PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜସ୍ଥାନରେ ବାୟୁସେନାର ବିମାନ କ୍ରାସ୍‌: ଖସିବା ମାତ୍ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଶବ୍ଦରେ ଥରି ଉଠିଲା ପୁରା ଗାଁ
  • ||
  • ଧାନବାଦ: ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭୀଷଣ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଯୋଗୁଁ ଡାକ୍ତର ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ସହ ୬ ମୃତ, ଅଳ୍ପକେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ରୋଗୀ
  • ||
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ବାୟୁସେନାର ଯୁଦ୍ଧ ବିମାନ ସୁଖୋଇ ଓ ମିରାଜ ୨୦୦୦ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ
  • ||

ସମୁଦ୍ରକୁ ଡେଇଁ ରାଧିକାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା: ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ, ହୋଟେଲ୍‌ରେ ଚୁଟି ଟାଣି ଅତି ନିର୍ମମ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ ବାପା

ପୁରୀ,୦୧/୧୨: ସମୁଦ୍ରକୁ ଡେଇଁ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ସାଗର ଜିଲ୍ଲାର ରାଧିକା କୁଶୁୱା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ମାମଲା ପଛର କାରଣ ଖୋଜୁଛି ପୁଲିସ । ଏହି ସମୟରେ ଆଉ ଏକ ରହସ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ନେଇ ମୌଖିକ ଭାବେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣୁଥିବା ବାପା ପ୍ରହଲ୍ଲାଦ କୁଶୁୱା ହୋଟେଲ୍‌ରେ ଝିଅ ରାଧିକାଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ପିଟୁଥିବାର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଏବେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ପ୍ରହଲ୍ଲାଦ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ମାଡ ମାରିଥିଲେ ବୋଲି ପୁଲିସ ଆଗରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିବା କହିଛନ୍ତି ଆଇଆଇସି । ହେଲେ ଝିଅକୁ ହୋଟେଲ ସିଡିରେ ଚୁଟି ଟାଣି ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ମାଡ ମାରିଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ଭାଇରାଲ୍‌ ହୋଇଛି । ଝିଅ ସମୁଦ୍ରକୁ ଡେଇଁବା ପଛର କାରଣ ବାପା ପ୍ରହଲ୍ଲାଦଙ୍କ ମାଡ ନା ଆଉ କିଛି ରହସ୍ୟ ରହିଛି ଏନେଇ ପୁଲିସ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଥିବା କହିଛନ୍ତି ଆଇଆଇସି ଶ୍ରୀ ରାଉତ । ଏପରିକି ଏହି ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ପୁଲିସର ହସ୍ତଗତ ହୋଇଥିବା ମଧ୍ୟ ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ୨୩ ତାରିଖରେ ସମୁଦ୍ରକୁ ଡେଇଁଥିଲେ ରାଧିକା ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର