PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା : ସିମେଣ୍ଟ ଇଟାଭାଟି ମାଲିକଙ୍କୁ ବିଭତ୍ସ ଭାବେ ହତ୍ୟା, ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା: ବାଲିଆ ବାଣ ବିସ୍ଫୋରଣ ଅଘଟଣ: ଏସ୍‌ସିବିରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଆହୁରି ୧୧ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଟକ: ଡିସେମ୍ବର ୯ରୁ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ଏସ୍‌ଏ-୧ ଖାତା ଦେଖା, ୫୬ଟି କେନ୍ଦ୍ରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଶୀତ ଲହରୀ ଅସମ୍ଭାଳ: ୧୦ ଡିଗ୍ରୀ ତଳେ ୭ ସହର, ସେମିଳିଗୁଡା ସବୁଠୁ ଥଣ୍ଡା
  • ||

ସୁସ୍ମିତାଙ୍କୁ ବର୍ଥ ଡେ’ ୱିସ୍ କଲେ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକ ରୋହମାନ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କଲେ ଫଟୋ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୯/୧୧: ପୂର୍ବତନ ମିସ୍ ୟୁନିଭର୍ସ ତଥା ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍ ଆଜି ତାଙ୍କର ୪୭ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ସୁସ୍ମିତା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ସକ୍ରିୟ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ସହ ପ୍ରାୟତଃ ନିଜର ଫଟୋ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟର ବ୍ୟତୀତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କର ପର୍ସନାଲ୍ ଲାଇଫକୁ ନେଇ ବି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକ ରୋହମାନ ଶାଲ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନରେ ଖାସ୍ ଅନ୍ଦାଜରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଧରି ସୁସ୍ମିତା ଏବଂ ରୋହମାନ ଶାଲ୍ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରିଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ଭଲ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଗତ ବର୍ଷ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଗଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ସମାପ୍ତି ବିଷୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ, ବର୍ତ୍ତମାନ ରୋହମାନ ସୁସ୍ମିତାଙ୍କୁ ୪୭ ତମ ଜନ୍ମଦିନରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ରୋହମାନ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଷ୍ଟୋରୀରେ ସୁସ୍ମିତାଙ୍କ ଏକ ବ୍ଲାକ୍ ଆଣ୍ଡ ହ୍ୱାଇଟ୍ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଫଟୋରେ ସେ ରେଡ୍ ହାର୍ଟ ସହିତ ୪୭ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ସୁସ୍ମିତା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି।

ରୋହମାନଙ୍କ ସହ ସୁସ୍ମିତାଙ୍କ ଲଭ୍ ଷ୍ଟୋରୀ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁହିଁଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ ହୋଇସାରିଛି। କିନ୍ତୁ ଆଜି ବି ସେମାନେ ବନ୍ଧୁ ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରାୟତଃ ଏକାଠି ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ ରୋହମାନ ସୁସ୍ମିତାର ଜଣେ ଫ୍ୟାନ୍ ଥିଲେ। ରୋହମାନ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ମେସେଜ୍ କରିଥିଲେ। ଭୁଲରେ ଦିନେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୋହମାନଙ୍କ ମେସେଜ୍ ଦେଖି ଉତ୍ତର ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ, ଏହା ପରେ ରୋହମାନ ତାଙ୍କୁ ମେସେଜ କରିଥିଲେ।

ସୁସ୍ମିତା ରୋହମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ କଥା ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ, ଦୁହିଁଙ୍କର ଭେଟ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏବଂ ରୋହମାନ ସୁସ୍ମିତାଙ୍କ ସହ ପ୍ରାୟତଃ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ ବିଷୟରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରି ସୁସ୍ମିତା ଲେଖିଥିଲେ, ‘ଏହା ବନ୍ଧୁତ୍ୱରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହା ସର୍ବଦା ରହିବ। ସମ୍ପର୍କ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି, ପ୍ରେମ ନୁହେଁ।’