PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜସ୍ଥାନରେ ବଡ଼ ରାଜନୈତିକ ହଲଚଲ । ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ୯୨ ବିଧାୟକ । ରଦ୍ଦ ହେଲା କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ଦଳ ବୈଠକ ।
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଵୋଝେଇ କାର ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ୩ କୁଇଣ୍ଟାଲ ୨୦ କେ.ଜିର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲିଗୁଡ଼ା : ଆବାସିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ, ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଛାତ୍ର ଅଟକ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ତ୍ରିନାଥ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ଦାନବାକ୍ସ ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଓ ରୂପାର ଝୁମର ଚୋରି କରିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନା କାଙ୍କଡ଼ପାଳ ଗ୍ରାମରେ ବଚସାକୁ ନେଇ ଫାଙ୍କା ଗୁଳିଚାଳନା, ଭୟରେ ଖସିପଡ଼ି ଜଣେ ଆହତ, ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ୩ ଖୋକା ଜବତ
  • ||

ଚାଲିଛି ଅଗ୍ନି ପରୀକ୍ଷା ; ଡିଅଁନା ଲକ୍ଷ୍ମଣ ରେଖା ..ସୀତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ସଚେତନ ବାର୍ତ୍ତା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୫/୪ : ରାମାନନ୍ଦ ସାଗରଙ୍କ ରାମାୟଣରେ ସୀତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଦୀପିକା ଚିଖଲିଆ ହେଉଛନ୍ତି ଅନ୍ୟତମ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଯିଏକି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଲକଡାଉନ୍ ଏକ୍ସଟେନ୍ସନ୍ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ , ଯାହା ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଦେଶକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନିଜର ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି ଅନୁସରଣକାରୀଙ୍କୁ ଲକଡାଉନର ପ୍ରୋଟୋକଲକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ନେବାକୁ କହିଥିଲେ। ସେ ମୋଦିଙ୍କ ଭାଷଣରୁ କିଛି ପଏଣ୍ଟ ଉପରେ ଆଲୋକପାତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କିପରି ସହାୟକ ବୋଲି ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ ।

ଏହାସହ ମଧ୍ୟ ପଢି ପାରିବେ : ପିତା ନିଜ ନବଜାତ ଶିଶୁର ନାଁ ଦେଲେ ‘ସାନିଟାଇଜର’ : କହିଲେ , ତାର କରୋନାକୁ ଲଢିବାର ଶକ୍ତି ଅଛି

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ଚିଖଲିଆ କରୋନାଭାଇରସ୍ ସଙ୍କଟକୁ ଏକ ‘ଅଗ୍ନି-ପରୀକ୍ଷା ’ ଏବଂ ଲକଡାଉନ୍ କୁ ‘ଲକ୍ଷ୍ମଣ ରେଖା’ ବୋଲି କହିଥିଲେ।

ଦିପିକାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଏହି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟକୁ ଦେଖନ୍ତୁ: