼ାରେ ଲଗାଣ ବର୍ଷାରେ କାନ୍ଥ ଭୁଷୁଡ଼ି ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ୱାମୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଜୟପୁର/ଦିଲ୍ଲୀ : ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୬ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ଜୀବନ : ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୋକପ୍ରକାଶ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବାଙ୍କ ବିହାରୀ ମନ୍ଦିରରେ ବଡ଼ ଧରଣ ଅଘଟଣ, ମଙ୍ଗଳା ଆରତୀ ସମୟରେ ଦଳା ଚକଟାରେ ଦୁଇ ମୃତ
  • ||

ରିଲିଜ ହେଲା ପିଏମ୍ ମୋଦିଙ୍କ ବାୟୋପିକର ଦମଦାର ଟ୍ରେଲର, ଦେଖନ୍ତୁ…

ମୁମ୍ବାଇ ୨୧/୩: ରଙ୍ଗର ଉତ୍ସବ ହୋଲିରେ ରିଲିଜ୍ ହେଲା ‘ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି’ଙ୍କ ବାୟୋପିକର ଟ୍ରେଲର । ଟ୍ରେଲରରେ ମୋଦିଙ୍କ ଜୀବନ ଯାତ୍ରା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଟ୍ରେଲରରେ ମୋଦିଙ୍କ ପିଲାଦିନ, ଆରଏସଏସରେ ଯୋଗଦାନ ଓ ରାଜନୈତିକ ଜୀବନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଫିଲ୍ମରେ ମୋଦିଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅମିତ ଶାହ ଓ ଅନ୍ଯ କିଛି ବଡ ରାଜନେତାଙ୍କ ଝଲକ ମଧ୍ଯ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଟ୍ରେଲର ଦେଖି ଅନୁମାନ କରିହେଉଛି ଯେ ଫିଲ୍ମଟି ଅତି ଦମଦାର ହେବ । ଟ୍ରେଲରରେ ଅନେକ ଦମଦାର ଓ ଯୋଶ୍ ଭରା ଡାଇଲଗ୍ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଗୁଜରାତରେ ହୋଇଥିବା ଦଙ୍ଗା ଓ ଆତଙ୍କବାଦ ବିରୁଦ୍ଧରେ ମୋଦିଙ୍କ ଲଢେଇ ମଧ୍ଯ ଟ୍ରେଲରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।  ବିବେକ୍ ଓବରୟ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି  ।

ଫିଲ୍ମରେ ୨୦୧୪ ନିର୍ବାଚନ ସମୟର ଚିତ୍ର ମଧ୍ଯ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ପିଏମ ମୋଦିଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି  ଅଭିନେତା ବିବେକ ଓବରୟ । ଫିଲ୍ମରେ ବିବେକଙ୍କ ବ୍ଯତୀତ ବୋମନ୍ ଇରାନୀ  ଓ ମନୋଜ ଜୋଶୀ ମଧ୍ଯ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଉମଙ୍ଗ କୁମାର । ଉମଙ୍ଗ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ‘ମେରୀ କମ୍’ ଓ ‘ସରବଜିତ୍’ ଭଳି ବାୟୋପିକ୍ ନିର୍ମାଣ କରିସାରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମଟି ୫ ଏପ୍ରିଲରେ ରିଲିଜ ହେବ । ହିନ୍ଦୀ ବ୍ୟତୀତ ତାମିଲ ଓ ତେଲୁଗୁ ଭାଷାରେ ମଧ୍ଯ ଫିଲ୍ମକୁ ରିଲିଜ କରାଯିବ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର