PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେସିଙ୍ଗା : କେସିଙ୍ଗାରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି ସଟ୍ଟା ଖେଳ ସହିତ ବେଆଇନ ମଦ ବିକ୍ରି, ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ଓଡ଼ିଆ ପରିବାରକୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା, ସ୍ଵାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ସମେତ ଦୁଇ ଛୁଆ ମୃତ
  • ||
  • କଟକ : ବଢିବ ହାଇସିକ୍ୟୁରିଟି ନମ୍ଵର ପ୍ଲେଟ ଅବଧି, ମାସେ ସମୟସୀମା ବୃଦ୍ଧିକଲେ ସରକାର
  • ||

ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ କଟାକ୍ଷ, ‘ବିରିୟାନି ଖାଇବାକୁ ପାକ୍‌ ଯାଇଥିଲେ ମୋଦି’

source:www.indiatoday.in

ଅଯୋଧ୍ୟା,୩୦ା୩(ଏଜେନ୍ସି): ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର ଜାରି ରହିଛି । କଂଗ୍ରେସ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧି ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାରରେ ସାମିଲ ହୋଇ ଭୋଟରଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବା ଲାଗି ଜୋର୍‌ଦାର ଚେଷ୍ଟା ଚଳାଇଛନ୍ତି । ଏମିତି କି ବିଜେପି ଏବଂ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିବାକୁ ସେ ପଛାଇ ନାହାନ୍ତି । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧି ଆଜି ମୋଦିଙ୍କୁ କଟାକ୍ଷ କରି କହିଛନ୍ତି, ୨୦୧୫ରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ବିରିୟାନି ଖାଇବା ପାଇଁ ପାକିସ୍ତାନ ଯାଇଥିଲେ । ୨୦୧୫ରେ ପାକିସ୍ତାନର ତତ୍‌କାଳୀନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନୱାଜ ସରିଫଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସେ ବିରିୟାନି ଖାଇଥିଲେ ବୋଲି ପ୍ରିୟଙ୍କା କହିଛନ୍ତି । ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ କଂଗ୍ରେସ ଜିତିଲେ, ପାକିସ୍ତାନ ଦୀପାବଳି ପାଳନ କରିବ ବୋଲି ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଥିଲା । ଏହାର ଜବାବ ଦେଇ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧି ‘ବିରିୟାନି’ କଟାକ୍ଷ କରିଛନ୍ତି ।