PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭଗବାନ ଚିତ୍ରଗୁପ୍ତଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ମଜାଳିଆ ଢଙ୍ଗରେ ଚିତ୍ରଣ କରିବାକୁ ନେଇ ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସମେତ କେତେକଙ୍କ ନାଁରେ ଏତଲା
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଆୟକର ଅଧିକାରୀ ସୁମନ ସୁନ୍ଦର ସାହୁଙ୍କ ବାସଭବନରେ ସିବିଆଇ ରେଡ୍, ଖୋର୍ଦ୍ଧାର ଶାନ୍ତି ଜୁଏଲର୍ସ ମାଲିକଙ୍କ ଠାରୁ ନେଉଥିଲେ ସୁନା ଓ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ଅମ୍ବାଭୋନା ବ୍ଲକର ଗୋବିନ୍ଦପୁରକୁ ପ୍ରଥମ ‘ପକ୍ଷୀଗ୍ରାମ’ ମାନ୍ୟତା, ଯୋଜନାରେ ସାମିଲ ହେବେ ୩ ଗାଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବରମୁଣ୍ଡା ବସ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ ୫୦କେଜି ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୪ ଗଞ୍ଜେଇ ଚୋରା ଚାଲାଣକାରୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସଚାର୍ଜ ହେଲେ ଓଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ବାବୁସାନ ମହାନ୍ତି, ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଘରୋଇ ମେଡିକାଲରେ ହେଉଥିଲେ ଚିକିତ୍ସିତ
  • ||
  • କଟକ : କଟକ ପାରାଦୀପ ରାସ୍ତା ସୋମପୁର ବଜାର ନିକଟରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଗ୍ୟାରେଜ ଉପରେ ମାଡିଗଲା ଟ୍ରକ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : କୁଆଖିଆ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ନିକଟରେ ଯାଜପୁର ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଚଢ଼ାଉ, ୮୦ ଗ୍ରାମ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||

ବର୍ଷାରେ ଧୋଇଗଲା ରାସ୍ତା, ଧର୍ମଗଡ-ଜୁନାଗଡ଼ ମଧ୍ୟରେ ଗମନାଗମନ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ

ଧର୍ମଗଡ, ୮।୮ କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ରେ ପ୍ରବଳବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଜନ ଜୀବନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ l ଧର୍ମଗଡ -ଜୁନାଗଡ଼ ଯାତାୟତ ବିଛିନ୍ନ ହୋଇଛି  l କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଧର୍ମଗଡ ଜୁନାଗଡ଼ ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତା ୧୩୦ ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ବଡ଼ବାସୁଲ ଠାରେ ଥିବା ହାଳେରଜୋର ଆପ୍ରୋଚ  ରାସ୍ତା ଧୋଇଯାଇଥିବା ରୁ ଧର୍ମଗଡ ଜୁନାଗଡ଼ ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି l ନୂତନ ପୋଲ କାମ ଅଧାପନ୍ତରିଆ ହୋଇଥିବାରୁ  ଯାତାୟତ ପାଇଁ ଆପ୍ରୋଚ ରାସ୍ତା କରାଯାଇଥିଲା ଦୁଇ ଦିନ ଧରି କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହେବାରୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ହାଳେରଜୋର ଥିବା ଆପ୍ରୋଚ ପୋଲ ଧୋଇଯାଇଥିବାରୁ ଯାତାୟତ ବିଛିନ୍ନ ରହିଛି l ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ  ଏହାକୁ ମିଶାଇ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଏହି ଆପ୍ରୋଚ ରାସ୍ତା  ତିନି ଥର ଧୋଇଗଲାଣି l