PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବିଧାନସଭାର ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନ ଆରମ୍ଭ: ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାରିତ, ଆସିବ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ବଜେଟ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ; ଫୁଟ୍‌ ଉପରେ ବିମାନ କ୍ୟାବିନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ଧୁଆଁ; ଦିଲ୍ଲୀ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅବତରଣ କଲା ସ୍ପାଇସଜେଟ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୪ରେ ଲଘୁଚାପ, ଆଜିଠୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର : ଜଗା ଦର୍ଶନ ସାରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୋଲେରୋକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ: ଜଣେ ମୃତ, ୯ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପୁରୀ: ଦାରୁବ୍ରହ୍ମଙ୍କ ପତିତପାବନ ଯାତ୍ରା: ଆଜି ଜନ୍ମବେଦିକୁ ବିଜେ କରିବେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବାରିପଦା: ଆଜି ଗଡ଼ିବ ଦ୍ୱିତୀୟ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ରଥ, ସୁଭଦ୍ରାଙ୍କ ରଥକୁ ଟାଣିବେ ମହିଳା ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • କଟକ: ଆଜିଠୁ ମିଳିତ ପୁଲିସ୍‌ ସେବା ପରୀକ୍ଷା, ୩୪ କେନ୍ଦ୍ରରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ୨୯ ହଜାର ୬୪୪ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ
  • ||

କମଲ ହାସନଙ୍କ ‘ବିକ୍ରମ’କୁ ସମର୍ଥନ କରି ଟ୍ରୋଲ ହେଲେ ରଣବୀର ସିଂହ

ମୁମ୍ୱାଇ : ବଲିଉଡ ଭର୍ସେସ ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ । ଏହି ସମୟରେ ଏହି ଦୁଇ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ପ୍ରକାର ଆରୋପ ପ୍ରତ୍ୟାରୋପ ଚାଲିଛି। ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ରେ ସାଉଥ୍‌ ଫିଲ୍ମର ଯେଉଁଭଳି ଖୁବ୍‌ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଚାଲିଛି, ଏହାପରେ ଏହି ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଛି। ଏହିସବୁ ଦିନ ଗୁଡ଼ିକରେ ପୁଷ୍ପା, ଆରଆରଆର ଓ କେଜିଏଫ୍‌ ୨ ଖୁବ୍‌ କଲେକ୍ସନ କରିଛି। ଏବେ କମଲ ହାସଲଙ୍କର ଫିଲ୍ମ ‘ବିକ୍ରମ’ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଫିଲ୍ମରେ କମଲ ହାସନଙ୍କ ସହ ବିଜୟ ସେତୁପତି ଓ ଫହାଦ ଫାସିଲ ଲିଡ୍‌ ରୋଲରେ ଅଛନ୍ତି। ‘ବିକ୍ରମ’ ଚଳିତ ବର୍ଷର ବହୁପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଫିଲ୍ମ । ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଲୋକେଶ କନଗରାଜ ଅଛନ୍ତି ।

ଫିଲ୍ମଟି ମୁଖ୍ୟତଃ ତାମିଲରେ ତିଆରି ହୋଇଛି। ଏହା ହିନ୍ଦିରେ ମଧ୍ୟ ରିଲିଜ କରାଯିବ। ରଣବୀର ସିଂହ ଫିଲ୍ମକୁ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାର ହିନ୍ଦି ଟ୍ରେଲରୁ ନିଜର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ପେଜ୍‌ରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ରଣବୀରଙ୍କର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ତାଙ୍କୁ ୟୁଜର ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି । ୟୁଜରମାନେ କହିଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମକୁ ପ୍ରମୋଟ କରିବା ଉଚିତ।  

ରଣବୀର ସିଂହ ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି , ମୋର ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟେଡ୍‌ ବନ୍ଧୁ ଲୋକେଶ ଓ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରସିଦ୍ଧ କମଲ ହାସନଙ୍କୁ ଚିୟର୍ସ । ଏହି ଟ୍ରେଲର ନିଆଁ ପରି । ରଣବୀରଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ କମଲ ହାସନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି , ହେଲେ କିଛି ନେଟିଜନ୍ସ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିନାହାନ୍ତି ।