PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୁକ୍ଷାବାହିନୀ ଏବଂ ନକ୍ସଲଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଳି ବିନିମୟ, ୪ ହାର୍ଡକୋର ମାଓବାଦୀ ନିହତ
  • ||
  • ସମ୍ଵଲପୁର : ମୌର୍ଯ୍ୟ ରେସିଡେନ୍ସରୁ ଚୋରି ଅଭିଯୋଗ, ସିସିଟିଭି ତାଡ଼ି ନେଇଗଲେ ଲୁଟେରା
  • ||
  • ଭୁବନ : ଚୋରା କୋଇଲା ବୋଝେଇ ୪୦୭ ଜବତ, ଡ୍ରାଇଭର୍ ଓ ହେଲପର ଗିରଫ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : କେନ୍ଦୁଝର ରାଜ ଉଆସରୁ ୨ଟି ବିରାଟକାୟ ଅଜଗର ସାପ ଉଦ୍ଧାର
  • ||

ଆଖି ମରା ପରେ ଚୁମ୍ବନ ପ୍ରଦାନ ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ, ଭାଲେଟାଇନ୍ସରେ ପୁଣି ଧୁମ୍ ମଚାଇଲେ ପ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ

ମୁମ୍ବାଇ: ଗତ ବର୍ଷ ଭାଲେଟାଇନ୍ସ ଡେ’ ରେ ମାତ୍ର ୨୬ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡିଓ ପାଇଁ ସାରା ଦେଶରେ ରାତା ରାତି ଷ୍ଟାର ପାଲଟି ଯାଇଥିଲେ ମଲୟାଲମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟ ପ୍ରକାଶ । ତାଙ୍କର ଆଖି ମରା ଭିଡିଓ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପାଗଳ କରିଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ‘ନ୍ୟାସ୍‌ନାଲ କ୍ରସ୍‌’ର ନାଁ ଦିଆ ଯାଇଥିଲା । ଚଳିତ ବର୍ଷ ତାଙ୍କର ଆଉ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ସାରିଥିବା ବେଳେ ପ୍ରିୟାଙ୍କ ନୂଆ ଭିଡିଓ ଏଥର ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ସ ଗିଫ୍ଟ ଦେବ ବୋଲି ଦର୍ଶକ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି। ସୂଚନା ମୁତାବକ, ନୂଆ ଭିଡିଓରେ ପ୍ରିୟା ନିଜ ସହ କଳାକାର ରୋଶନଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ୧୧ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡିଓରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଉଥିବା ଦେଖା ଯାଇଛି । ଆସନ୍ତା ଫେବ୍ରୁଆରି ୧୪ରେ ଫିଲ୍ମ ‘ଓରୁ ଅଦାର ଲଭ୍‌’ ରିଲିଜ୍‌ ହେବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ପୁଣି ଥରେ ଫିଲ୍ମକୁ ଟପ୍ ଲେବଲରେ ପହଂଚାଇବ ବୋଲି ଆଶା ରଖାଯାଇଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର