PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେବି କଲେଜ ହଷ୍ଟେଲରୁ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ୨୦୨୨-୨୩ ବଜେଟ୍‌ : ଶିକ୍ଷା ଓ ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ କ୍ଷେତ୍ର ପାଇଁ ୨୭,୩୨୪କୋଟି ଟଙ୍କା ଆବଣ୍ଟନ
  • ||
  • ଉଦୟପୁର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣା : କୋର୍ଟ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ୧୦ଦିନର NIA ରିମାଣ୍ଡରେ ପଠାଇଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର ପରେ କଟକରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଗୁଣ୍ଡିଚା ମନ୍ଦିର ରୋଷଘର ଚୁଲି ଭାଙ୍ଗିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଚୁଲି ଭାଙ୍ଗି ଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବିଧାନସଭାର ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନ ଆରମ୍ଭ: ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାରିତ, ଆସିବ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ବଜେଟ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ; ଫୁଟ୍‌ ଉପରେ ବିମାନ କ୍ୟାବିନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ଧୁଆଁ; ଦିଲ୍ଲୀ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅବତରଣ କଲା ସ୍ପାଇସଜେଟ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୪ରେ ଲଘୁଚାପ, ଆଜିଠୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର : ଜଗା ଦର୍ଶନ ସାରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୋଲେରୋକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ: ଜଣେ ମୃତ, ୯ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପୁରୀ: ଦାରୁବ୍ରହ୍ମଙ୍କ ପତିତପାବନ ଯାତ୍ରା: ଆଜି ଜନ୍ମବେଦିକୁ ବିଜେ କରିବେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବାରିପଦା: ଆଜି ଗଡ଼ିବ ଦ୍ୱିତୀୟ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ରଥ, ସୁଭଦ୍ରାଙ୍କ ରଥକୁ ଟାଣିବେ ମହିଳା ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • କଟକ: ଆଜିଠୁ ମିଳିତ ପୁଲିସ୍‌ ସେବା ପରୀକ୍ଷା, ୩୪ କେନ୍ଦ୍ରରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ୨୯ ହଜାର ୬୪୪ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ
  • ||

ବଲିଉଡ୍‌ କେବେ ଶେଷ ହେବ ନାହିଁ : ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀ

ମୁମ୍ୱାଇ : ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀ ଓ ରଣବୀର ସିଂହ ପୁଣି ଥରେ ଏକାଠି ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହି ଥର ସେମାନେ କୌଣସି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଏକାଠି ହୋଇନାହାନ୍ତି , ସେମାନେ ଏକ ନୁଡଲ୍ସ କମ୍ପାନୀ ପାଇଁ ୫ ମିନିଟ୍‌ର ବିଜ୍ଞାପନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି । ଶନିବାର ଏହାର ଲଞ୍ଚିଂର ଅବସରରେ ରୋହିତ ଓ ରଣବୀର ମିଡ଼ିଆ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲେ । ସେଠାରେ ସେ ସାମ୍ୱାଦିକଙ୍କର ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ ।

ସିନେମା ଦୁନିଆରେ ଏହି ସମୟରେ ବଲିଉଡ ଓ ସାଉଥ୍‌ର ଫିଲ୍ମ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ଏହି ସମୟରେ ଯେବେ ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟରେ ପଚରାଗଲା ତ ସେ ଏହାର ଜବାବ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କହିଥିଲେ ବଲିଉଡ୍‌ ଶେଷ ହେବା କଥା ପୂର୍ବରୁ ହିଁ କୁହାଯାଉଛି । ହେଲେ ଏହା କେବେ ଶେଷ ହେବ ନାହିଁ ।

ରୋହିତ କହିଛନ୍ତି , ଏମିତି ନୁହେଁ କି ସାଉଥ୍‌ ହଠାତ୍‌ ଆସି ଯାଇଛି । ପୂର୍ବରୁ ଏହା ରହିଛି । ଜେନେରେସନ ଯେବେ ଚେଞ୍ଜ ହୋଇଥାଏ ତ ମିଡ଼ିଆ ବି ବଦଳିଥାଏ । ଏହି କାରଣରୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଆସି ଥାଏ । ରୋହିତ କହିଛନ୍ତି , ୫୦ ଓ ୬୦ ଦଶକରେ ମଧ୍ୟ ସାଉଥ୍‌ ରହିଛି । ଏଲଭି ପ୍ରସାଦ , ଜେମିନ, ଏବିଏମ୍ ସେତେବେଳ ଠାରୁ ଚଲାଇ ଆସୁଛନ୍ତି । ଏମିତି ନୁହେଁ କି ସାଉଥ୍‌ ନୂଆ ବୋଲି ।

୮୦ରେ ଯେବେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଓ ବିନୋଦ ଖନ୍ନାଙ୍କର ଫିଲ୍ମ ଚାଲୁଥିବା , ସେତେବେଳେ  କମଲ ହାସଲ ଆସିଲେ ଏବଂ ଏକ ଦୁଜେ କେଲିଏ ହିଟ୍‌ ହେଲା । ରୋହତ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ୮୦ ଓ ୯୦ ଦଶକର ସୁପରଷ୍ଟାର ଜୟାପଦ୍ରା ଓ ଶ୍ରୀଦେବୀ ରହିଛନ୍ତି। ପୂରା ଗୋଟିଏ ସମୟର ଜିତେନ୍ଦ୍ରଙ୍କର ଚାଲିଲା । ଯେବେ ସେ ହିମତୱାଲା ଓ ମୱାଲି କରିଥିଲେ । ଏସବୁ ସାଉଥ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଥିଲା । ଆମର ପ୍ରମୁଖ ସଙ୍ଗୀତକାର ଏଆର୍‌ ରହମାନ ସାଉଥ୍‌ର ଅଟନ୍ତି । ୮୦ ଦଶକରେ ଯେବେ ରୋଜା ପରେ ପୂରା ଟ୍ରେଣ୍ଡ ବଦଳିଗଲା , ଏହାକୁ ମଣିରତ୍ନମ ତିଆରି କରିଥିଲେ । ପୁଣି ଏକ ଆକ୍ସନ ଫିଲ୍ମ ଆସିଲା,ଯାହାକୁ ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମା କରିଥିଲେ , ଏଥିରେ ନାଗାର୍ଜୁନ ଥିଲେ । ଏଣୁ ଏହା ନୂଆ ନୁହେଁ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର