PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୋବେଲ ଶାନ୍ତି ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା: ମାନବାଧିକାର ପ୍ରବକ୍ତା ଆଲେସ୍ ବାଲିଆସ୍କି ସହ ଦୁଇଟି ସଂଗଠନକୁ ମିଳିବ ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶା ଲଳିତ କଳା ଏକାଡେମୀ ଉପସଭାପତି ତଥା ବିଶିଷ୍ଟ ଶିଳ୍ପୀ ଶ୍ରୀନିବାସ ପଢ଼ିଆରୀଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ମୁରିବାହାଲ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ମୁରିବାହାଲ ବ୍ଲକ APO ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ଦାସ, ୪୫ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଧରାପଡ଼ିଲେ
  • ||
  • ବାଙ୍ଗିରିପୋଷି : ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଆକ୍ରମଣ କଲା ଦନ୍ତା, ଯୁବକ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୁଣି ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ ସମ୍ଭାବନା, ୨୫ ପୂର୍ବରୁ ଓଡ଼ିଶା ଛାଡ଼ିବନି ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ନଭେମ୍ୱର ୩ରେ ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ, ଆଜିଠୁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ଶୁଝି ପାରିଲେନି କିସ୍ତି, ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଅସହାୟ ଟ୍ରକ ମାଲିକ
  • ||
  • ମୋହନା : ଜଙ୍ଗଲରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର କାଠ ଗଣ୍ଡି ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୬୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

‘କବୀର ସିଂହ’ର ଟିଜର ରିଲିଜ, ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଦିୱାନା କଲା ସାହିଦଙ୍କ ଦମଦାର ଅଭିନୟ

prameya

ମୁମ୍ବାଇ ୮/୪: ଫିଲ୍ମ ‘କବୀର ସିଂହ’ର ଦମଦାର ଟିଜର ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ଏହି ଟିଜରରେ ସାହିଦ କପୁର ଓ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ଲିଡ୍ ରୋଲରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଟିଜରଟି ଜବରଜସ୍ତ ହୋଇଛି । ଟିଜରରେ ସାହିଦ କପୁରଙ୍କ ଦମଦାର ଅଭିନୟ ନଜର ଆସିଛି । ଜଣାପଡୁଛି କବୀର ସିଂହ ଫିଲ୍ମଟି ସାଉଥ୍ ଫିଲ୍ମ ଅର୍ଜୁନ୍ ରେଡ୍ଡୀର ହିନ୍ଦୀ ରିମେକ୍ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସାହିଦ କବୀର ସିଂହ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ସାହିଦ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ । ତେବେ ବଡ ପରଦାରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସାହିଦ ଓ କିଆରା ରୋମାନ୍ସ କରିବା ନଜର ଆସିବେ । ଅବଶ୍ଯ ଏହା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ କିନ୍ତୁ ଉଭୟ ଉର୍ବଶୀ ଗୀତରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଥିଲେ । ୟୁଟ୍ଯୁବରେ ଏହି ଗୀତ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା ।

ଯଦି ସାଉଥି ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଫିଲ୍ମ ଅର୍ଜୁନ୍ ରେଡ୍ଡୀ କଥା କହିବା ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଜବରଦସ୍ତ ଆୟ କରିଥିଲା । ଫିଲ୍ମରେ ବିଜୟ ଦେୱରକୋଣ୍ଡା ଓ ଶାଳିନୀ ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଯୋଡି ନଜର ଆସିଥିଲା । ସାଉଥରେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ସଫଳତାକୁ ଦେଖି ମେକର୍ସ ଏହାକୁ ହିନ୍ଦୀରେ ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ଟିଜର ରିଲିଜ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମେକର୍ସ ଏହାର ପୋଷ୍ଟର ମଧ୍ଯ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜାରି କରିଥିଲେ । ଏହି ପୋଷ୍ଟରରେ ସାହିଦ କପୁର ସିଗାରେଟ୍ ଟାଣୁଥିବାରୁ ଦୃଶ୍ଯ ରହିଥିଲା ।

କିୟାରା ଆଡଭାନୀଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ତାରା ସୁତାରିଆଙ୍କୁ ମେକର୍ସ ସାଇନ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅଫ ଦ ଇୟର-୨ରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବା କାରଣରୁ ମେକର୍ସ କିଆରାଙ୍କୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଫାଇନାଲ କଲେ । ସାହିଦ କପୁର ଓ କିଆରା ଆଡଭାନୀଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୧ ଜୁନରେ ରିଲିଜ ହେବ ।