PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଶେଷରେ ଚେତିଲେ ସମ୍ବଲପୁର ପୁଲିସ, ଭାଙ୍ଗିଲା କୋରେକ୍ସ ମାଫିଆଙ୍କ ଘର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ରାସ୍ତା ଉପରେ ଜଳିଗଲା ଚଳନ୍ତା କାର୍, ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କଲେ ଅଗ୍ନିଶମ ଟିମ୍
  • ||
  • ନୂଆପଡ଼ା : ଘର ଭିତରୁ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଟାଣିନେଲା ମହାବଳ ବାଘ, ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ
  • ||
  • ବିଶ୍ୱ ଘରଚଟିଆ ଦିବସ, ଏ ବର୍ଷର ଥିମ୍ ‘ଆଇ ଲଭ୍‌ ସ୍ପାରୋ’..
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଆଜି ବିଶ୍ୱ ପଖାଳ ଦିବସ, ପାଗ ଖରାପ ଲାଗି ଟିକେ ମାନ୍ଦା, ଆଗୁଆ ପାଳିଲେ ଆମିଷ ପ୍ରେମୀ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ସଦର : ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସ୍ଵାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କଳି, ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲା ସ୍ଵାମୀ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : କେନ୍ଦୁକାଠ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍ ଜବତ, ୩ ଗିରଫ
  • ||

ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ରାମ ଗୋପାଳଙ୍କ ଜବାବ, କହିଲେ ଯଦି ଆଲୋଚନାରେ ସବୁ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇଯାଏ ତେବେ ତୃତୀୟ ବିବାହ କାହିଁକି କଲ ?

source:www.sakshi.com

ମୁମ୍ବାଇ ୨୧/୨: ୨ ଦିନ ତଳେ ପୁଲୱାମା ଆକ୍ରମଣର ପ୍ରମାଣ ମାଗୁଥିଲେ ପାକ୍ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ୍ ଖାନ୍ । କହିଥିଲେ ଯେ ଭାରତ ବିନା ପ୍ରମାଣରେ ଆମ ଉପରେ ଦୋଷ ଲଦୁଛି । ଯଦି ପ୍ରମାଣ ଅଛି ଦେଖାଅ ଆମେ ଯାଞ୍ଚ କରିବୁ । ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଏହାର କଡା ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମା । ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଇମ୍ରାନଙ୍କୁ କଟାକ୍ଷ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଆଲୋଚନା ମାଧ୍ଯମରେ ସବୁ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେଇଯିବ ବୋଲି ଭାବୁଛ ତେବେ ତୁମେ ତୃତୀୟ ବିବାହ କାହିଁକି କଲ ?

ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ନିଜ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମା । ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, ପ୍ରିୟ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ଯଦି ଆଲୋଚନା ମାଧ୍ଯମରେ ସବୁ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇଯାଏ ତେବେ ଆପଣ ତୃତୀୟ ବିବାହ କରିବା ଦରକାର ପଡିନଥାନ୍ତା ।

ବର୍ମା ଅନ୍ୟ ଏକ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ପ୍ରିୟ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ଆପଣ ଆମ ଭାରତୀୟମାନଙ୍କୁ ବୁଝାଇ ଦେଇପାରିବେ କି ଏମିତି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏ କି ଟନ୍ ଟନ୍ ବିସ୍ଫୋରକ ଆଣି ଆପଣଙ୍କ ଉପରକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ପାଇଁ ଆସୁଛି ତେବେ ଆପଣ ତା ସହିତ କେମିତି ଆଲୋଚନା କରିବେ ? ଯଦି ଆପଣ ଆମକୁ ଏହା ବୁଝାଇ ଦେବେ ତେବେ ଆମେ ନିଶ୍ଚୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଟ୍ଯୁସନ ଫିସ୍ ଦେବୁ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର