PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ସିଏମ୍ ପଦରୁ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପରେ କଣ ରହିଛି ବିଜେପିର ପ୍ଲାନ୍? ଫଡନବୀସ-ସିନ୍ଦେ ମେଣ୍ଟ ସରକାର ଗଠନ ନେଇ ଜୋରଦାର ଚର୍ଚ୍ଚା
  • ||
  • ‘ଦେଶରୁ କଂଗ୍ରେସ ମୂଳପୋଛ ହୋଇଯିବା ଉଚିତ, ଖାସ୍‌ ସେହି ଦଳ ପାଇଁ ଦୁଇଦୁଇ ଥର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେଲେଣି ମୋଦି’: ଅସଦୁଦ୍ଦିନ ଓଓ୍ବେସୀ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁକୁ ମିଳିଲା ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ୬ରେ ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନ, ଜୁଲାଇ ୧୭ ନାମାଙ୍କନର ଶେଷ ତାରିଖ : ଭାରତୀୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି
  • ||
  • ଡାବୁଗାଁ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଯବାଗୁଡ଼ା ଗ୍ରାମରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ସନ୍ଦେହ କରି ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢ଼ିଲା କରୋନା ମାମଲା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୬୧ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ଟ୍ରକ୍‌କୁ ପଛପଟୁ ପିଟିଲା କାର୍, ୮ ଆହତ
  • ||
  • କଟକ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||
  • ପାଟଣା : ଦୁଇ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଲୁଟେରା, ଝିଅ ବାହାଘର ପାଇଁ ରଖିଥିଲେ ସୁନାଗହଣା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ବିଜାପୁରରେ ମାଓ ହିଂସା, ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ସରପଞ୍ଚଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା
  • ||

‘ପଦ୍ମାବତ’ ପରେ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂସାଲୀଙ୍କ ବଡ ଧମାକା, ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ କିଙ୍ଗଖାନ୍ ଓ ଭାଇଜାନ୍

source:www.peepingmoon.com

ମୁ୍ମ୍ବାଇ, ୧/୨: ପୁଣି ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ କିଙ୍ଗଖାନ୍ ଓ ଭାଇଜାନ୍ । ଶାହାରୁଖଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଜିରୋ ରିଲିଜ  ହେବା ସମୟରେ ଏହି ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବ୍ୟାପୁଥିଲା ଯେ ଶାହାରୁଖ ଓ ସଲମାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଇଂଶା ଅଲ୍ଲାହ’ର ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଏହା ଏକ ମଲ୍ଟି ଷ୍ଟାରର ଫିଲ୍ମ  ଏବଂ ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେବେ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ବଂସାଲୀ । କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ଏହି ଖବର କନଫର୍ମ ହୋଇନଥିଲା । ତେବେ ଏହି ଖବର ପୁଣି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେ ସଞ୍ଜୟ ଏହି ୨ ଖାନଙ୍କ ସହିତ ଫିଲ୍ମ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ ଅଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମଫେୟାରଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଭଂସାଲୀ ଉଭୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମ କାଷ୍ଟ କରିବେ ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ଭଂସାଲୀଙ୍କ ସହିତ ଖାମୋଶୀ, ହମ୍ ଦିଲ୍ ଦେ ଚୁକେ ହେ ସନମ୍ ଭଳି ସଫଳ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପଟେ ଶାହାରୁଖ ଭଂସାଲୀଙ୍କ ସହିତ ଫିଲ୍ମ ଦେବଦାସରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ କାଫି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା । ତେବେ ଯେତେବେଳେ ଉଭୟ ଖାନ୍ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ତେବେ ଏହା ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଉତ୍ସବଠୁ କମ୍ ହେବନି । କହିରଖୁଛୁ ଯେତେବେଳେ ୨ ଖାନଙ୍କ ଝଗଡା ଶେଷ ହେଲା ଏବଂ ଉଭୟ ପୁଣି ଏକାଠି ହେଲେ ସେବେଠାରୁ ଉଭୟ ପରସ୍ପର ଫିଲ୍ମରେ କେମିଓ ରୋଲରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଯଦି ଉଭୟ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଭରପୁର ମନୋରଞ୍ଜନ ମିଳିବା ସହିତ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଆୟ କରିବ ।