PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ରାଜ୍ୟ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ରୋହିିତ ପୂଜାରୀଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର ପରେ ବଦଳିଲେ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ପ୍ରମୁଖ ସଚିବ ବିଷ୍ଣୁପଦ ସେଠୀ
  • ||
  • ସିଙ୍ଗାପୁରରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବେ ଭାରତୀୟ ବଂଶୋଦ୍ଭବ ତଥା ବରିଷ୍ଠ ମନ୍ତ୍ରୀ ଥର୍ମନ ଶନମୁଗରତ୍ନମ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତିଙ୍କ ନାଁ ଘୋଷଣା କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପିସିସି ଶୃଙ୍ଖଳା କମିଟି ପୁନର୍ଗଠନ, କମିଟି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ହେଲେ ବିଧାୟକ ସନ୍ତୋଷ ସିଂ ସାଲୁଜା
  • ||
  • ସୋର : ଭଙ୍ଗା ହେଲା ବାହାନଗା ହାଇସ୍କୁଲ ଘର, ଟ୍ରେନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ରଖାଯାଇଥିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରେଲୱେ ପକ୍ଷରୁ ବାହାନଗା ରେଳ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ୬୬୧ ପରିବାରକୁ ମିଳିଛି ସହାୟତା ରାଶି, ୪ଟି ଲେନରେ କରୁଛି ଟ୍ରେନ୍ ଚଳାଚଳ
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା : ଠିକାଦାର ତଥା କଂଗ୍ରେସ ନେତାଙ୍କୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଏକ ମଡେଲ ସ୍କୁଲ ଭାବରେ ଗଢାହେବ ବାହାନଗା ହାଇସ୍କୁଲ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

‘RRR’ ଅଭିନେତା ରେ ଷ୍ଟିଭେନସନ୍‌ଙ୍କ ପରଲୋକ, ୫୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦୁନିଆକୁ ଦେଲେ ବିଦାୟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୩/୦୫: ଓସ୍କାର ବିଜେତା ଫିଲ୍ମ ‘RRR’ ର ଅଭିନେତା ରେ ଷ୍ଟିଭେନସନ୍‌ଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ରବିବାର ଦିନ ଇଟାଲୀରେ ୫୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପ୍ରତିନିଧୀ ଏହି ଦୁଃଖଦ ଖବରକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପଛର କାରଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣାପଡିନାହିଁ।

ଟିମ୍ ‘RRR’ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲେଖିଛି, ‘ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର! ଶାନ୍ତିରେ ବିଶ୍ରାମ କର, ରେ ଷ୍ଟିଭେନସନ୍‌। ଆପଣ ସର୍ବଦା ଆମ ହୃଦୟରେ ରହିବେ, ସାର୍ ସ୍କଟ୍।’

ରେ ଷ୍ଟିଭେନସନ୍‌ ଏସଏସ୍ ରାଜାମୌଲିଙ୍କ ପିରିୟଡ୍ ଆକ୍ସନ୍ ଡ୍ରାମା ଫିଲ୍ମ ”RRR’ରେ ନେଗେଟିଭ୍ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ବ୍ୟାପକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିଥିଲା ​। ଏହି ସିନେମାରେ ଅଭିନେତା ରାମ ଚରଣ ଏବଂ ଜୁନିଅର ଏନଟିଆର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଥିଲେ। ଫିଲ୍ମର ଗୀତ ‘ନାଟୁ ନାଟୁ’ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ମୂଳ ଗୀତ ବର୍ଗରେ ଓସ୍କାର ପୁରସ୍କାର ଜିତିଥିଲା।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଷ୍ଟିଭେନସନ୍‌ଙ୍କୁ ମାର୍ଭେଲର ‘ଥର୍’ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜରେ ଭୋଲଷ୍ଟାଗ୍ ଏବଂ ‘ଭାଇଙ୍ଗିସ୍‌’ ରେ ଓଥେରେ ଭୂମିକା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଜଣାଯାଏ। ସେ ଆନିମେଟେଡ୍ ଷ୍ଟାର୍ ୱାର୍ ସିରିଜ୍ ‘ଦ କ୍ଲୋନ୍ ୱାର୍ସ’ ଏବଂ ‘ରିଭେଲ୍ସ ରେ ଗାର୍ ସାକ୍ସନ୍ଙ୍କୁ ସ୍ୱର ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର