PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦୁଝର ସଦର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ସଦର ଥାନା ସୁଆକାଠି ନିକଟରୁ ଦୁଇଟି ବଳଦ ବୋଝେଇ ଗାଡ଼ି ଜବତ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟ୍
  • ||

ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ କେଶର ସହ କରନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ, ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମିଳିବ ମୁକ୍ତି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୦/୧୧: କେଶର ଖାଦ୍ୟଠାରୁ ନେଇ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁଥିରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ, କେଶରର ଏପରି କିଛି ଚମତ୍କାର ଉପାୟ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇଛି, ଯାହାକୁ ପ୍ରୟୋଗ କରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆର୍ଥିକ ତଥା ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜୀବନରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିପାରିବ। ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କୁଣ୍ଡଳୀରେ ଦେବ ଗୁରୁ ବୃହସ୍ପତି ଅଶୁଭ ସ୍ଥିତିରେ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ କେଶର ଟିକା ଲଗାଇବା ଦ୍ୱାରା ଫାଇଦା ମିଳିଥାଏ। ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଉପାୟଗୁଡିକ ବିଷୟରେ…

କେଶର ତିଳକ ଲଗାନ୍ତୁ:

ଯଦି ବୃହସ୍ପତି କାହାର କୁଣ୍ଡଳୀରେ ଖରାପ ସ୍ଥିତିରେ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଶୁକ୍ଳ ପକ୍ଷର ଗୁରୁବାର ଠାରୁ ପୁରା ଏକ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କପାଳ, ହୃଦୟ ଏବଂ ନାଭିରେ କେଶର ଟିକା ଲଗାନ୍ତୁ। ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଦେବ ଗୁରୁ ପ୍ରସନ୍ନ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ତାଙ୍କର କୃପା ବର୍ଷା କରନ୍ତି।

ଶୁକ୍ରଙ୍କ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ :

ଯେଉଁ ମହିଳାଙ୍କ ରାଶିରେ ଶୁକ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ରହିଛି। ଏହି କାରଣରୁ, ପ୍ରତିଦିନ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ହେଉଛି। ତେବେ କୌଣସି ମହିଳା କିମ୍ବା ଝିଅକୁ ମେକଅପ୍ କିଟ୍ ସହିତ କେଶର ଦାନ କରନ୍ତୁ। ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ।

ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ :

ଯେକୌଣସି ଶୁଭ ଦିନରେ ସାତଟି ଧଳା କଉଡିକୁ କେଶରରେ ରଙ୍ଗ କରି ଏକ ନାଲି କପଡ଼ାରେ ବାନ୍ଧିଦିଅନ୍ତୁ।  ଏହା ପରେ ଶ୍ରୀସୁକ୍ତ ସାତଥର ପାଠ କରନ୍ତୁ। ଏହା ପରେ ତାହାକୁ ଧନ ରଖୁଥିବା ସ୍ଥାନରେ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିଦିଅନ୍ତୁ। ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ।

ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇଁ :

ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇଁ, ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍, ଆଲମାରୀରେ କେଶର ପାଣି ଛିଞ୍ଚନ୍ତୁ। ଏହା ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।