PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା : ସିମେଣ୍ଟ ଇଟାଭାଟି ମାଲିକଙ୍କୁ ବିଭତ୍ସ ଭାବେ ହତ୍ୟା, ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରୁ ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଗିରଫ, ୧୭୧ ଗ୍ରାମର ସୁନା ଜବତ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କପି ଯାଞ୍ଚ୍ ବାହାନାରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯୋଗ, ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ର ସମ୍ମୁଖରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡ଼ା : ଏସଏମସି ପାୱାର ଜେନେରେସନ କାରଖାନାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁରେ ପୋଡ଼ି ହୋଇ ଶ୍ରମିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ କୁଲତା ସମାଜ, ନୃସିଂହନାଥ ପୀଠର ଉନ୍ନତିକରଣ ପଦକ୍ଷେପ ପାଇଁ ଦେଲେ ଧନ୍ୟବାଦ
  • ||
  • ମାର୍ଶାଘାଇ : ଦିନ ଦ୍ଵିପ୍ରହରେ ଲୁଟ୍, ମହିଳାଙ୍କୁ ଭୁଜାଲି ଦେଖାଇ ଅଳଙ୍କାର ଲୁଟିନେଲେ ୨ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ବିଜୟ ହଜାରେ ଟ୍ରଫି: ଇତିହାସ ରଚିଲେ ଋତୁରାଜ, ଗୋଟିଏ ଓଭରରେ ମାରିଲେ ୭ ଛକା
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା : ସିମେଣ୍ଟ ଇଟାଭାଟି ମାଲିକଙ୍କୁ ବିଭତ୍ସ ଭାବେ ହତ୍ୟା, ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା: ବାଲିଆ ବାଣ ବିସ୍ଫୋରଣ ଅଘଟଣ: ଏସ୍‌ସିବିରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଆହୁରି ୧୧ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଟକ: ଡିସେମ୍ବର ୯ରୁ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ଏସ୍‌ଏ-୧ ଖାତା ଦେଖା, ୫୬ଟି କେନ୍ଦ୍ରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଶୀତ ଲହରୀ ଅସମ୍ଭାଳ: ୧୦ ଡିଗ୍ରୀ ତଳେ ୭ ସହର, ସେମିଳିଗୁଡା ସବୁଠୁ ଥଣ୍ଡା
  • ||

ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ଦିନ ଏହି ୬ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ରୁହନ୍ତୁ ସାବଧାନ, ବଢିପାରେ ସମସ୍ୟା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୬/୧୦: ଅକ୍ଟୋବର ୨୫ ରେ ବର୍ଷର ଦ୍ୱିତୀୟ ଏବଂ ଶେଷ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ଲାଗିବ। ଏହି ସୂର୍ଯ୍ୟପରାଗ ଭାରତରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ। ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ଏପ୍ରିଲ ୩୦ରେ ଲାଗିଥିଲା, ଯାହା ଭାରତରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୋଇନଥିଲା।  ଅକ୍ଟୋବରରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗର ଅବଧି ୦୪ ଘଣ୍ଟା ୩ ମିନିଟ୍ ରହିବ। ଏହି ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗର ପ୍ରଭାବ ସମସ୍ତ ୧୨ଟି ରାଶି ଉପରେ ପଡିବ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ସୂର୍ଯ୍ୟପରାଗ ୬ ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶି ଗୁଡିକ ବିଷୟରେ…

ତୁଳା- ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଏହି ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗର ସର୍ବାଧିକ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ। ଏହି ସମୟରେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ସହିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବେ। ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ।

ବୃଷ- ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ସମୟରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବେ। ମାନସିକ ଚାପ ନେବେ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କ ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ ।

ମିଥୁନ- ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ବଜେଟର ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ। ଆୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ। ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ।

କନ୍ୟା- ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ବଡଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ।

ବିଛା- ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଧନ ହାନୀ ହେବାର ସଙ୍କେତ ରହିଛି। ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ସମୟରେ ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

ମକର- ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ଧୈର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ।