PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେସିଙ୍ଗା : କେସିଙ୍ଗାରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି ସଟ୍ଟା ଖେଳ ସହିତ ବେଆଇନ ମଦ ବିକ୍ରି, ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ଓଡ଼ିଆ ପରିବାରକୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା, ସ୍ଵାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ସମେତ ଦୁଇ ଛୁଆ ମୃତ
  • ||
  • କଟକ : ବଢିବ ହାଇସିକ୍ୟୁରିଟି ନମ୍ଵର ପ୍ଲେଟ ଅବଧି, ମାସେ ସମୟସୀମା ବୃଦ୍ଧିକଲେ ସରକାର
  • ||

‘ଆର୍‌ଏକ୍ସ ୧୦୦’ ରିମେକ୍‌ରେ ନଜର ଆସିବେ ତାରା

ଗତ ବର୍ଷର ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ‘ଆର୍‌ଏକ୍ସ ୧୦୦’ର ହିନ୍ଦୀ ରିମେକ୍‌ରେ ଲିଡ୍‌ ଲେଡି ହେବେ ଫ୍ରେଶର୍‌ ତାରା ସୁତାରିଆ । ତାଙ୍କ ଅପୋଜିଟ୍‌ରେ ନାୟକ ଭୂମିକା ପ୍ଲେ କରିବେ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପୁଅ ଆହାନ ଶେଟ୍ଟୀ । ଏହା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ବଲିଉଡ୍‌ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ । ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଉଭୟ ଲିଡ୍‌ ଆକ୍ଟରଙ୍କର ସମାନ ଭାବେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସିନ୍‌ ରହିଛି । ସୁଟିଂ ପୂର୍ବର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ତାରା-ଆହାନଙ୍କ ବହୁତ ଭଲ କେମିଷ୍ଟ୍ରି ରହିଥିବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମିଲନ୍‌ ଲୁଥରିଆ କହିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମଟି ଏବେ ପ୍ରାକ୍‌ପ୍ରସ୍ତୁତି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଅଛି, ଜୁନ୍‌ରେ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଲିଡ୍‌ ଲେଡି ଭାବେ ତାରା ପରଫେକ୍ଟ ଚଏସ୍‌ ବୋଲି ପ୍ରଯୋଜକ ସାଜିଦ ନାଦିଆଦୱାଲା କହିଛନ୍ତି ।

ତାରା-ଆହାନଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ଯୋଡ଼ି ଦର୍ଶକ ପସନ୍ଦ କରିବେ ବୋଲି ଫିଲ୍ମ ଟିମ୍‌ ଆଶାବାଦୀ । କରନ ଜୋହରଙ୍କ ‘ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅଫ୍‌ ଦ ଇୟର୍‌-୨’ ସହିତ ତାରା ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବା କଥା ଗତ ବର୍ଷ ଘୋଷଣା ହୋଇଥିଲା । ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ସହ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ୍‌ ଓ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ । ଫିଲ୍ମ ‘ମରଜାୱାଁ’ରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବେ ସିନେପ୍ରେମୀ । ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପାଦ ଦେଉ ଦେଉ ବଡ଼ ବ୍ୟାନର୍‌ରେ କାମ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇଥିବା ତାରାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍‌ ବହୁତ ଭଲ ବୋଲି ସିନେ ସମୀକ୍ଷକମାନେ କହୁଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର