PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁଲାୟମ ସିଂହ ଯାଦବ ICUରେ ଭର୍ତ୍ତି ,ଅଖିଳେଶ ଓ ଅପର୍ଣ୍ଣା ଯାଦବଙ୍କ ତୁରନ୍ତ ଦିଲ୍ଲୀ ଯାତ୍ରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୩୧ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହେଲେ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ୍, ବିଧାୟକ ପଦ ରଦ୍ଦ ହେବାର ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ସାମାନ୍ୟ ବଚସାରୁ ତୁମୁଳ କାଣ୍ଡ, ଯୁବକଙ୍କୁ ବିଭତ୍ସ ଭାବେ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ବିଜୁଳି ଘଡ଼ଘଡ଼ିରେ ଭୁଶୁଡ଼ିଲା କୋରାପୁଟର ଜେଇଏଲ୍ ଚର୍ଚ୍ଚ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : କାର୍‌ରୁ ୩ କେ.ଜି ସୁନା ଏବଂ ୧୭ କେ.ଜି ରୂପା ଜବତ, ୩ ଅଟକ
  • ||

ପ୍ରମେୟ ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ ଲୋକାର୍ପିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୮/୧ : ଶୁକ୍ରବାର ଶିକ୍ଷା ଓ ଅନୁସନ୍ଧାନ ବିଶ୍ୱ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ଲୋକାର୍ପିତ ହୋଇଛି ପ୍ରମେୟର ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ | ସୁମା ରିୟଲ ମିଡ଼ିଆ ପ୍ରାଇଭେଟ ଲିମିଟେଡ଼ର ପରିଚାଳନା ନିର୍ଦେଶକ ପ୍ରଫେସର ମନୋଜ ରଞ୍ଜନ ନାୟକ ଏଥିରେ ଯୋଗଦେଇ ଏହାକୁ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ଉଦଘାଟିତ କରିଥିଲେ |

ଏହି ଅବସରରେ ପ୍ରମେୟ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜ ୭ର ଗ୍ରୁପ ଏଡିଟର ଗୋପାଳ କୃଷ୍ଣ ମହାପାତ୍ର ଯୋଗଦେଇ କହିଥିଲେ ପ୍ରମେୟ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜ ୭ ଡିଜିଟାଲ ମିଡ଼ିଆ ଦୁନିଆରେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଟକ୍କର ଦେବ | ନ୍ୟୁଜ ୭ ର ନିଜସ୍ୱ ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ ଉଦଘାଟିତ ହୋଇଛି | ଯାହାକି ମାତ୍ର ୬ମାସର ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଆଦୃତ ଲାଭ କରିପାରିଛି |

ଆଜିର ଲୋକାର୍ପଣ ଉତ୍ସବରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନ୍ୟୁଜ ୭ ଏଡିଟର ଅର୍ଧେନ୍ଦୁ ଦାସ, ଭୁବନେଶ୍ୱର ବ୍ୟୁରୋ ମୁଖ୍ୟ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସୁଆର, ସୁମା ରିୟଲ ମିଡ଼ିଆ ଡିଜିଟାଲ ମୁଖ୍ୟ ଶିଶିର ଭଟ୍ଟ ମିଶ୍ର, ବୈଷୟିକ ପରାମର୍ଶଦାତା ଜୁବନେଶ୍ୱ ମିଶ୍ର, ମାର୍କେଟିଙ୍ଗ ଭିପି ଲିଙ୍ଗରାଜ ଲେଙ୍କା, ଡିଜିଏମ ସରକ୍ୟୁଲେସନ ଗଜେନ୍ଦ୍ର ଦାସ, ସୋଆ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ସୁରକ୍ଷା ଓ ଭିତ୍ତିଭୂମି ତଦାରଖ ମୁଖ୍ୟ ସୁବ୍ରତ ମିଶ୍ର ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ |