PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଲମତାପୁଟ : ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଵୋଝେଇ କାର ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ୩ କୁଇଣ୍ଟାଲ ୨୦ କେ.ଜିର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲିଗୁଡ଼ା : ଆବାସିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ, ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଛାତ୍ର ଅଟକ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ତ୍ରିନାଥ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ଦାନବାକ୍ସ ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଓ ରୂପାର ଝୁମର ଚୋରି କରିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନା କାଙ୍କଡ଼ପାଳ ଗ୍ରାମରେ ବଚସାକୁ ନେଇ ଫାଙ୍କା ଗୁଳିଚାଳନା, ଭୟରେ ଖସିପଡ଼ି ଜଣେ ଆହତ, ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ୩ ଖୋକା ଜବତ
  • ||

୬ରେ ଆସିବେ ରାହୁଲ୍‌, କଳାହାଣ୍ଡି ଓ ରାଉରକେଲାରେ କରିବେ ସମାବେଶ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୩୦ ।୧ (ବ୍ୟୁରୋ): ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୬ ତାରିଖରେ ପୁଣି ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ କଂଗ୍ରେସ ମୁଖିଆ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ । ଦଳର ଫୋକସ୍‌ରେ ରହିବ ଓଡ଼ିଶା । ରାହୁଲ ଓଡ଼ିଶାରୁ ଗତ ୨୫ ତାରିଖରେ ୨୦୧୯ର ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ବେଳେ ପୁଣି ୬ ତାରିଖରେ ୨ଟି ସମାବେଶରେ ଯୋଗ ଦେବେ । ଏଥର ଉପକୂଳ ଓଡ଼ିଶାକୁ ନଆସି ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶାର ୨ଟି ସ୍ଥାନରେ ସମାବେଶରେ ଉଦ୍‌ବୋଧନ ଦେବେ ବୋଲି ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଭବାନୀପାଟଣାରେ ଦିନ ୧୧ଟା ବେଳେ ଓ ଅପରାହ୍ନ ୨ଟାରେ ରାଉରକେଲାରେ ରାହୁଲ ସମାବେଶରେ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ବିଜେପିର ସଭାପତି ଅମିତ୍‌ ଶାହା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ବାରମ୍ବାର ଓଡ଼ିଶା ଆସି ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଉଥିବାରୁ ତା’ର କଡା ଟକର୍‌ ଦେବ କଂଗ୍ରେସ । ଏଣିକି ରାହୁଲ ପ୍ରତି ମାସ ଓଡ଼ିଶା ଆସିବା ସହିତ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କର ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିବ ବୋଲି ଦଳୀୟ ନେତା କହିଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର