PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ସିଏମ୍ ପଦରୁ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପରେ କଣ ରହିଛି ବିଜେପିର ପ୍ଲାନ୍? ଫଡନବୀସ-ସିନ୍ଦେ ମେଣ୍ଟ ସରକାର ଗଠନ ନେଇ ଜୋରଦାର ଚର୍ଚ୍ଚା
  • ||
  • ‘ଦେଶରୁ କଂଗ୍ରେସ ମୂଳପୋଛ ହୋଇଯିବା ଉଚିତ, ଖାସ୍‌ ସେହି ଦଳ ପାଇଁ ଦୁଇଦୁଇ ଥର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେଲେଣି ମୋଦି’: ଅସଦୁଦ୍ଦିନ ଓଓ୍ବେସୀ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁକୁ ମିଳିଲା ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ୬ରେ ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନ, ଜୁଲାଇ ୧୭ ନାମାଙ୍କନର ଶେଷ ତାରିଖ : ଭାରତୀୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି
  • ||
  • ଡାବୁଗାଁ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଯବାଗୁଡ଼ା ଗ୍ରାମରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ସନ୍ଦେହ କରି ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢ଼ିଲା କରୋନା ମାମଲା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୬୧ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ଟ୍ରକ୍‌କୁ ପଛପଟୁ ପିଟିଲା କାର୍, ୮ ଆହତ
  • ||
  • କଟକ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||
  • ପାଟଣା : ଦୁଇ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଲୁଟେରା, ଝିଅ ବାହାଘର ପାଇଁ ରଖିଥିଲେ ସୁନାଗହଣା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ବିଜାପୁରରେ ମାଓ ହିଂସା, ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ସରପଞ୍ଚଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା
  • ||

ରାଜ୍ ଠାକରେଙ୍କ ଚେତାବନୀପରେ ଟିସିରିଜ୍ ୟ୍ଟ୍ୟୁବରୁ ହଟାଇଲା ପାକିସ୍ତାନୀ ଗାୟକଙ୍କ ଗୀତ

ମୁମ୍ବାଇ,୧୭।୨(ଏଜେନ୍ସି) :ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରର ପୁଲଓ୍ବାମାରେ ୧୪ ଫେବୃଆରୀରେ ହୋଇଥିବା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣରେ ସାରା ଦେଶ ଦୋହଲି ଯାଇଛି। ଏହି ଆକ୍ରମଣରେ ସିଆରପିଏଫର୪୦ ଯବାନ ଶହୀଦ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣାକୁ ସାରା ଦେଶରେ ବିରୋଧ ଜାରି ରହିଛି। ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ନବ ନିର୍ମାଣ ସେନା(ଏମ୍ଏନସି) ଫିଲ୍ମ ଓ୍ବିଙ୍ଗ ଶନିବାର ମ୍ୟୁଜିକ କମ୍ପାନୀରୁ ପାକିସ୍ତାନୀ ଗାୟକଙ୍କ ସହ କାମ ନକରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରସ୍ଥିତିରେ ଏମଏନସିର ଚେତାବନୀ ଦେବାପରେ ଟି-ସିରିଜ ପାକିସ୍ତାନୀ ଗାୟକଙ୍କ ଗୀତକୁ ୟୁଟ୍ୟୁବରୁ ହଟାଇ ଦେଇଛି।

ଏମ୍ଏନ୍ଏସ୍ ଚିତରପତ ସେନାର ମୁଖ୍ୟ ଅମେୟ ଖୋପକର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆମେ ଭାରତୀୟ ସଙ୍ଗୀତ କମ୍ପାନୀ ଯେଉଁଭଳି କି ଟି-ସିରିଜ, ସୋନି ମ୍ୟୁଜିକ, ଭିନସ୍ , ଟିପ୍ସ ମ୍ୟୁଜିକ ଆଦିକୁ ପାକିସ୍ତାନୀ ଗାୟକଙ୍କ ସହ କାମ ନକରିବା ପାଇଁ ମୌଖିକ ରୂପରେ କହିଛୁ। ଆମେ ତାଙ୍କୁ କହିଛୁ ଏସବୁ ତୁରନ୍ତ ବନ୍ଦ କର ନହେଲେ ଆମେ ଆମର ଶୈଳିରେ ଏହାକୁ ବନ୍ଦ କରିବୁ । ଏଠାରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ, ଭୂଷଣ କୁମର ଟି-ସିରିଜରେ ରାହତ ଫତେ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ଓ ଆତିଫ୍ ଅସଲମଙ୍କ ସହିତ ଦୁଇଟି ଅଲଗା ଅଲଗା ସିଙ୍ଗିଲ୍ସ ପାଇଁ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଖୋପକର କହିଛନ୍ତି  ଏହି ଚେତାବନୀ ପରେ ସେମାନେ ଗୀତକୁ (କମ୍ପାନୀର ୟୁ-ଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରୁ) ହଟାଇ ଦେଇଛନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର