PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୀଳଗିରି ସହରରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳାଉଛି କୁଳଡିହା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ଫାଇନାଲରେ ଜର୍ମାନୀ , ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୪-୩ ଗୋଲରେ ହରାଇଲା ଜର୍ମାନୀ
  • ||
  • ଦିନ ଦ୍ୱିପ୍ରହରରେ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଲା ଚୋର : ଲୁଟି ନେଲା ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ସୁନାଗହଣା, ନଗଦ ୧ଲକ୍ଷ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଗୋଟିଏ ରିପୋର୍ଟରେ ଦୋହଲି ଗଲା ଆଦାନୀଙ୍କ ସାମ୍ରାଜ୍ୟ , କୋଟିପତିଙ୍କ ତାଲିକାରୁ ଖସି ରହିଲେ ୭ମ ନମ୍ୱରରେ
  • ||

ଦଳୀୟ କର୍ମୀଙ୍କ ଉପରକୁ ଟେକା ଫୋପାଡିଲେ ତାମିଲନାଡୁର ମନ୍ତ୍ରୀ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ଭିଡିଓ

ଚେନ୍ନାଇ,୨୫।୧: ତାମିଲନାଡୁରେ ଦ୍ରାବିଡ ମୁନ୍ନେତ୍ର କଝଗମ (ଡିଏମକେ) ନେତା ତଥା ମନ୍ତ୍ରୀ ଏସଏମ ନସରଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ସେ ରାଗରେ ଦଳୀୟ କର୍ମୀଙ୍କ ଉପରକୁ ଟେକା ଫୋପାଡୁଥିବାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ପରେ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ବିଜେପି ରାଜ୍ୟ ୟୁନିଟ୍ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି, ମନ୍ତ୍ରୀ ନିରାଶ ହୋଇ ଲୋକଙ୍କ ଉପରକୁ ପଥର ଫିଙ୍ଗିଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ମନ୍ତ୍ରୀ ରାଗରେ ତଳୁ ଟେକା ଉଠାଇ କାହା ଉପରକୁ ଫୋପାଡୁଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ନସର ଏକ ପାର୍ଟି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ବ୍ୟବସ୍ଥା ଦେଖିବାକୁ ଏକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଠିକ୍ ସମୟରେ ବସିବାକୁ ଚୌକି ମିଳିନଥିବାରୁ ସେ କର୍ମୀଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଯାଇଥିଲେ। ତେବେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନି ଯେ, ସେ ପଥର କି ମାଟିର ଢେଲା ଫୋପାଡୁଛନ୍ତି। ଏହି ମାମଲାରେ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ତୁରନ୍ତ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିନାହିଁ।

ତେ​‌ବେ ବିଜେପିର ତାମିଲନାଡୁ ୟୁନିଟ୍ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କେ. ଅନ୍ନାମଲ୍ଲାଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି, ମନ୍ତ୍ରୀ ଲୋକଙ୍କ ଉପରକୁ ପଥର ମାଡ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ଟ୍ବିଟ୍‌ କରିଛନ୍ତି, ଭାରତର ଇତିହାସରେ କେହି ଦେଖିଛନ୍ତି କୌଣସି ସରକାରର ମନ୍ତ୍ରୀ କେବେ ଲୋକଙ୍କ ଉପରକୁ ପଥର ଫୋପାଡିଛନ୍ତି? ସେ ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କିତ ଏକ ଭିଡିଓ ମାଇକ୍ରୋ ବ୍ଲଗିଂ ପେଜ୍‌ରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଆନ୍ନାମଲାଇ କହିଛନ୍ତି, ହତାଶରେ ଲୋକଙ୍କ ଉପରକୁ ପଥର ଫୋପାଡିବା କୌଣସି ଶାଳିନତା ନୁହେଁ, କୌଣସି ମର୍ଯ୍ୟାଦା ନାହିଁ ଓ ଲୋକଙ୍କୁ ଗୋଲାମ୍‌ଙ୍କ ଭଳି ବ୍ୟବହାର …ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଡିଏମ୍‌କେ।’ ଏଆଇଏଡିଏମକେ ନେତା ଓ ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଡି ଜୟକୁମାର ମଧ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମାଲୋଚନା। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏମକେ ଷ୍ଟାଲିନଙ୍କ ଶାସନର ମଡେଲକୁ ବାରମ୍ବାର ସମାଲୋଚନା କରିବା ସହ କହିଛନ୍ତି ଏହା ଦ୍ରାଭିଡ୍ ମଡେଲ।’