ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟ ବଜେଟ୍ ଉପସ୍ଥାପିତ, ଧାନ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୩୧ ଶହ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ୨୬ରେ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ଉତ୍ସବ: ଅଷ୍ଟ୍ରେର୍ଲିଜ ପୋଲରୁ ଆରମ୍ଭ, ଆଇଫିଲ୍‌ ଟାୱାରରେ ଶେଷ
  • ||
  • ମୋହନ ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବଜେଟ୍, ୨୦୨୪-୨୫ ପାଇଁ ଆସିବ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ବଜେଟ୍ ଅପରାହ୍ନ ୫ଟା ଉପସ୍ଥାପନ
  • ||
  • ଆସନ୍ତା ୨୭ରେ ଲଘୁଚାପ, ୨୯ ଯାଏ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା: ଆଜି ତିନି ଜିଲ୍ଲାକୁ ଆଲର୍ଟ ଜାରି
  • ||

ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ଆସୁଥିଲା ଅଣ୍ଡରୱାର୍ଲ୍ଡରୁ ଫୋନ୍, କହିଲେ-ସେମାନେ ମୋତେ ଧମକ...

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୯/୦୫: ନିଜର ଦମଦାର ଅଭିନୟ ଆଧାରରେ ବଲିଉଡରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ସୁପରଷ୍ଟାର ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ। ସେ କେବଳ ହିନ୍ଦୀରେ ନୁହେଁ ମରାଠୀ, ସାଉଥ୍ ଏବଂ ଇଂରାଜୀ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ବୟସରେ ବି ସୁନୀଲ ବହୁତ ଫିଟ୍ ଆଣ୍ଡ୍ ହିଟ୍ । ନିକଟରେ ଅଭିନେତା ଏକ ପୋଡକାଷ୍ଟରେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ୯୦ ଦଶକରେ ତାଙ୍କୁ ଅଣ୍ଡରୱାର୍ଲ୍ଡରୁ କଲ୍ ଆସୁଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଆନ୍ନା ତାଙ୍କ ନିଜ ଶୈଳୀରେ ସେମାନଙ୍କୁ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ୍ କରୁଥିଲେ।

{"id":579612,"sizeSlug":"full","linkDestination":"none"}

ସୁନୀଲ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ଅଣ୍ଡରୱାର୍ଲ୍ଡରୁ କଲ ଆସୁଥିଲା। କିନ୍ତୁ ସେ ଏହି ଜିନିଷ ଦ୍ୱାରା ଭୟଭୀତ ହୋଇନଥିଲେ ଏବଂ ନିଜେ ସବୁକିଛି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରୁଥିଲେ। ଅଭିନେତା କହିଛନ୍ତି, ‘ସେହି ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ଅଣ୍ଡରୱାର୍ଲ୍ଡ ଡନ୍ ମୁମ୍ବାଇରେ ବୁଲୁଥିଲେ, ମୋତେ ପ୍ରତିଦିନ କଲ ଆସୁଥିଲା। ଧମକ ଦିଆଯାଉଥିଲା ଏହା କରିଦେବି, ତାହା କରିଦେବି। ମୁଁ ଓଲଟା ସେମାନଙ୍କୁ ଗାଳି କରୁଥିଲି। ପୋଲିସ୍ ଏବଂ କିଛି ଲୋକ ମୋତେ କହୁଥିଲେ, ତୁମେ ପାଗଳ କି? କ୍ରୋଧରେ, ସେହି ଲୋକମାନେ ତୁମ ସହ କିଛି ବି କରିପାରିବେ। ମୁଁ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲି, ମୁଁ ଭୁଲ ନୁହେଁ, ମୋତେ ସୁରକ୍ଷା ଦିଅ, ମୁଁ କ’ଣ କରିଛି କି?’

wp:heading {"level":3}

you can read...

/wp:heading wp:embed {"url":"https://www.prameya.com/randeep-hudda-has-lost-26-kgs/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya"}
https://www.prameya.com/randeep-hudda-has-lost-26-kgs/
/wp:embed

ତେବେ ସୁନୀଲ ନିଜ ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଏହା କେବେ କହି ନାହାଁନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଝିଅ ଆଥିଆ ଏବଂ ଆହାନଙ୍କୁ ଏସବୁ ଜଣା ନଥିଲା ଯେ ସୁନୀଲ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ କ’ଣ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିସହ ସୁନୀଲ ତାଙ୍କ ପର୍ସନାଲ୍ ଲାଇଫ୍ ଓ ଏହା ସହ ଜଡିତ କିଛି ଅଜବ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଅଦ୍ଭୁତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛି, କିନ୍ତୁ ସମୟ ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ବଡ ଏବଂ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଡାକ୍ତର, ଯାହା ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ସବୁ ଜିନିଷକୁ ଭଲ କରିଥାଏ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.