PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ: ଜୁଲାଇ ୫ରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ମାଟ୍ରିକ୍ ରେଜଲ୍ଟ !
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଏଏସ୍‌ଆଇ ଟିମ୍‌, ଗର୍ଭଗୃହ ଓ ନାଟମଣ୍ଡପ ଫାଟର ସ୍ଥିତି ଓ ଏହାର ସୁରକ୍ଷା ସମ୍ପର୍କରେ ଯାଞ୍ଚ କରିବ ଟିମ୍‌
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ବାଘମାରୀ ନିକଟରେ ରାସ୍ତାକଡକୁ ଖସିଲା ଲିଙ୍ଗରାଜ ବସ୍, ୨୦ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ
  • ||
  • ପୁରୀ: ଆଜି ମିଳିବ ଆଡ଼ପ ଅବଢ଼ା
  • ||
  • ମହିଳା ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌: ଆଜି ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଭେଟିବ ଭାରତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଭଦ୍ରକରେ ଦୁଇ କିନ୍ନର ଗୋଷ୍ଠୀ ମୁହାଁମୁହିଁ: ୫ ଜଣ ଗୁରୁତର, ୪ ଅଟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପଥରଗାଡ଼ିଆରେ ଅଦ୍ଭୂତ ବାଛୁରୀ ଜନ୍ମ, ଦେଖିବାକୁ ଲୋକଙ୍କ ଲାଗିଲା ଭିଡ଼
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ବଢ଼ିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୪୬ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ
  • ||

ପ୍ଯାଣ୍ଟ ପାଇଁ ଟ୍ରଲ୍ ହେଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା, ୟୁଜର୍ସ କହିଲେ…

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୯/୬: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ପୁଣି ଟ୍ରୋଲର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନ୍ଯୁୟର୍କରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ନିଜ ପତି ନିକଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ କିଛି ଏମିତି ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହା ପରେ ୟୁଜର୍ସ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ପତି ନିକ ଜୋନାସଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଏମିତି ଏକ ଲୁକ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେ ଟ୍ରୋଲ୍ ହେଉଛନ୍ତି । ୟୁଜର୍ସ ଏହାକୁ ଅଲଗା ଅଲଗା ମିମ୍ସ କରି ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି । କିଛି ତ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ RSS କର୍ମ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି ।

ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ କ୍ଲବ ସେୟାର କରିଛି । ଏହି ଫଟୋରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ବ୍ଲାକ୍ ଟପ୍ ଓ ଖାକି ନିକର ପିନ୍ଧିଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ବାସ୍, ଏହି ଫଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ୟୁଜର୍ସ ତାଙ୍କୁ କମେଣ୍ଟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ ଖାକି ରଙ୍ଗର ପ୍ଯାଣ୍ଟ ଆରଏସଏସ୍ ସଂଘର ଅଫିସିଆଲ ଡ୍ରେସ୍ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର