PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦୁଝର ସଦର : ମଦ୍ୟପଙ୍କ ଉନ୍ମୁକ୍ତ କାଣ୍ଡ, ବାପାକୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା କଲା ପୁଅ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଅକ୍ଟୋବର ୨ରୁ ଏକ ମାସ ବ୍ୟାପି ପଦଯାତ୍ରା କରିବ ବିଜେଡି, ୨୯ ଏବଂ ୩୦ ତାରିଖରେ ବସିବ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ଏଟିଏମ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ, ବାର୍‌ରେ ୩ଟି ବୋମାମାଡ଼ କଲେ ୨ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||

କିଆରାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କକୁ କନଫର୍ମ କଲେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ, କହିଲେ କେବେ କରିବେ ବିବାହ

ମୁମ୍ବାଇ ୧୮/୦୮: କଫି ୱିଥ୍ କରଣ ସିଜିନ୍ ୭ ର ନୂଆ ଏପିସୋଡ୍ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି। ଏହି ଶୋ’ରେ ବିକି କୌଶଲ ଏବଂ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ‘କଫି କାଉଚ’ର ଶୋଭା ବଢାଇଛନ୍ତି। ଏପିସୋଡରେ ଉଭୟ ନିଜର ପ୍ରଫେସନାଲ୍ ଲାଇଫରୁ ନେଇ ପର୍ସନାଲ୍ ଲାଇଫ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଥା ହୋଇଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ ଅନେକ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି।

ଶୋ’ରେ କରଣ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଲଭ୍ ଲାଇଫ୍ ବିଷୟରେ ପଚାରିଛନ୍ତି, “ଏବେ ଆପଣ କିଆରା ଆଡଭାନୀଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି, ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କିଛି ଯୋଜନା ଅଛି କି? ତୁମେ ଯାହା କରୁଛ ତାହା ଆମେ ଜାଣିବା ଉଚିତ୍। ” କରଣଙ୍କ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ଅଭିନେତା ବିକିଙ୍କୁ ଇଙ୍ଗିତ କରି କହିଛନ୍ତି, ଦେଖନ୍ତୁ, ସେ କେତେ ସିକ୍ରେଟ୍ ଥିଲେ ଆଉ ମୁଁ ମୋର ପ୍ଲାନିଂ ବିଷୟରେ କହିବା ଆରମ୍ଭ କରିବା ଉଚିତ୍? ଏହା ମୋ ମନରେ ଅଛି। ମୁଁ ଆଜି ଏହି ଶୋ କରୁଛି। ଏହାପରେ କରଣ ତାଙ୍କୁ କହିଲେ, ତୁମେ କିଆରା ଆଡଭାନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବ କି? ଏହା ପରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ କହିଛନ୍ତି, ମୋତେ ଲାଗୁ ନାହିଁ।

ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଉତ୍ତରରେ ବିକି କୌଶଲ ଏବଂ କରଣ ଜୋହର ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଛନ୍ତି, ନାଁ ନା ହଁ? ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି, ଏକ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ, ସୁଖୀ ଭବିଷ୍ୟତ। ଏହା ପରେ ପୁଣି କରଣ ପଚାରିଛନ୍ତି କିଆରା ଆଡଭାନୀଙ୍କ ସହିତ? ଅଭିନେତା ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି, ଯଦି ସେ ହେବେ ତେବେ ଏହା ବହୁତ ଭଲ ହେବ।

କିଆରା ଆଡଭାନୀ ଏବଂ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଗତ ଏକ ବର୍ଷ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ସମ୍ପ୍ରତି ଉଭୟଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ ହେବାର ଖବର ଆସିଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ୟାଚଅପ୍ ହୋଇଗଲେ।