ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଜଗନ ମୋହନ ରେଡ୍ଡୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ମାମଲା, ହୋଇପାରନ୍ତି ଗିରଫ
  • ||
  • ଦକ୍ଷିଣ ମୋଡ଼ ନେଇ ନାକଚଣା ଦ୍ୱାରରେ ଲାଗିଲା ତାଳଧ୍ୱଜ, ଦର୍ପଦଳନ, ଆଜି ନନ୍ଦିଘୋଷର ଦକ୍ଷିଣ ମୋଡ଼
  • ||
  • ଆସୁଛି ଲଘୁଚାପ: ରବିବାରଠାରୁ ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୧୫ରୁ ୨୧ ଯାଏଁ ଉପକୂଳ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାରେ ବର୍ଷିବ
  • ||

'ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବୀର ସାବରକର' ପାଇଁ ୨୬ କିଲୋ ଓଜନ କମାଇଛନ୍ତି ରଣଦୀପ, ଖଜୁରୀ ଖାଇ ଓ କ୍ଷୀର ପିଇ ୪ ମାସ ରହିଛନ୍ତି ଅଭିନେତା

ମୁମ୍ବାଇ ୨୯/୦୫: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ରଣଦୀପ ହୁଡା ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ 'ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବୀର ସାବରକର' କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ସେ ଏହି ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରିବା ସହ ଏହାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଅଭିନେତା ୨୬ କିଲୋ ଓଜନ କମାଇଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାତା ଆନନ୍ଦ ପଣ୍ଡିତ କହିଛନ୍ତି ଯେ କିପରି ଅଭିନେତା ନିଜର ଓଜନ ହ୍ରାସ କରିଛନ୍ତି।

रणदीप हुड्डा

ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଆନନ୍ଦ ପଣ୍ଡିତ କହିଛନ୍ତି, ସେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବୀର ସାବରକରଙ୍କୁ ମାନି ଆସୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ବୀର ସାବରକର ରାଜନୀତିର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କର ହକ୍ ପାଇ ନଥିଲେ। ଦିନେ ସନ୍ଦୀପ ସିଂହ, ବୀର ସାବରକରଙ୍କ ଉପରେ ବାୟୋପିକ ତିଆରି କରିବା ବିଷୟରେ ରଣଦୀପ ହୁଡାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ସେ ନିଜକୁ ଠିକ୍ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି, ତେବେ ସେ ସହ-ଉତ୍ପାଦକ ଭାବରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ। କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଲା ଏବଂ ସେମାନେ ଏହାକୁ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ।

wp:html
/wp:html

ଆନନ୍ଦ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, 'ରଣଦୀପ ଏହି ଭୂମିକା ପାଇଁ ୨୬ କିଲୋ ଓଜନ କମ୍ କରିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ସେ ମୋ ଅଫିସକୁ ଆସିଲେ, ତାଙ୍କର ଓଜନ ୮୬ କିଲୋ ଥିଲା। ସେ ସେହି ଦିନଠାରୁ ଏହି ଚରିତ୍ରରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଏବଂ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମାନ ରହିଛନ୍ତି । ସେ ୪ ମାସ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଖଜୁରୀ ଏବଂ ଏକ ଗ୍ଲାସ କ୍ଷୀର ପିଇଛନ୍ତି। ଶୁଟିଂ ଶେଷ ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ବୀର ସାବରକରଙ୍କ ପରି କେଶ ବି ରଖିଛନ୍ତି।

wp:heading {"level":3}

you can read

/wp:heading wp:embed {"url":"https://www.prameya.com/junior-ntrs-entry-in-war-2-hrithik-confirmed/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya"}
https://www.prameya.com/junior-ntrs-entry-in-war-2-hrithik-confirmed/
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.