PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କୋଲକାତା :ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ, ରାଜ୍ୟରେ ମମତା ବାନାର୍ଜି ଓ ଶୁଭେନ୍ଦୁ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଭିତରେ ହୋଇଛି ଗୁପ୍ତ ବୁଝାମଣା…
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ମାର୍ବଲ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍ ପଛକୁ ପିଟିଲା ମାଣିକେଶ୍ଵରୀ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ,୫ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜି ପଛୁଆ ବର୍ଗର ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା, ସକାଳ ସାଢ଼େ ୯ଟା ପୂର୍ବରୁ ଅଫିସ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଏବେ ଉତ୍ତର ପୂର୍ବରୁ ପବନ ବହୁଥିବାରୁ କମିବ ଶୀତ, ୩ ତାରିଖରୁ ପ୍ରବଳ ଶୀତ: ୫.୬ ଡିଗ୍ରୀରେ ଥରୁଛି ସିମିଳିଗୁଡ଼ା
  • ||

ଶାଗୁଆ କପ୍‌ କ୍ରିକେଟ୍‌ ୧୪ରୁ ଆରମ୍ଭ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୮ ।୨ (ବ୍ୟୁରୋ): ବାଲିଅନ୍ତା ବ୍ଲକ୍‌ ଶାଗୁଆ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ମା’ ଉପୁଳାଇ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ । ଶାଗୁଆ ଦ କ୍ଲାରିୟନ ୟୁଥ୍‌ କ୍ଲବ୍‌ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଆସନ୍ତା ୧୪ ତାରିଖରୁ ୨୪ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ମ୍ୟାଚ୍‌ଗୁଡିକ ୧୬ ଓଭର ବିଶିଷ୍ଟ ହେବ । ମୋଟ ୧୬ଟି ଟିମ୍‌ ଭାଗ ନେବେ । ୨୪ ତାରିଖରେ ଫାଇନାଲ୍‌ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ବିଜୟୀ ଦଳ ଓ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ପୁରସ୍କାର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି । ବିଜୟୀ ଦଳକୁ ନଗଦ ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଓ ରନର୍ସ ଅପ୍‌ ଟିମକୁ ୭୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର ମିଳିବ । ପ୍ରତିଦିନ ଜଣେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ୍‌, ସେମିଫାଇନାଲରେ ଏଲଇଡି ଟିଭି ଓ ଫାଇନାଲରେ ରେଫ୍ରିଜେରେଟର ପୁରସ୍କାର ଦିଆଯିବ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ଟିମକୁ ନଗଦ ଅର୍ଥରାଶି ମିଳିବ । ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରୁ ଭାଗ ନେବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଟିମ୍‌ ୬୩୭୧୦୪୦୪୨୬ କିମ୍ବା ୮୨୪୯୨୧୩୧୧୨ ନମ୍ବରରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଛି ।