PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ସିଏମ୍ ପଦରୁ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପରେ କଣ ରହିଛି ବିଜେପିର ପ୍ଲାନ୍? ଫଡନବୀସ-ସିନ୍ଦେ ମେଣ୍ଟ ସରକାର ଗଠନ ନେଇ ଜୋରଦାର ଚର୍ଚ୍ଚା
  • ||
  • ‘ଦେଶରୁ କଂଗ୍ରେସ ମୂଳପୋଛ ହୋଇଯିବା ଉଚିତ, ଖାସ୍‌ ସେହି ଦଳ ପାଇଁ ଦୁଇଦୁଇ ଥର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେଲେଣି ମୋଦି’: ଅସଦୁଦ୍ଦିନ ଓଓ୍ବେସୀ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁକୁ ମିଳିଲା ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ୬ରେ ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନ, ଜୁଲାଇ ୧୭ ନାମାଙ୍କନର ଶେଷ ତାରିଖ : ଭାରତୀୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି
  • ||
  • ଡାବୁଗାଁ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଯବାଗୁଡ଼ା ଗ୍ରାମରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ସନ୍ଦେହ କରି ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢ଼ିଲା କରୋନା ମାମଲା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୬୧ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ଟ୍ରକ୍‌କୁ ପଛପଟୁ ପିଟିଲା କାର୍, ୮ ଆହତ
  • ||
  • କଟକ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||
  • ପାଟଣା : ଦୁଇ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଲୁଟେରା, ଝିଅ ବାହାଘର ପାଇଁ ରଖିଥିଲେ ସୁନାଗହଣା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ବିଜାପୁରରେ ମାଓ ହିଂସା, ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ସରପଞ୍ଚଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା
  • ||

ରିଲିଜ ହେଲା ‘କବୀର ସିଂହ’ର ପ୍ରଥମ ଗୀତ, ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହେଲେ ସାହିଦ-କିଆରା

ମୁମ୍ବାଇ ୨୪/୫: ସାହିଦ କପୁର ନିଜ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘କବୀର ସିଂହ’ ପାଇଁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମରେ ସାହିଦ କପୁର ଜଣେ ଇଣ୍ଟେସ୍ ଲଭର୍ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ପୂର୍ବରୁ ରିଲିଜ ହୋଇସାରିଛି । ଆଉ ଏବେ ୨ ଘଣ୍ଟା ତଳେ ଫିଲ୍ମର ଏକ ଗୀତ ‘ବେଖୟାଲି’ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଗୀତରେ ସାହିଦ ଓ କିୟାରାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଗୀତରେ ଏକ କିସ୍ ସିନ୍ ମଧ୍ୟ ଅଛି । ଯାହାକି ବେଶି ହାଇଲାଇଟ୍ ହେଉଛି ।  

ଫିଲ୍ମ ‘କବୀର ସିଂହ’ର ପ୍ରଥମ ଗୀତ ‘ବେଖୟାଲି’ରେ ଫିଲ୍ମର ଷ୍ଟୋରୀ ବୁଝାପଡୁଛି । ଏଥିରେ ସାହିଦ ଓ କିଆରାଙ୍କ ଲଭ୍ ସିନ୍ ଅଛି ଏବଂ ବ୍ରେକଅପ ପରର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ ସାହିଦ ନିଶାରେ ଡୁବି ଯାଉଛନ୍ତି । ସେ ମଦ, ସିଗାରେଟର ନିଶାରେ ପଡିଯାଉଛନ୍ତି ।

ଫିଲ୍ମରେ ସାହିଦ କପୁର ଜଣେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଯାହାକୁ ବ୍ରେକଅପ୍ ପରେ ମଦ ନିଶା ଲାଗିଯାଉଛି । ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଦିଲ୍ଲୀ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ଯୁଟ୍ ଅଫ ମେଡିକାଲର ଏକ୍ସ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଯିଏକି ପରେ ଡାକ୍ତର ହୋଇଯାଉଛି । ତେବେ ବ୍ରେକଅପ ପରେ ସେ ରାଗୀ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଯାଉଛି । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ କବୀର ସିଂହ, ସାଉଥ୍ ଫିଲ୍ମ ଅର୍ଜୁନ୍ ରେଡ୍ଡୀର ହିନ୍ଦୀ ରିମେକ୍ । ଯେଉଁଥିରେ ବିଜୟ ଦେବରକୋଣ୍ଡା ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । କବୀର ସିଂହ ଡାଇରେକ୍ଟର ସନ୍ଦୀପ ବାଙ୍ଗା ଏବଂ ସିନେ ୧ ଷ୍ଟୁଡିଓଜ୍ ଓ ଟି-ସିରିଜ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି । ଫିଲ୍ମଟି ୨୧ ଜୁନରେ ରିଲିଜ ହେବ ।