PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା : ସିମେଣ୍ଟ ଇଟାଭାଟି ମାଲିକଙ୍କୁ ବିଭତ୍ସ ଭାବେ ହତ୍ୟା, ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରୁ ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଗିରଫ, ୧୭୧ ଗ୍ରାମର ସୁନା ଜବତ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କପି ଯାଞ୍ଚ୍ ବାହାନାରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯୋଗ, ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ର ସମ୍ମୁଖରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡ଼ା : ଏସଏମସି ପାୱାର ଜେନେରେସନ କାରଖାନାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁରେ ପୋଡ଼ି ହୋଇ ଶ୍ରମିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ କୁଲତା ସମାଜ, ନୃସିଂହନାଥ ପୀଠର ଉନ୍ନତିକରଣ ପଦକ୍ଷେପ ପାଇଁ ଦେଲେ ଧନ୍ୟବାଦ
  • ||
  • ମାର୍ଶାଘାଇ : ଦିନ ଦ୍ଵିପ୍ରହରେ ଲୁଟ୍, ମହିଳାଙ୍କୁ ଭୁଜାଲି ଦେଖାଇ ଅଳଙ୍କାର ଲୁଟିନେଲେ ୨ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ବିଜୟ ହଜାରେ ଟ୍ରଫି: ଇତିହାସ ରଚିଲେ ଋତୁରାଜ, ଗୋଟିଏ ଓଭରରେ ମାରିଲେ ୭ ଛକା
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା : ସିମେଣ୍ଟ ଇଟାଭାଟି ମାଲିକଙ୍କୁ ବିଭତ୍ସ ଭାବେ ହତ୍ୟା, ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା: ବାଲିଆ ବାଣ ବିସ୍ଫୋରଣ ଅଘଟଣ: ଏସ୍‌ସିବିରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଆହୁରି ୧୧ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଟକ: ଡିସେମ୍ବର ୯ରୁ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ଏସ୍‌ଏ-୧ ଖାତା ଦେଖା, ୫୬ଟି କେନ୍ଦ୍ରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଶୀତ ଲହରୀ ଅସମ୍ଭାଳ: ୧୦ ଡିଗ୍ରୀ ତଳେ ୭ ସହର, ସେମିଳିଗୁଡା ସବୁଠୁ ଥଣ୍ଡା
  • ||

ସଂଗୀତ ଛାଡି ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ପାଦ ଦେଲେ ଗୁରୁ ରାନ୍ଧୱା, ଅନୁପମଙ୍କ ସହ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ

ମୁମ୍ବାଇ ୦୧/୧୦: ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପଞ୍ଜାବୀ ଗାୟକ ଗୁରୁ ରାନ୍ଧୱା ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ପାଦ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେ ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତା ଅନୁପମ ଖେରଙ୍କ ୫୩୨ ତମ ଫିଲ୍ମ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରୁଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଠିକ୍ ହୋଇନାହିଁ। ଅନୁପମ ଖେର ଗୁରୁ ରାନ୍ଧୱାଙ୍କ ସହ ନିଜର ଏକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯାହା ପରେ ଗୁରୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଏକ ଅଂଶ ବୋଲି ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି। ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଅମିତ ଭାଟିଆଙ୍କ ଏହି କମେଡି ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଆଗ୍ରା ପରିବାର ଉପରେ ଆଧାରିତ।

ଅନୁପମ ଖେରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଥିବା ଫଟୋରେ, ତାଙ୍କ ପିଠି କ୍ୟାମେରା ଆଡ଼କୁ ରହିଛି କାରଣ ଉଭୟ ଫିଲ୍ମର ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ପଢୁଛନ୍ତି। ଫଟୋ ସହିତ କ୍ୟାପସନରେ ଅନୁପମ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ମୋର ୫୩୨ ତମ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ପଢୁଛି ଏବଂ ଏହା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ! ଯଦିଓ ସେ ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ସୁପରଷ୍ଟାର। ଗୁରୁ ରାନ୍ଧୱା ଅଭିନେତା! ତାଙ୍କୁ ତୁମର ପ୍ରେମ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦିଅ! ଜୟ ମାତା ଦି!

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଗୁରୁ ରାନ୍ଧୱା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ମୋର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମର ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ପଢୁଛି ଏବଂ ଏହା ହେଉଛି ତାଙ୍କର ୫୩୨ ତମ ଫିଲ୍ମ। ମୁଁ ଜଣେ ନୂତନ କଳାକାର ଏବଂ ଖେର ସାହବ ଜଣେ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ । ତଥାପି, ତାଙ୍କୁ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ କହିଲେ ସେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଜଣେ ଗାୟକ ଭାବରେ ଆପଣମାନେ ମୋ ପ୍ରତି ବହୁତ ଉଦାର ଏବଂ ଦୟାଳୁ ହୋଇଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଜଣେ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ମୋର ଯାତ୍ରାରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦରକାର। ମୁଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରୁଛି।’