PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୋହନା : ସଂଗଠନ ଛାଡ଼ିଥିବା ମାଓବାଦୀ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ପରିଚ୍ଛାକୁ ଗିରଫ କଲା ଅଡ଼ବା ପୋଲିସ, ଥାନାରେ ରହିଛି ୭ ମାମଲା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ବୌଦ୍ଧ ୫୭ନଂ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଖୁଣ୍ଟବନ୍ଧ ଛକ ନିକଟରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପିପିଲି ଟୋଲ ପ୍ଲାଜା ନିକଟରେ ଓଲଟିଲା ବସ୍, ଜଣେ ମୃତ ଓ ୨୦ଆହତ
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ବାଘ ଶୀକାର କରି ଫଟୋ ଉଠାଇବା ପଡ଼ିଲା ମହଙ୍ଗା, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଧରାପଡ଼ିଲା ବାଘ ଶିକାରୀ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ସୁବର୍ଣ୍ଣରେଖା ଓ ଦେଓ ଜଳସେଚନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଲୋକାର୍ପଣ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ୨୭ ହଜାର ହେକ୍ଟରରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଜମିକୁ ମିଳିବ ଜଳସେଚନ ସୁବିଧା
  • ||
  • ଉଦଳା : ଉଦଳା ଏନଏସି ଅଧୀନ ୱାର୍ଡ ନମ୍ବର ୩ରେ ଥିବା ଅଙ୍ଗନବାଡି କେନ୍ଦ୍ରରେ କୃମି ଔଷଧ ଖାଇ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ଗୁରୁତର , ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ହୀରାକୁଦର ତଳମୁଣ୍ଡରେ ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ସମ୍ଭାବନା, ସତର୍କ ସୂଚନା ଜାରି କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଘର ଉପରେ ମାଡ଼ି ବସିଲା ବିରାଟକାୟ ବଉଳ ବୃକ୍ଷ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଗହ୍ମା ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଉତ୍ସବ, ବୀରଡୋରିରେ ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କ ହାତରେ ୬ ଥାକିଆ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧିଲେ ଭଉଣୀ ସୁଭଦ୍ରା
  • ||
  • ପାଟଣା : ଚୋରାଚାଲାଣ ବେଳେ ମାଡ଼ିବସିଲା ବନ ବିଭାଗ, ଶାଳ କାଠ ବୋଝେଇ ସ୍କର୍ପିଓ ଜବତ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ବିପଦ ସଂକେତ ଉପରେ ପ୍ରବାହିତ ହେଉଛି ଜଳକା, ବନ୍ୟା ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଫୁଲୁଛି ବୈତରଣୀ ଓ ସାଳନ୍ଦୀ, ହଦଗଡ଼ ଡ୍ୟାମ୍‌ରୁ ୨ଟି ଗେଟ୍ ଦେଇ ହେଉଛି ବନ୍ୟାଜଳ ନିଷ୍କାସନ
  • ||

ଥ୍ରୀଲର୍ ଓ ସସପେନ୍ସରେ ଭରପୁର ସାନ୍ୟା ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ହିଟ୍‌ : ଦ ଫାଷ୍ଟ କେସ୍‌’,  ରାଜକୁମାରଙ୍କ ସହ କରିବେ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସେୟାର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୪/୦୭ : ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ‘ଦଙ୍ଗଲ’ଫିଲ୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ  ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାନ୍ୟା  ମଲହୋତ୍ରା । ତା’ ପରେ ପରେ ‘ପଟାଖା, ‘ବଧାଇ ହୋ,  ‘ଶକୁନ୍ତଳା ଦେବୀ, ‘ମୀନାକ୍ଷୀ ସୁନ୍ଦରେଶ୍ୱର’ ପରି ବହୁ  ଫିଲ୍ମରେ ଦର୍ଶକ ତାଙ୍କର ଉଚ୍ଚକୋଟୀର ଅଭିନୟକୁ  ଦେଖିଛନ୍ତି । ଆଗକୁ ସାନ୍ୟାଙ୍କୁ ‘ହିଟ୍‌ : ଦ ଫାଷ୍ଟ କେସ୍‌’ରେ  ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ସେଥିରେ ରାଜକୁମାର ରାଓ ତାଙ୍କ  ବିପକ୍ଷରେ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମଟି ଚଳିତମାସ ୧୫  ତାରିଖରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ।

ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନ୍‌ ସମୟରେ ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସାନ୍ୟା କହିଛନ୍ତି, ଏହା ଏକ ଅପରାଧମୂଳକ ଥ୍ରିଲର ଫିଲ୍ମ ।  ଏଥିରେ ଆପଣ ମୋତେ ଜଣେ ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଭାବେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ।  ଏଥିରେ ମୋ’ର ଭୂମିକା ଖୁବ୍‌ ଚାଲେଞ୍ଜିଂ । ଏହିପରି ଏକ  ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ ଧରଣର ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ମୁଁ ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବାବେଳେ  ନିର୍ମାତାମାନେ ଯେତେବେଳେ ମୋତେ ଏହାକୁ ଅଫର୍‌ ଦେଲେ  ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ରାଜି ହୋଇଗଲି । ଦର୍ଶକମାନେ ଫିଲ୍ମକୁ ପସନ୍ଦ  କରିବେ ବୋଲି ଆଶା।

ସୂଚନାଥାଉକି, ‘ହିଟ୍‌ : ଦ ଫାଷ୍ଟ  କେସ୍‌’ ହେଉଛି ୨୦୨୦ ମସିହାରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିବା ଏକ ତେଲଗୁ ଫିଲ୍ମର ରିମେକ୍‌। ମୂଳ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିବା ଶୈଲେଶ କୋଲାନୁ ମଧ୍ୟ ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା  ଦେଉଛନ୍ତି । ଭୂଷଣ କୁମାର, କ୍ରିଷନ୍‌ କୁମାର ଓ କୁଲଦୀପ ରାଠୋର ପ୍ରଯୋଜକ ଅଛନ୍ତି ।